World of warcraft

Sekcia: Aplikácie & Desktop 01.05.2008 | 11:21
Avatar tomas Ubuntu 9.04  Používateľ
Ahojte vie mi niekto poradit daky link na stiahnutie world of warcraft a ako ho naistalovat lebo mam s tym problem vopred dakujem
    • Re: World of warcraft 01.05.2008 | 11:36
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      na stiahnutie? a co takto komercnu hru si zakupit?
      • Re: World of warcraft 01.05.2008 | 11:44
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Stano ma pravdu. Zadalsie niesme warez forum. a Za tretie na linuxe si myslim ze by si komercne cracknute produkty MS Windows pouzivat nemal. Je to proti vsetkemu co chce komunita vyvojarov GNU/Linux dokazat. Radsej si rovno nainstaluj Windows ked ti to WOW tak chyba, alebo sa uspokoj s free-alternativou / inou hrou pracujucou pod linuxom
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: World of warcraft 01.05.2008 | 12:09
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          legalne zakupena verzia wow ide udajne bez vacsich problemov pod linuxom. vsetky tie "crack sem crack tam" moc nechodia...

          • Re: World of warcraft 01.05.2008 | 13:45
            Avatar tomas Ubuntu 9.04  Používateľ
            aha dakujem vam ja som velmi spokojni s linuxom ale som nováčik a neviem najst daku dobrú strategiu na linuxe ak by ste my mohli nieco poradit bol by som vdacny
            • Re: World of warcraft 01.05.2008 | 13:51
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              velmi rad... si na dobrom mieste :)

              takze zacnem pingus... to je nieco na styl lemingov, hrozna haluska :)

              ak mas rad nieco typu warcraft, tak si skus glest. aktualnu verziu najdes v Greenie (ach dokelu aj s tou reklamou... nepolepsim sa :P) a stranke getdeb.net. Tam je inak hocikedy daka dobra vecicka pre ubuntu.

              Tahovky su dnes menej popularne, no battle for wesnoth je v tomto odbore jasna jednicka. rozhodne odporucam

              inak aj normalny warcraft alebo heroes funguje...

              ozaj a inak... world of warcraft... to je strategia? pokial viem tak skor RPG... a ked sme pri RPG, bez problemov funguje diablo :)
              • Re: World of warcraft 01.05.2008 | 14:09
                Avatar tomas Ubuntu 9.04  Používateľ
                Velmi ti dakujem a porad mi kde mam stiahnut to Diablo alebo warcraft
                • Re: World of warcraft 01.05.2008 | 19:49
                  Avatar KiLo Debian stable  Používateľ
                  skus niekde z netu
                  cat /dev/dsp > /dev/sda - ovladanie pocitaca hlasom
        • Re: World of warcraft 01.05.2008 | 19:58
          Avatar m4rtin.m   Používateľ
          preco by nemal pouzivat komercne cracknute produkty? linux je tiez komercny produkt

          co sa tyka komunity vyvojarov gnu/linux, oni chcu predovsetkym vyrobit co najlepsi OS.
          to co kto pouziva maju vyvojari na salame

          • Re: World of warcraft 01.05.2008 | 20:46
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            zamyslel si sa nad tym co si teraz povedal?



            preco Madona vyda CD, ked stacilo by dat nove pesnicky na nejaky torrent?
            • Re: World of warcraft 01.05.2008 | 21:50
              sorry   Návštevník
              "Velmi ti dakujem a porad mi kde mam stiahnut to Diablo alebo warcraft" - xDDDDD sorrry tomas, ale ty mas asi dlhe vedenie, tuna Stano ti pise aby si si hry legalne kupil a nie nelegalne stahoval a poradi ti zadarmo a pritom legalne (citaj open source) strategie, a ty... xDDD mu podakujes a aj tak chces aby ti poradil kde nelegalne stiahnut WOW a Diabla xDDD. Skus sa posunut o dva kroky vpred, aby si zisiel z toho kabla na ktorom si stojis. A okrem toho co si za "nelegalneho stahovaca", ked prides na forum o Linuxe sa pytat na to kde si stahovat hry. Prave tam kde je warez najviac zakazany a nevies hladat na filehostingovych serveroch a torrentoch. Ale ja ti radit nejdem lebo je to tu zakazane, a ak nechces ban tak sa to tu viac nepytaj. Ale aj tak si cislo xDDD
              • Re: World of warcraft 01.05.2008 | 23:16
                warez is best !!!   Návštevník
                WoW stiahneš z torrentu tu: World of Warcraft a datadisk The burning crusade tu : WoW datadisk
                + nezabudni nainštalovať aj patche
                --------------------------------------------------
                inač S.Hoferek si trapko, tie akože alternatívne hry su tak strašne oničom a to jak po grafickej aj po pribehovej časti. Ved tie hry (česť výnimkám :-)) sa podobajú na dosovske K******** !!! Ved niet sa ani čomu čudovať ked OpenGL nema ani zďaleka na taky DirectX.
                • Re: World of warcraft 02.05.2008 | 15:52
                  Avatar Matej Krajčovič Ubuntu 8.10  Používateľ
                  1.)ked sa ti tie hry tak pacia tak preco nepodporis vyvojarov tym, ze si kupis legalnu verziu?
                  2.)dosove hry su casto lepsie ako najnovsie novinky. hral si niekedy aladina, wolfstein a podobne?:)
                  3.)Ved niet sa ani čomu čudovať ked OpenGL nema ani zďaleka na taky DirectX. OpenGL nema ani taky DirectX?:) DirectX a OpenGL su knihovne sprostredkujuce "3d moznosti" programom.
                  4.)ked je stano trapko som zvedavy co si ty dokazal okrem instalovania cracknutych hier.
                  You are registered as user #457083 with the Linux Counter.<br/> Given enough eyeballs, all bugs are shallow.<br/>
                  • Re: World of warcraft 02.05.2008 | 17:07
                    warez is best !!!   Návštevník
                    Matej Krajčovič pozri ja som nikde nenapísal že hrám hry iba tomu chudákovi čo nikto nechce pomôcť som dal linky na stiahnutie. Čo sa tyká legálnosti hier tak hru za 1500sk by kupoval len nejaký pracháč alebo totálny idiot !!! V dnešnej dobe na internete nájde každý všetko čo potrebuje + crack pripadne serials a fičí to ! :-) :-) :-)
                    • Re: World of warcraft 02.05.2008 | 17:12
                      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                      tak nekupuj hry za 1500 ale hraj take, ktore mas legalne zadarmo.

                      a ak uz tak velmi chces propagovat warez, vrat sa na pokec a dalej sa snaz zbalit 9 rocne dievcatka na to, ze si hacker :)



                      odporucam adminom nech to tu zmazu...
                      • Re: World of warcraft 02.05.2008 | 17:20
                        warez is best !!!   Návštevník
                        Hoferek si taky múdri jak moja riť ! hry zadarmo su o ničom (odpad) chápeš ??? asi nie :- )
                        Platformu OpenGL presadzuješ asi preto že DirectX sa na Linux nikdy nedostane ! a nehovor mi že OpenGL je lepšie riešenie.
                        ps.: nevedel som že bališ 9 ročne dievčatka ? ty budeš asi ten uchyl alebo pedofil. :-) :D
                        • Re: World of warcraft 02.05.2008 | 18:08
                          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                          komu niet rady, tomu niet pomoci...
                        • Re: World of warcraft 02.05.2008 | 18:25
                          Avatar Matej Krajčovič Ubuntu 8.10  Používateľ
                          urazat vie kazdy ... videl si niekedy kod programu s OpenGL a DirectX? asi nie ... zistil by si totiz ze na vytvorenie okna a ziskanie rendering contextu musis v pripade DirectX precitat 5 dielov tutorialu zatial co v OpenGL sa naucis to iste v prvom diele a v druhom uz kreslis trojuholniky - to je moj nazor na DirectX a OpenGL.
                          You are registered as user #457083 with the Linux Counter.<br/> Given enough eyeballs, all bugs are shallow.<br/>
                    • Re: World of warcraft 02.05.2008 | 17:23
                      Avatar Matej Krajčovič Ubuntu 8.10  Používateľ
                      ospravedlnujem sa za tu otazku. ked chces hru hned - zaplatis 1500 sk. ked pockas rok - okolo 500 sk. tak hru za 1500sk by kupoval len nejaký pracháč alebo totálny idiot !!! - a auto za 3 miliony by si kupoval "len nejaký pracháč alebo totálny idiot" tak si ho ukradnem.
                      You are registered as user #457083 with the Linux Counter.<br/> Given enough eyeballs, all bugs are shallow.<br/>
                    • Re: World of warcraft 02.05.2008 | 18:18
                      Avatar borg Fedora  Administrátor
                      tak sa snaz a nebud socka
                • Re: World of warcraft 02.05.2008 | 17:13
                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                  je pre teba graficke spracovanie tak nutne?

                  mam dvojjadrovy PC, 2GB ram, grafiku daku novu nvidiu... a hram hry, ktore by isli aj na jednoduchom celerone. a nevidim v tom problem...



                  a inak mozes mat dobru platenu hru zadarmo. napis autorom, ze pomozes s prekladom, nakreslis nejake modely, vytvoris nejake hudobne stopy atd... :)