Linux a QIP

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.05.2008 | 15:20
Avatar Miro Archlinux  Používateľ
Prajem dobry den mam taky mensi problem z qip pod linuxom cez wine tak vypise tuto chybu

Sorry, internal QIP error occured. If you know the reason of this error then please post it here:

http://www.qip.ru/faq.html

Error description: < OLE error 80004001 >

Thank you.
Press OK to close QIP or Cancel to ignore this error.

ako dam cacncel a ono to spusti qip ale po par sekudnach sa odpoji a potom zas pripoji :( a toto roby neustale dookola neviete co to moze byt ??? mam nainstalovane najnovsie sambu + winbind a qip verzie 8040 mam skusit inu verziu qip ??? ako nieje to neskutocne dolezite pouzivam pidgim a ten funguje vpohode len mam problem z tratenim kontaktov a zlym pridavanim novych kontaktov ako ked to nepojde nic sa nedeje ja len ci niekto nema podobny problem pozeral som configuraciu wine no tam som nic nenasiel o sieti.
    • Re: Linux a QIP 15.05.2008 | 15:27
      pepe   Návštevník
      QIP 8030, ale je stara, stara...
      • Re: Linux a QIP 15.05.2008 | 18:40
        Avatar Miro Archlinux  Používateľ
        nainstaloval som si ho a stale to iste to roby :( nieje problem niekde inde ??? niekde z wine nieco nemoze byt ???
        • Re: Linux a QIP 15.05.2008 | 19:45
          Avatar Predrag Ubuntu 10.04  Používateľ
          skus toto
          Fujitsu Siemens Amilo Pa 1510, Ati Radeon x 1100.
          • Re: Linux a QIP 15.05.2008 | 20:03
            Avatar Miro Archlinux  Používateľ
            podla toho navodu som instaloval :) takze problem asi v tomto nebude a uz som to asi 3 krat preinstalvoal a 3 verzie qip vyskusal :( ale mne ho spusti mne len pada conect
            • Re: Linux a QIP 15.05.2008 | 20:18
              Avatar alino Ubuntu 8.04  Používateľ
              ja som chcel tiez povodne qip v linuxe, tiez som mal furt disconnect, ale potom som aj tak zistil ze pidgin je lepsi.
              • Re: Linux a QIP 15.05.2008 | 22:10
                New_linuxak   Návštevník
                Na linux som presiel este iba nedavno ale nechapem naco vam tam je qip? Ved v linuxe je tolko dobrych klientov Kopete Pitgin atd...
                • Re: Linux a QIP 15.05.2008 | 22:21
                  Avatar Miro Archlinux  Používateľ
                  no k tomu padaniu treba doinstalvoat pluingy do samba a pojde to vpohode a to preco chcem qip ja ho nepouzivam ja pouzivam pidgim je super qip mam len kvoli tomu ze ak chcem pridat neaky kontakt tak ho pridavam cez qip lebo cez pidgim to nejde no zatial som nato neprisiel a autorizaciou je potom tiez problem cize len predo qip a komu to bude robyt ze mu to bude padat tak synaptic alebo yast alebo neviem co a samba prenu pluingy dohodit a pojde to nebude to uz padat.
    • Re: Linux a QIP 16.05.2008 | 14:16
      Avatar Tommy Angelo   Používateľ
      inac vyskusaj si klienta SIM je velmi dobry!