audio

Sekcia: Aplikácie & Desktop 19.07.2008 | 01:15
Avatar Stano Ubuntu 8.04  Používateľ
zdravim potreboval by som zase pomoc s audiom tento krat ide o mixery a o produkcne programy na hudbu...mam tam problem zakladny a to je ten ze mi nejak nejde zvuk ak mi viete poradit ci na to potrebujem nieake kodeky alebo je to v nastaveniach? Dakujem vopred za odpovede
    • Re: audio 19.07.2008 | 01:28
      Avatar Ľubor debian-based  Používateľ
      Inde ti zvuk ide?
      Stano, inak kde byvas ;-) ?
      • Re: audio 19.07.2008 | 01:46
        Avatar Stano Ubuntu 8.04  Používateľ
        inde mi ide zvuk len toto nie.
        a byvam v Demandiciach
        • Re: audio 19.07.2008 | 01:56
          Avatar Ľubor debian-based  Používateľ
          A nema nejake nastavenia zvuku ten program?
          • Re: audio 19.07.2008 | 03:16
            Avatar Stano Ubuntu 8.04  Používateľ
            ale mne nejde ziadny na hudbu okrem prehravacov ziadny mixer ekvalizer ani ziadny producnetsky program...
            • Re: audio 19.07.2008 | 03:50
              Avatar Ľubor debian-based  Používateľ
              Co mas za zvukovku?
            • Re: audio 19.07.2008 | 15:23
              l_barbarossa   Návštevník
              "producentske/produkcne programy na hudbu" - to znie pekne chu.ovo ... To su akoze ktore? By ma to zaujimalo ...
              "ale mne nejde ziadny na hudbu okrem prehravacov ziadny mixer ekvalizer ani ziadny producnetsky program..." - tak co ti nejde, spustit program (lebo ho napriklad nemas nainstalovany/spravne/? alebo program "neprodukuje" zvuk?, alebo co?

              Ak ta Ľubor pochopil spravne a napisal: "A nema nejake nastavenia zvuku ten program?" - tak to znamena asi tolko, ze v nastaveniach programu si zvolis, ktore zariadenie budes vyuzivat na vstupe a vystupe programu. Napr. ak posielas z vystupu signal do psej matere, tak ho predsa nebudes cakat na reprakoch.
              • Re: audio 19.07.2008 | 16:05
                Avatar Stano Ubuntu 8.04  Používateľ
                ne tusim som sa zle vyjadril... mne tie programy idu ale zvuk mi v nich nejde v ziadnych programoch na upravu hudby v prehravacoch hej...
                • Re: audio 19.07.2008 | 17:08
                  Avatar Ľubor debian-based  Používateľ
                  A nema nejake nastavenia zvuku ten program?
                  Aj 4x to bude treba zopakovat?