wifi a fedora

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.07.2008 | 19:10
Avatar spaceo Linux  Používateľ
prave som si nahodil najnovsiu fedoru, len neviem ako tam spojazdnit wifinu,, ono driver nainstalovany je, ale ako tam vyhladam a pripojim sa k nejakej sieti ? diky ... mam prostredie KDE4
Sloboda je boj, Linux je sloboda.
    • Re: wifi a fedora 20.07.2008 | 22:51
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      KNetworkManager to nema? Na dolnej liste by mal byt nejaky applet, ktory ukazuje kde si pripojeny, po kliknuti zobrazi rychlost pripojenia, masku podmasku ip atd..
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: wifi a fedora 20.07.2008 | 22:56
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Neviem ci to KDE 4.0.X bude mat ( kedze to nema skoro nic ), ale dufam, ze KDE 4.1 uz ano..
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: wifi a fedora 20.07.2008 | 23:06
      Avatar Ľubor debian-based  Používateľ
      wifi-radar, network-manager, kwifimanager, iwconfig
      • Re: wifi a fedora 20.07.2008 | 23:27
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Nejaky applet do panelu by nebol? :)
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: wifi a fedora 20.07.2008 | 23:31
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          network-manager-kde - aspon tak sa to nazyva v blbuntu
          • Re: wifi a fedora 20.07.2008 | 23:38
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            Pre mna to nehovor, ja som to chcel ku teme ;) Komu sa chce zapinat programy, ked su aj applety? Ja pouzivam knetworkmanager. Btw. od teba by som necakal, ze budes takto skomolovat nazov Ubuntu :) No ale co uz, ked niekto pouziva senzacne jedinecne vlastne distro Greenie ktore nema ani nahodou nic spolocne s ubuntu, no ok, mas pravo nazyvat ubuntu blbuntom :)
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: wifi a fedora 20.07.2008 | 23:54
              Avatar Ľubor debian-based  Používateľ
              Dare_devil, zbytocne tu nevytahuj taketo temy lebo sa to zvrhne na flame ako v kazdej teme kde bolo toto spomenute a neviem preco rypete do stana, je to jeho vec.
              • Re: wifi a fedora 21.07.2008 | 01:41
                Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                Ale prosimta ja nerypem :D Robim si len srandu a stano to vie, flame vyvolavat nechcem, nechcem ani nikoho zhadzovat, medzirecou, Greenie je dost dobre a to nepopieram
                There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: wifi a fedora 21.07.2008 | 01:57
      Avatar soplavyjojo Fedora 10 64bit + KDE4  Používateľ
      tiez som sa cudoval ze v KDE4 nie je KNetworkManager. Ale velmi lahko si ho doinstalujes , tu si pozri skrínšotiky a počitaj volačo o tom a ak sa ti zalubi tak si ho stiahni a nainstaluj. Ja pouzivam tusim 0.7-0.4 a ide mi to bezchybne.
      • Re: wifi a fedora 21.07.2008 | 05:30
        Avatar spaceo Linux  Používateľ
        nazdarek,, diky, vyzera to zaujimavo, len pri instalacke mi to vyhadzuje chybu ... netreba k tomu nejake zavislosti ?
        Sloboda je boj, Linux je sloboda.
      • Re: wifi a fedora 21.07.2008 | 16:28
        Avatar spaceo Linux  Používateľ
        jo a este screen ... da sa s tym neco robit ?
        Sloboda je boj, Linux je sloboda.