Rosegarden

Sekcia: Aplikácie & Desktop 22.08.2008 | 06:44
Avatar miloslav.hresko   Používateľ
Ubntu Hardy.....po nainstalovani Rosegarden totalne zamrzne pc, nefunguje vobec nic, len tvrdy reset. Mam v pc dve zvukovky, na doske a jednu profi ESI Juli@, je to tym? Nepomoze ani ked tu na doske vypnem v biose.Skusil som aj Ubuntu Studio instalaciu, to iste, ztuhne pc pri starte Rosegarden...initializing view,,,,,a nic.... Cim to moze byt. PS: s linuxom zacinam...dik.
    • Re: Rosegarden 22.08.2008 | 09:36
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      mne bez najmensich problemov funguje a to mam system zalozeny na hardy
      • Re: Rosegarden 22.08.2008 | 11:44
        Avatar chatpall   Používateľ
        stano tvoja odpoved ze tebe to funguje mu nepomoze vyriesit problem
        NERUSTE TENTO UCET!!!
    • Re: Rosegarden 22.08.2008 | 15:45
      Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
      skus si tu ktora nie je onboard vytahnut natvrdo z pc a vyskusj to takto. Nejake logy sa ti v /home priecinku uzivatela od ktoreho si to spustal nezobrazili?
      git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
      • Rosegarden - import MIDI 07.03.2013 | 12:29
        Avatar norrsken   Používateľ
        OS: F17, 64bit
        ***
        Ahoj, protože TuxGuitar neumí kopírovat stopy z jednoho okna do druhého, zkusil jsem příslušné soubory *.TG (nebo *.GPxxx) vyexportovat jako *.MID a následně poskládat v Rosegardenu.
        1) Rosegarden má implicitně 16 prázdných midi stop. I když je vymažu, po imoportu *.MID tam jsou znovu a k nim se nabastlí import, takže se ve vzniklém hampejzu prase nevyzná. Co dělám blbě?
        2) Kromě toho se každá importovaná stopa natáhne dvakrát - jednou prázdná, jednou s obsahem. Totéž mi to dělá v musE. ???
        Díky.