HDD-skryte data?

Sekcia: Konfigurácia 31.05.2008 | 12:47
miker   Návštevník
ahojte, mam taky poblem

mam Greenie 2.02 na 20 GB HDD {HDD2}

jednu polozku som si presunul z HDD1 do linuxu HDD2 {4.7GB}

nieco som porobil a ked mi nebola ta zlozka treba som ju vymazal a aj som kos vypraznil...

mal som volnych cca 10 GB, teras mam aj po vymazani cca 5.3 GB, skusal som v kosi dat aj ctrl+H ale nic nezobrazilo,..pls o rady, dakujem
    • Re: HDD-skryte data? 31.05.2008 | 13:19
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Tak sa pozri priamo na ten disk a daj si zobraziť skryté súbory. Mal by si tam vidieť priečinok .Trash-meno. Tak ho vymaž.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
    • Re: HDD-skryte data? 31.05.2008 | 15:50
      Avatar Peter Rozum Arch Linux  Používateľ
      dam taku podotazku: vsimol som si podobne spravanie na mojom usbkluci nieco nakopirujem (vsimol som si to na cca 300mb datach) a ono sa to tam neskor strati (jednoducho zmizne), ale info o zaplneni usb hlasi, ze tam tych 300mb je. hlasi to tak aj vo windows aj v linuxe. chyba v usbkluci je nepravdepodobna, pretoze ked sa mi to stalo prvy krat, reklamoval som a oni mi ho vymenili za novy s novym sa mi to stalo tiez asi po 1-2 tyzdnoch. po opetovnom naformatovani usbkluca sa vsetko vrati do normalu az kym sa zase nieco nestrati...
      Everything is proceeding as I have foreseen.
      • Re: HDD-skryte data? 31.05.2008 | 15:56
        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
        Odpájaš ten kľúč korektne?
        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
        • Re: HDD-skryte data? 31.05.2008 | 17:34
          Avatar Peter Rozum Arch Linux  Používateľ
          vzdy
          Everything is proceeding as I have foreseen.
      • Re: HDD-skryte data? 01.06.2008 | 01:29
        Avatar Viliam Oravec Kubuntu 10.04 (MSI GX700PX)  Používateľ
        Nechcem rypat ale nebude to tym ze tie data tam naozaj su a zmaze sa iba hlavicka suboru? mo mne to robi na klucoch tiez. Neviem ci to nebude tym ze pouzivaju FAT. cize ak by si sa sekol vo vymazani tak by sa nejakym softom dali vratit zmeny. Proste chcem tym povedat ze mozes asi kludne zapisovat na ten disk. ono sa ti to same poprepisuje.
        Všichni mněli ruce od krve, jenom já hubu... :)
        • Re: HDD-skryte data? 01.06.2008 | 13:54
          Avatar Peter Rozum Arch Linux  Používateľ
          same prepise, to myslis ze ked kluc ma 2gb a vraj zapratanych tam je 300mb a ked tam nakopirujem 2gb tak sa mi to tam vopcha?
          Everything is proceeding as I have foreseen.
          • Re: HDD-skryte data? 01.06.2008 | 13:55
            Avatar Peter Rozum Arch Linux  Používateľ
            inac ja som tie data s toho kluca nemazal. oni same od seba 'zmizli'.
            Everything is proceeding as I have foreseen.