Maskarada

Sekcia: Konfigurácia 24.06.2005 | 16:13
Avatar belickaj Mandrake  Používateľ
Zdravim, mam problem. Mam WiFi siet, po ktorej ide internet a to zapojenie je nasledovne internet primam od jedne firmy ta ma svoje AP, ale ja uz vlastnim to primacie(client), ten ma koncovu ip 25, z neho je to prepojene na dalsie AP UTP kablom a to vysiela na lokalitu, kde sa nachadzam a zariadenie ma ip 26, dalsieho clienta mam na streche domu s ip 27 a UTP kabel konci v habe a odtial to ide do servera(server ma 2sietovky) s Debianom, kde je Maskarada a ma. Ja mam taky problem, ze by som chcel zdielat to pripojenie pomocou tej maskarady, ale aby sa signal vracal naspat po AP27 a uzivatel by sa pripajal na ap 26, cize cesta by bola uzivatelske AP by islo na AP26, z toho na AP27, odtial do servera, zo servera na AP27, odtial na AP26, odtial na AP25 a potom uz do internetu. Da sa povedat, ze vsetko mi funguje az na to ze nejde internet, cize nic, ale ked som sa skusal pripojit od uzivatela caz putty na server, tak mi to islo bez problemu, aj pingi ap fungovali. Moze mi niekto poradit? Dakujem
    • Re: Maskarada 24.06.2005 | 14:30
      peter golis   Návštevník
      skus to nakreslit, potom ti niekto skor poradi.
      • Re: Re: Maskarada 24.06.2005 | 16:13
        belickaj   Návštevník
        http://www.coolfire.euweb.cz/ je to tam nakreslene