Notebook Turion 64 & Fedora Core 4

Sekcia: Hardware a Drivery 22.06.2005 | 19:52
Avatar KvoCo SuSe, Gentoo  Používateľ
Nedavno som si kupil notebook s novym procesorom Turion 64. Procesor je mimochodom skvely, Centrino strci do vrecka, co bolo poznat uz na Windowse. Samozrejme bolo by hriechom dusit taky procak na Woknach tak som stiahol Fedoru Core 4 x86_64. System sa celkom v pohode nainstalil (dlho to trvalo na co sme uz u Fedory zvyknuti). System vsak nejde podla mojich predstav. Po urcitom case je nehorazne pomaly, niekedy vyhadzuje chyby pri takych zakladnych prikazoch ako halt alebo reboot. Vcera mi ani vypnut nesiel. Stiahol som este Kubuntu pre AMD64, ale este som ho neskusal. Mate niekto skusenosti s niecim podobnym? Momentalne uvazujem nad tym ze tam dam Fedoru Core 4 ale klasiku i386, nie 64. Povie mi k tomu niekto nieco viac?
    • Re: Notebook Turion 64 21.06.2005 | 13:44
      peter golis   Návštevník
      zapina sa ti chladenie?
      • Re: Notebook Turion 64 21.06.2005 | 14:21
        Chembro   Návštevník
        Nebolo by lepsie na taky skvely notebook dat Gentoo? :]
      • Re: Re: Notebook Turion 64 21.06.2005 | 20:19
        Avatar KvoCo SuSe, Gentoo  Používateľ
        No to ti nepoviem, zrejme ano, aj pocas instalacie sa myslim zapinalo, ale nepoviem ti presne, instalil som to neskoro v noci, nepozorny, unaveny. Preco by sa nemalo?
        • Re: Re: Re: Notebook Turion 64 22.06.2005 | 19:52
          peter golis   Návštevník
          niekedy sa nezapne, ak sa nezavedu moduly pre vertak. a vtedy si treba dat pozor. asi vieme preco ;-)
    • Re: Notebook Turion 64 22.06.2005 | 17:47
      Martin S   Návštevník
      mne zacalo robit nieco podobne po nainstalovani vmware 5, ale to asi nebude tvoj pripad