Wine schranka

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.05.2008 | 21:40
Avatar karchi Ubuntu Hardy Heron  Používateľ
Ahojte, pouzivam wine hlavne kvoli rapgetu a mam tam nastavene ze kopirovat schranku, takze ked skoprujem nejaky link v opere hned sa mi to tam nahodi. Lenze tu v linuxe mi to nejak nefunguje, neda sa to nejak nastavit. V konfiguracii wine to nikde nevydim.
Dakujem
    • Re: Wine schranka 16.05.2008 | 20:29
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      nechcem ta sklamat ale asi to nepojde predsa je to win aplikacia spustena pod linuxom, viac menej mozes byt rad ze ti to stahuje cez to


      NEHOVORIM ZE SA TO NEDA, lebo nikdy nehovor nikdy
      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • Re: Wine schranka 16.05.2008 | 20:33
        Avatar karchi Ubuntu Hardy Heron  Používateľ
        hmm, skoda lebo nenasiel som ziadnu nahradu na linux co by mi isla. A takto sa mi takych 80 partov nexce kopirovat:).
        • Re: Wine schranka 16.05.2008 | 20:57
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
          ja som koli tomuto presiel na torrenty
          ale asi najlepsie je kupit si ucet na rapide ked sa 5 kamos zlozite tak je to pohode
          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
          • Re: Wine schranka 16.05.2008 | 21:35
            Avatar karchi Ubuntu Hardy Heron  Používateľ
            ja mam ucet:) ale uz vyriesil zatial problem program JDownloader, ktroy ficii:)
        • Re: Wine schranka 16.05.2008 | 21:09
          Avatar zr3zo Arch Linux  Používateľ
          skus pouzit program FatRat. Celkom podareny program na tahanie z Rapidu, torentov atd. Pouzivam ho cca 2 tyzdne a spokojnost.
          zrezo@jabbim.sk
          • Re: Wine schranka 16.05.2008 | 22:29
            Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
            priklanam sa, Fatrat sa zacina velmi dobre risovat (predsa len nie je este dokonaly)
            ale je velmi uzitocny a user friendly, hlavne ak potrebujes mix torrenty+Download+uploadovat+Rapidshare...

            jedina chybicku ma, ze mne osobne natahal so sebou 200MB zavislosti ;) takze sa nezlakni
            Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom
            • Re: Wine schranka 21.05.2008 | 01:25
              Avatar karchi Ubuntu Hardy Heron  Používateľ
              hmm vyzera dobre ale naozaj si neviem rady pri instalacii na ubuntu.
              • Re: Wine schranka 21.05.2008 | 02:59
                Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
                tak to ti moc neporadim, ja ho mam v repozittari...Mark for install-> Apply ;)
                Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom
                • Re: Wine schranka 21.05.2008 | 11:16
                  Avatar zr3zo Arch Linux  Používateľ
                  no ja som ho kompiloval a mal som tiez problemi ale ked som ho dal skompilovat bez torrentov tak uz to slo v pohode. vyskusaj mozno pomoze
                  zrezo@jabbim.sk