Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux

Sekcia: Komunita 18.05.2008 | 16:36
Avatar proof Ubuntu, Zenwalk   Používateľ
Česká spoločnosť blue.point Solutions spustila tento týždeň na stránkach legalnisystem.cz kampaň, ktorej cieľom je upozorňovať užívateľov v Českej republike aj na Slovensku na možnosť legalizácie operačného systému prechodom na bezplatný Linux.

Kampaň je okrem iného reakciou na protipirátsku a legalizačnú kampaň spoločnosti Microsoft, ako naznačuje aj úvodný slogan kampane "Nečekejte, až se váš digitální svět ponoří do tmy - přejděte na zelenou."

zdroj: http://www.dsl.sk/article.php?article=5729&title=
    • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 18.05.2008 | 16:58
      Avatar Thomas Ubuntu 10.04  Používateľ
      celkom dobre, len by tam mohli dat viac user-friendly distribucii, len malokto si klikne na ostatne.... ale inak OK
      I HAVEN'T PROBLEM, I HAVE LINUX
    • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 18.05.2008 | 17:02
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      ubuntu? urcite? ten chameleon podla mna nie je z afriky...
    • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 18.05.2008 | 20:21
      Avatar Fero Volár mac OS, Ubuntu  Používateľ
    • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 18.05.2008 | 23:16
      Avatar Thomas Ubuntu 10.04  Používateľ
      http://www.youtube.com/watch?v=5hnbSTISRM4
      ;) ;) ;)
      I HAVEN'T PROBLEM, I HAVE LINUX
      • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 19.05.2008 | 00:23
        Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
        lol
        git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
    • Reklama, ktora bezi v telke 19.05.2008 | 14:59
      Avatar Ladislav Michnovic SuSE  Používateľ
      Tato reklama bezi v televizii v CR.
      Ked som to videl prvykrat, tak som si povedal:"LOL".
      Only man who sells empty boxes is the undertaker.
    • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 19.05.2008 | 15:08
      --   Návštevník
      • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 19.05.2008 | 15:31
        Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
        No nech sa nehnevajú .. ale legalnewindows.cz vyzerá strašne .. Kombinovaný anglický a český jazyk, nie moc príjemne umiestnená ikonka ubuntu absolútne nezapadajúca do celkovej "grafiky" ...
        • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 19.05.2008 | 15:46
          Avatar marek`` Ubuntu 9.04 KK  Používateľ
          • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 19.05.2008 | 20:22
            Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
            Osobne sa mi ta zelena stranka paci viac, aj ked mam vrodeny odpor voci openSuse vdaka jednej nemenovanej spolocnosti (Siemens).
            Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
            • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 19.05.2008 | 20:53
              Avatar Tommy Angelo   Používateľ
              mno aj ja som ho mal [odpor] ale momentalne je to uz lepsie s tym zelenym lenochom-chameleonom ;)
        • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 19.05.2008 | 22:35
          --   Návštevník
          dalsia stranka do zbierky: http://ilegalniwindows.cz/
          • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 19.05.2008 | 23:23
            ani zadarmo   Návštevník
            Win Vista ani zadarmo hardwér za zopár tisíc korún a žiadna zmena iba pomalosť a nič viac. Mandriva 2008 budúcnosť
            • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 19.05.2008 | 23:49
              pepe   Návštevník
              Vista Rulez !!!!

              • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 20.05.2008 | 02:53
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                vista? to je pre deti... my, profesionalny hackeri, mame daco ine :D
                • Re: Česká firma spúšťa kampaň legalizácie OS prechodom na Linux 20.05.2008 | 16:14
                  Avatar Viliam Oravec Kubuntu 10.04 (MSI GX700PX)  Používateľ
                  my, profesionalny hackeri. lol Stano. Si ma zabil. A že vraj vieš iba háčkovať sveter... :D
                  Všichni mněli ruce od krve, jenom já hubu... :)