Kvalitné skladové hospodárstvo na Linuxe

Sekcia: Aplikácie & Desktop 24.09.2005 | 20:59
Laco   Návštevník
Pracujem pre nemenovaneho ruzoveho mobilneho operatora a v horizonte cca 6-12mes. planujeme na nasej jednej partnerskej predajni upgradovat PC aj zo softverom...Ako skladove hosp. pouzivame na zastralych Win98 priam archaicky soft FLEXstore, este DOSovsku verziu :-) Tak sme sa pobavily....Ale k veci.Nechcel by som WinXP kaslem na Longhorn alebo FLEX pre Win... Otazka je ci existuje nejaka spolahliva alternativa skladoveho hosp. pod linuxom ktora by bez problemov fungovala, islo by robit prijem/vydaj tovaru na hotovost/fakturu, spolupraca s fiskalom a pokladnou...Asi som narocny, ale mozno nieco takeho existuje.
    • Re: Kvalitné skladové hospodárstvo na Linuxe 21.06.2005 | 15:46
      cobain   Návštevník
      Nieco podobne hladam aj ja ale este zatial sa mi nic nepoarilo najst. Ale budem rad ked sa tu nieco pomenie, nieco sa zacalo diskutovat na abclinuxu ale zatial ma to k nicomu nepriviedlo.
    • Re: Kvalitné skladové hospodárstvo na Linuxe 21.06.2005 | 18:14
      peter golis   Návštevník
      nezabudni aj exporty vo vopred definovanom tvare ak si partnerska predajna. inac nerobil et nieco aj s web interface cez wan?
      • Re: Re: Kvalitné skladové hospodárstvo na Linuxe 18.09.2005 | 02:52
        pssst   Návštevník
        rychlo to oprav kym si to este niekto vsimne ;) "Tak sme sa pobavily"
    • Re: Kvalitné skladové hospodárstvo na Linuxe 22.09.2005 | 22:43
      juraj   Návštevník
      Co, pomaranc nema na zaplatenie vyvojarov? Skus d_ucto, v komercnej verzii je tusim aj sklad. hospodarstvo, ale nie som si isty, aplikacia funguje na technologii Apache/PHP/MySQL.
    • Re: Kvalitné skladové hospodárstvo na Linuxe 23.09.2005 | 17:46
      Tom   Návštevník
      No presne o tomto hovori Miguel de Icaza - velky guru, vyvojar gnome a byvaly zamestnanec microsoftu, teraz novell. Ze ak sa ma linux rozsirit, tam musia existovat specificke sw ako je aj taky co potrebujes ty, sw pre hotely, restauracie, pre sklady, do vyrobnych prevadzok. Zatial je toho malo. Viem, ze nejaka SK alebo CZ sw firma ponukala aj linuxovu verziu svojho uctovnictva - sa nevyznam, mozno je tam aj sklad. Meno neviem- zeby cigler Softwer??? alebo tak nejak, maju dost casto reklamu v pcrevue,... ale nie vzdy spominaju, ze maju aj linuxovu verziu.
      • Re: Re: Kvalitné skladové hospodárstvo na Linuxe 23.09.2005 | 18:18
        juraj   Návštevník
        jj cital som tie rozhovory s Icazom, ale jeho snaha o zwindowsovatenie gnome ma nejako nechytila...
      • Re: Re: Kvalitné skladové hospodárstvo na Linuxe 23.09.2005 | 18:18
        Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
        ja by som sa skontaktoval tu ;) http://www.aceslovakia.sk/
        A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
    • Re: Kvalitné skladové hospodárstvo na Linuxe 24.09.2005 | 20:59
      perun   Návštevník
      Mozno aj tu maju nejake riesenie: www.nov.sk/linstore.htm