free vserver - alternativa k pipni.cz

Sekcia: Ostatné 29.08.2008 | 22:37
pejta   Návštevník
zdravim, nevie niekto o free vserver hostingu, cosi , ako MALO pipni.cz. Na pipni som mal server so slackware, no bez oznamenia mi ho zrusili, a novy sa zdarma neda regnut.
    • Re: free vserver - alternativa k pipni.cz 29.08.2008 | 23:33
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      freeserver.sk
      • Re: free vserver - alternativa k pipni.cz 30.08.2008 | 01:33
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        nie nie, on mysli virtualny server zadarmo, nie webhosting
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: free vserver - alternativa k pipni.cz 30.08.2008 | 03:47
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          jaj tak. tak potom nic :)
      • www 14.05.2009 | 20:22
        Blyster   Návštevník
        Caute neviete ci sa da z pipni servera pustit stranka s vlastnou domenou?Ak ako tak ako?
      • www 14.05.2009 | 20:22
        Blyster   Návštevník
        Caute neviete ci sa da z pipni servera pustit stranka s vlastnou domenou?Ak ako tak ako?
        • Re: www 14.05.2009 | 20:58
          Avatar pejta Archlinux  Používateľ
          ak myslíš virtual, ano malo by to isť, ak máš registrovanú vlastnú doménu, ale je to zbytočná námaha podľa mna
      • Re: free vserver - alternativa k pipni.cz 01.02.2010 | 17:25
        VooDoo   Návštevník
        Je tu niekto kto by zadarmo vitvoril server na gta:sa:mp? bol by som vdacny ale nemam za to ziadnu odmenu. Ak ma niekto zaujem tak na mail mr.ido@azet.sk
        • Re: free vserver - alternativa k pipni.cz 01.02.2010 | 19:14
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          ako vravi porekadlo "zadarmo ani pes neserie", takze ti nechcem kazit iluzie, ale je to nerealne.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: free vserver - alternativa k pipni.cz 31.08.2008 | 15:45
      pejta   Návštevník
      cakal som ze toho nebude vela, ale ze nic :(
      • Re: free vserver - alternativa k pipni.cz 01.09.2008 | 16:29
        Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
        To bude asi tym, ze z toho nema prevadzkovatel ziadny komercny uzitok. Na free hostingu tam napcha na stranky reklamy, na freemaily tiez ale co moze robit s virtualnym serverom? Okrem toho ten je z toho vsetkeho najnarocnejsi na zdroje.
        Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
      • Re: free vserver - alternativa k pipni.cz 01.09.2008 | 20:27
        asdasdacvcsvsf   Návštevník
        Ak ti netreba roota, tak szm zevraj dava shell accounty k hostingu. Takmer urcite ale viem, ze to nie je to, co hladas - je to ale aspon nieco.
        • Re: free vserver - alternativa k pipni.cz 01.09.2008 | 22:43
          pejta   Návštevník
          dik, pozriem sa na to
          • GTA San Andreas Server 21.02.2009 | 15:54
            Blyster   Návštevník
            Zháňam server na GTA SA:MP(najlepsie cez pipni.cz).Dajte nietko ak máte alebo vytvorte,vymením za to 5 GB rapidzasms.cz účet(na sťahovanie z rapidshare.com,megaupload.com,filefactory.Alebo 20GB účet na czshare na sťahovanie z czshare.cz. Píšte na blyster333@GMAIL.COM alebo sem.
            • Re: GTA San Andreas Server 03.03.2009 | 14:53
              xXx   Návštevník
              Mam jeden an pipni.cz - debian - START momentalne funkcny ak chces pis na ICQ: 407679571
            • Re: GTA San Andreas Server 30.03.2009 | 17:35
              Jozef397   Návštevník
              Ako lo chces aby som ti ho dal ?? no ok ale odpis mi na 11matej123@azet.sk
            • Re: GTA San Andreas Server 04.04.2009 | 18:48
              Blyster   Návštevník
              Caute.Ma este niekto z vas na vimenu pipni server za czshare ucet s 20 GB?
              • Re: GTA San Andreas Server 06.05.2009 | 18:47
                Avatar norton32   Používateľ
                Nemáte este niekot vserver ked ano a dal bi ste my ho tak piste na hecker25@gmail.com