Windows XP a VirtualBox

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.07.2008 | 02:17
Avatar gitarista001 Linux Mandriva  Používateľ
Neviete ci by sa mal nahodit aj graficky driver na Windows ktory bezi na VirtualBoxe? Mam drafiku Intel 915 Gm a driver ktory som pouzival na cisty Windows mi teraz nebere a napise ERROR. Som zaciatocnik a vo svojom okoli nemam nejakeho skuseneho tipka co by mi poradil. Diki
    • Re: Windows XP a VirtualBox 11.07.2008 | 02:43
      --   Návštevník
      ja som nikdy do virtualboxu nepotreboval instalovat ovladace grafiky.
    • Re: Windows XP a VirtualBox 11.07.2008 | 02:43
      esembak   Návštevník
      Pokial viem tak virtualne PC nevyuziva naplno tvoju grafiku ale vytvori si iba "virtualnu", preto je zbytocne tam nahadzovat driver.
      • Re: Windows XP a VirtualBox 11.07.2008 | 11:41
        Avatar gitarista001 Linux Mandriva  Používateľ
        Diki, to som chcel vediet.
    • Re: Windows XP a VirtualBox 11.07.2008 | 12:03
      Avatar *;o)-->mini Debian GNU/Linux  Používateľ
      nj, do virtualboxu TI netreba instalit driver, lebo tak ako kolega pisal sa to sprava len ako zdielana grafika proste, ono to nevie ze mas presne tu intelacku, :) ale odporucam doinstalovat virtualbox guest additions ci tak nejako sa to vola nachadza sa to niekde hore v menu, len to kliknes a ono si to nainstaluje, momentalne nie som na svojom PC, tak TI nepoviem presne, potom uz grafika (aspon tie intelacke) zvyknu ficat bez problemov, dokonca v nativnom rozliseni (napr mne na b00k-u 1280x800) n/p
      Linux is like a teepee. No Windows, no Gates, Apache inside... *:)
      • Re: Windows XP a VirtualBox 12.07.2008 | 18:25
        Avatar gitarista001 Linux Mandriva  Používateľ
        Presne to mam aj ja na notebooku len teraz neviem ci to mam doinstalovat windowsu alebo linuxu.
        • Re: Windows XP a VirtualBox 12.07.2008 | 18:27
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          windowsu
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
        • Re: Windows XP a VirtualBox 12.07.2008 | 23:24
          --   Návštevník
          v okne virtualboxu v ktorom mas spusteny windows si hore najdi v menu: "Zariadenia" - "Nainštalovať Hosťovské doplnky..."
          • Re: Windows XP a VirtualBox 13.07.2008 | 03:43
            Avatar gitarista001 Linux Mandriva  Používateľ
            diki za radu a mam este jeden problem. Prave som spustil Linux a nedari sa mi prihlasit, ked sa prihlasim obrazovka zhasne asi na 2 sekundy a zas vybehne okno s menom a heslom a tak to ide dookola.co mam robit?
            • Re: Windows XP a VirtualBox 13.07.2008 | 14:56
              WlaSaTy   Návštevník
              :co mam robit?

              do uvahy pripada napriklad opisania ci to predtym islo, co bolo v poslednej dobe zmenene (konfiguracia, software, hardware), co sa pise v logoch, ...
            • Re: Windows XP a VirtualBox 13.07.2008 | 14:57
              --   Návštevník