feature request for KDE4

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.07.2008 | 13:57
skywaker   Návštevník
Nainstaloval som si KDE4 s openSuse 11 a som z neho nadseny hlavne s funkcie otocenia a zvacsenia ikoniek na ploche... len jedna vec mi vadi... a to ze ak zvetcsim ikonku a tiez pootocim tak text ostava rovnakej velkosti.. chcelo by to aby sa spolu z ikonkou zvecsil aj text alebo aby sa to dalo pre kazdu ikonku volitelne nastavit... da sa to nekde nahlasit ako "feature request" alebo do bugov? dakujem.. co si myslite malo by to zmysel.. alebo po dizajnovej stranke by to vyzeralo lepsie?
    • Re: feature request for KDE4 04.07.2008 | 14:17
      Avatar Tommy Angelo   Používateľ
      rozlisne velke pismo na ploche by sa mi osobne nepacilo...ale ak to chces ako request, tak skus sa pozriet na abclinuxu a skusit zahlasovat :)

      mna osobne potesila vecsia stabilitost kde 4.1.x, kvoli tomu teraz ficim na kde 4.0.4, lebo je to uz kvazi stabilne a pouzitelne.

      Inac odporucam tento plasmoid ked idem hrat hry, pozerat film, vypnem lahko a rychlo efekty a bezproblemov sa hram....este by trebalo po vykonnostnej stranke popracovat na kwin-e.
      • Re: feature request for KDE4 04.07.2008 | 15:30
        Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
        No až taká super funkcia to teda nie je.
        1. priehľadnosť sa dá nastaviť klávesovou skratkou
        2. detiská ktoré sa mi smejú, že nemám zapnutý kompozitný režim sú mi ukradnuté