mafia

Sekcia: Ostatné 28.08.2008 | 23:51
Avatar xxelko Ubuntu 7.10 Gutsy Gibon  Používateľ
mam ubuntu hh a ccem si kupit hru mafia nainstalujem ju v linuxe cez wine???
    • Re: mafia 29.08.2008 | 00:17
      XXL --- XL   Návštevník
      mozno ;-)
      • Re: mafia 29.08.2008 | 00:35
        Avatar Dušan Ďurech Debian Lenny 5.0  Používateľ
        Skusal som mafia-demo pod wine-1.0 -- tam to slo ;)

        ( co este nie je zaruka, ze pojde krabicova verzia )
        • Re: mafia 29.08.2008 | 14:30
          Peter2   Návštevník
          Na wine appdb je pisane ze Mafia patri medzi platinum, testovane na verzii wine 1.1.0. Ja osobne som videl Mafiu bezat bez problemov, na starsom wine a to este bola cracknuta verzia (ale ja osobne som to nerobil na mojom PC ale kamarat u seba :-) ) takze krabicova by mala ist bez problemov.
    • Re: mafia 29.08.2008 | 20:50
      Marian Ščerbák   Návštevník
      http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=694
      • Re: mafia 03.01.2009 | 23:01
        juliana1111   Návštevník
        Ja som to uz vsetko obehla, ale vacsina odkazov je neaktualnych.Tak by som sa chcela spytat, ze kde najdem presny navod na instalaciu tejto hry.
        • Re: mafia 04.01.2009 | 03:25
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Podla mna by ste si mali nainstalovat wine a dvojklikom na setup.exe ( * v pripade ze potrebujete vypis z toho co sa deje, dostanete ho, ak .exe nespustite dvojklikom ale v konzole pomocou prikazu wine /cesta/ku/suboru.exe ) zahajit instalaciu. A az ked tento sposob nepomoze tak sa ozvite. V pripade ze hra nepojde, zbavme sa zbytocnych otazok a skuste nam napisat, ako prebehla instalacia a co dostanete z vypisu ( * ) pri spusteni hry ( wine /cesta/ku/nainstalovanej/hre/mafia.exe )
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: mafia 04.01.2009 | 13:16
            juliana1111   Návštevník
            Tak mne to nejde sputit vobec, asi mam zle nakonfigurovany wine alebo co.Ale akokeby to slo spustit a potom to vypne..Hm..tak trebalo by mi uplne podrobny navod od zaciatku
            • Re: mafia 04.01.2009 | 20:05
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              zacnime s winecfg. spusti sa Ti?
              • Re: mafia 17.01.2009 | 13:26
                juliana1111   Návštevník
                Ano, tak to sa mi spusti.
              • Re: mafia 05.06.2009 | 12:13
                miso   Návštevník
                ja mam podobny problem, dlho som nevedel spustit instalaciu co sa mi nakoniec podarilo spustenym exe suboru s priznakom -opengl

                teraz sa instalacia rozbehne, zasekne sa v case ked chce kopirovat prvy subor. Instalator vyhodi hlasku ze ze mam vlozit cd1 do mechaniky

                -pouzivam acetoneiso2, mountnute mam vsetky tri CD, vsetky cesty k nim su aj vo winecfg

                nejake rady? dakujem
                • Re: mafia 12.06.2009 | 10:54
                  mismac   Návštevník
                  nekupuj nic, na nete najdes staci hodinku pogooglit a ak nepojde tak vymazes
                  • Re: mafia 12.06.2009 | 12:27
                    berki92   Návštevník
                    skus za: wine sesta_k programu/mafia.exe -opengl /oldgif
                • Re: mafia 12.06.2009 | 12:55
                  Onofrej   Návštevník
                  Traba vo wine.cfg nastavit tie mountnute adresare ako dalsie disky. ( take to windowsoidne C:\,D:\...)