Problem wine

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.08.2008 | 23:41
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry den. Kde najdem konfiguracne fajly ktore treba vymazat, aby som vyriesil nasledujuci problem? Nainstaloval som si CS 1.6, vsetko slo v pohode az kym som nespustil fullscreen, odvtedy hra pri zapnuti zmrzne a nejde s nou ani pohnut. TReba restartovat X.. ~/.wine vymazat nemozem pravdepodobne, kedze tam je vsetko ako aj drive_c.. Skusal som odinsatlovat CS 1.6, vymazat celu zlozku Valve a nainstalovat to znova.. Ale bezuspesne, wine si asi niekde ulozilo nastavenia.. Prosim o radu.
Dakujem
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Problem wine 11.08.2008 | 23:49
      qaws   Návštevník
      Je to v registroch, po odinstalacii sa to nemaze. V regedite to najdes ako kluc HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Half-Life\Settings

      To staci po odinstalacii zmazat, potom nainstalovat a malo by to ist. Ak mas legalny CD key, tak staci zmazat danu vetvu v registroch a pri spusteni si CS len vypyta CD key.
    • Re: Problem wine 12.08.2008 | 01:57
      Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
      Zaloz noveho usera len pre CS a nainstaluj to CS do jeho .wine adresara, ked sa nieco poserie zaloz dalsieho usera a skusaj znova
      • Re: Problem wine 12.08.2008 | 12:03
        qaws   Návštevník
        Ak to uz chce riesit takto drasticky, tak by nebol jednoduchsu novy wineprefix?
        • Re: Problem wine 13.08.2008 | 00:13
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          No pani a dami, pouzil som wineprefixer aj regedit nasledujuco: Odinstaloval cs, pouzil regedit a CELE Valve zmazal, pouzil wineprefixer, nainstaloval, a aj tak, ked spustim hru, nabehne fullscreen a obrazovka zatuhne..
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: Problem wine 13.08.2008 | 03:44
            Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
            1. Zaloz noveho usera
            2. Skontroluj ci to funguje
            3. Zalohuj ~/.wine
            4. Znefunkcni to
            5. Diffni ~/.wine oproti zalohe, najdi rozdiel
            6. Prislusny rozdiel premietni do tvojho akt. uctu
            7. Vymaz noveho usera
            8. Profit
      • Re: Problem wine 13.08.2008 | 18:22
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Zalozil som noveho usera, nanovo nainstaloval cs 1.6 do C:\Program Files\Valve , spustil, fullscreen, cierna obrazovka, a nic nejde pohnut, pomoze iba uz sponinany restart X
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Problem wine 13.08.2008 | 18:40
          Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
          Mas nainstalovane aj vsetky Patche ktore treba ?
          Lebo mne to zvyklo volakedy zatuhnut kvoli tomu ze som nemal vsetky Patche nahodene ...
          Slackware
          • Re: Problem wine 13.08.2008 | 18:50
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            Naposledy ked som hraval stacilo nainstalovat patch full_V22 a bolo to vsetko ok. Teraz som ale zistil, ze mi to zatuhne celkovo, aj ked pustim napr. urban terror cez wine
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: Problem wine 14.08.2008 | 20:33
              neprihlaseny dare_devil   Návštevník
              Teraz ma napadla chyba v com by to mohlo byt. Ale
              viktor@linux-4h8w:~> glxinfo | grep direct
              direct rendering: Yes
              :(
              Ja tomu jednoducho nerozumiem :-(
              • Re: Problem wine 14.08.2008 | 23:55
                <<<>>>   Návštevník
                co tak skusit spustit CS prikazom cez wine a log nech saveuje do nejakeho fajla mohli by sme byt o kusok dalej mozno nieco vypise ked zcierne obrazovka :)
                • Re: Problem wine 15.08.2008 | 00:34
                  neprihlaseny dare_devil   Návštevník
                  Prepacte za hlupu otazku ale ako sa to robi? myslim ale niesom si isty ze takto:
                  wine cs.exe >> ~/Desktop/cs.log
                  • Re: Problem wine 15.08.2008 | 02:31
                    neprihlaseny dare_devil   Návštevník
                    Skusil som to tak, log je prazdny, ale vsimol som si ze mi obraz nejde, ale menu sa zobrazilo ( pocul som OnMouseOn zvukovy efekt )