Slackware na vecne casy a nikdy inak

Sekcia: Ostatné 17.07.2005 | 22:20
Avatar patrik94 patrikmajcher@yahoo.co.uk  Používateľ
Ta to tema je pre ludi kdo ma rad tento linux Mne sa velmi paci a vam piste vase otazky a tak triky tipy.
    • Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 05.07.2005 | 15:30
      Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
      ja som zacal s Fedorov. potom kvoli problemom s jadrom 2.6.11 som skusal Mandrake, Suse, Ubuntu aj Kubuntu (vsetko 64 bitove), no asi najviac mi vyhovovala ta Fedora. Preco sa ti paci prave Slackware? co je nanom take fajn?
    • Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 05.07.2005 | 16:13
      Patrik94   Návštevník
      Hej toto je pre priatelov tochto linuxu lebo vsetky ostatne su shit chcapes a aby si si nemyslel ze mam shit comp tak toto je moja konfig: 2200+ 768 MB Ram, GEFORCE 5500 128 mb, V Skratke mal som Mandrake ale ten je pre uplnich laikov a chem od systemu vela a prave slackware je na to urceny na nom sa da robit vsetko,jestabilny a rychly a perfeketne sa hodi na deskopt a na robenie serverov dobre ? Fedoru som neskusal ale vyzera dobre,ale slackware je fajn proste musis chapat?
      • Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 05.07.2005 | 16:23
        peter golis   Návštevník
        hm, hovorit o linuxe ze je shit priamo na linuxovom portali. zaujimave. si frajer. a tie ostatne linuxy co su shit su shit len preto ze si ich nedokazal nainstalovat alebo ti na nich vadila nejaka ikonka do modra?
      • Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 05.07.2005 | 17:27
        dano   Návštevník
        no slackware je fakt super ale naco na desktop.Nastavovat dva dni Xka.Na server slack a na desktop debian..(a navyse slack neak prestava podporovat gnome a to je pass) este som neskusal gentoo..tak zatial mi to sedi takto..
        • Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 08.07.2005 | 00:33
          tom   Návštevník
          Heh, používam Slackware na desktope a nikdy som s ním nemal problém.. Ak si pri istalacii nastavis LILO aby ti slack spustal vo FB tak grafika ti pojde neakcelerovane na prvy krat co staci na to, aby si si prestudoval firefoxom dake howto k tvojej grafike, napisat xorgconfig nie je skript na 2 dni :) Slacku a debianu davam rovnaku vahu ako na server tak na desktop.. Ku gnome sa nevyjadrujem, XFCE rulez :) Tot moj nazor :)
      • Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 05.07.2005 | 17:36
        L3Go   Návštevník
        heh Patrik94 ty mas kolko rockov? mal by si si to po sebe precitat :D
        • Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 05.07.2005 | 18:00
          patrik94   Návštevník
          No asi zmenim nazor na tu fedoru ta je dobra poslite mi screny a tak,ale ja to chcem na deskopt chapete?
    • Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 05.07.2005 | 18:10
      andrew   Návštevník
      Inak mnoho ludi tu pouziva slovo linuxi. Pokial viem, linux je len jeden a rozdieli medzi jednotlivymi systemami su distribucie :)
      • Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 06.07.2005 | 01:41
        patrik 94   Návštevník
        Slack je in, JA by som potreboval par screnov do jedneho casaku mohli by ste mi dat link
        • Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 06.07.2005 | 02:19
          peter golis   Návštevník
          slack je presne taky ako si ho kto nastavi. neplati to vsak len pre slack ale pre vsetky linuxove distribucie. kto chce, moze si ho nastavit ako zo startreku alebo ako mac alebo ako hocico ine. ak chces poprosit uzivatelov slackware linuxu aby ti poslali ich obrazky, tak to sprav slusne.
          • Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy in 06.07.2005 | 03:45
            patrik94   Návštevník
            Prosim vas mily uzivatelia linuxu poprosim vas o par screnov : D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikd 06.07.2005 | 06:23
              puco   Návštevník
              google: slackware screenshots
          • Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy in 06.07.2005 | 06:21
            puco   Návštevník
            Ako zo star treku? daj link na soft vdaka ktoremu budem ovladat moj PC hlasom tak ako v star treku :-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikd 06.07.2005 | 22:23
              peter golis   Návštevník
              ovladanie hlasu? ako sa z toho robi screenshot? mikrofonom? ale vazne, graficke temy su rozne a nie je ich ani najmensi problem ziskat na www.themes.org. su tam aj screenshoty, pochopitelne.
        • Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 13.07.2005 | 22:13
          cox   Návštevník
          ty si ky das za lamu... vsak gugli a najdes do prcic
          • Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy in 13.07.2005 | 22:17
            borgcube   Návštevník
            cox vidim ta tu prvykrat, a hned urazas ty googlista, tak vygoogluj a hod linky
    • Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 06.07.2005 | 02:23
      borgcube   Návštevník
      na slackovi je najlepsie ze neriesi zavislosti :) a ma dobru strukturu rc skriptov
      • Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 06.07.2005 | 09:31
        transport   Návštevník
        krasna tema. Slack je urcite fajn distro, ale som nazoru, ze naco take distro, ak pouzivam linux iba na desktope, uz davno by som skusil gentoo alebo LFS trebars, ale v podstate mi to na desktop pripada moc prace s instalaciou atd...(no flame).
        • Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 06.07.2005 | 13:58
          patrik94   Návštevník
          Ja to nechcem len na deskopt ale aj sa chcem naucit robit velmi dobre na linuxe,a slackware ma caro pre mna hodte mi prosim vas par stranok s navodmi na instal slackwaru dik
          • Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy in 06.07.2005 | 14:02
            d.   Návštevník
            ak sa xces naucit dobre pracovat s linuxom, daj si Gentoo. Uz len ked to nainstalujes si dobry :). Vsetko sa tam pekne kompiluje...
          • Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy in 06.07.2005 | 14:02
            dano   Návštevník
            tak ty ho nemas ani naistalovany??chvalis ho jak keby ho pouzival este v jasliach. inak na abclinuxe vysiel podrobny serial jak instalovat slackware aj zo screenmi z instalacie.pohladaj to tam...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikd 06.07.2005 | 14:15
              patrik94   Návštevník
              ja som ho pouzival na slax live cd a potom este u kamosa som sa snim hral a je ovela lepsi nez mandrake, Prosim ta hod mim link na tu instal aj zo screnmy na abclinuxu plz. Co si myslite o Mandrake vs Slackware
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a 06.07.2005 | 14:20
                transport   Návštevník
                no ja ti neviem, ja som mal pocit, ako keby uy slackware pouzival dlho a ty ho ani nemas nainstalovany! a porovnavat mandrake so slackom, tak to asi az fakt konecne stanica, lebo obidve distra maju uplne inu filozofiu aj su orientovane na inych uzivatelov.
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne cas 06.07.2005 | 15:00
                  patrik94   Návštevník
                  Caute prosim slacware je naj podlamna pomozte mi iba s install a potom vam pomozem aj ja lebo mandrake som ovladal da sa povedat dost dobre
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne 06.07.2005 | 15:16
                    transport   Návštevník
                    ale ja ziadny mandrake nepotrebujem, ten som uz davno poslal k vode, mandrake nie je pre mna
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na v 06.07.2005 | 16:08
                      L3Go   Návštevník
                      tak to je krasna diskusia.. naco chces stale screeny a navody? ty asi ani nevies co SlackWare je.. a takisto ani co je Mandrake (Mandriva) a Linux vseobecne.. a to ani nehovorim a google, ktory ti najde snad vsetko co potrebujes a nie take smiesne veci ako screeny.. a ak nieco chces, spravaj sa normalne a neospevuj tu stale Slack.. ved si ho videl asi len z rychlika ak vobec. Pre boha to sa skoro ani citat neda co pises...
                      • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware 06.07.2005 | 17:40
                        patrik94   Návštevník
                        Neboj sa ja uz som videl slackware a urcite dlhsie nez ty len si to chcem doma natiahnut sam,Ja chcem len pomoc niaku pricku ten slackbox neni daco lahsie : D Povedzte par rad ?
                        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackw 06.07.2005 | 17:49
                          borgcube   Návštevník
                          pocas instalacie staci iba citat pokyny, resp. co sa vyzaduje :)
                          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sl 06.07.2005 | 18:31
                            patrik94   Návštevník
                            diky za manualy, Mate dake skusenosti s timto linux ako prechodz mandrake do slackware ? Ak hej tak napiste plz
                            • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 06.07.2005 | 21:37
                              patrik94   Návštevník
                              Halooo, Kdo z vas pouziva slackware nech napise, Uvidime kolko nas je Ja pouzivam uz mame jedneho mna :D
                              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 06.07.2005 | 21:57
                                borgcube   Návštevník
                                tiez ho pouzivam, na 2 kompoch
                                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 07.07.2005 | 01:16
                                  patrik94   Návštevník
                                  Uz sme dvaja Prosim dalej citajte a piste vase nazory vsetko co onom viete a vase otazky tu dakujem
                                  • slack 07.07.2005 | 11:55
                                    wixaq   Návštevník
                                    nazdar. ja som na linuxe nieco cez dva roky. skusil som aj slackware a pomaly sa uz do neho dostavam. nieje to nic jednoduche, ale paci sa mi aky je cisty a ma krasne popisane configy. na prvy dojem sa to moc nezda, ale ked sa s nim pohras, da ti co ocakavas. je to proste hardcore... ak ho chces porovnavat s mandrakom, zabudni na to. to sa porovnavat neda. slack je uplne iny. a moc dobry :)
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne 13.07.2005 | 18:14
                    Ciny   Návštevník
                    mandrake mam doma uz dlhy cas... a co sa na nom neda ovladat? instalacia ktoru zvladne polodebil dto aj konfiguracia... vacsia sranda nastava ked sa daco posere vtedy ti ani konfig nepomoze... moja rada: skus si na ten install prist sam... ked chces byt velmi dobry v linuxoch (akychkolvek nielen slackoch) alebo comkolvek inom tak si na to prid sam... ked ti dakto vsetko ukaze tak sa nic nenaucis... ryp do toho kym to nebude fungovat :)
    • Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 07.07.2005 | 23:17
      Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
      no a tak pekne to zacalo som myslel ze daka fajn diskusia sa z toho vybuduje ale nakoniec sa prebojuje do najdiskutovanejsich tem. zase sa len potvrdi ze kvantina neznamena kvalitu. to cislo za menom patrik je rok narodenia? lebo mne to fakt z tych prispevkou tak pride. najlepsia pomoc je prikaz RTFM alebo ked ten fakt nezabera tak zaberie prikaz UTFG alebo JFGI
      • Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 07.07.2005 | 23:26
        Cifro   Návštevník
        Čistá zlodejina. Môj príspevok nebol pod General Public Licence, takže ťa môžem zažalovať za vykrádanie :-)
      • Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 07.07.2005 | 23:41
        swondrowey   Návštevník
        :o))))))))))))
        • Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 08.07.2005 | 16:27
          patrik94   Návštevník
          Gentoo mily pani a damy ma dostalo, Gentoo je naj to sa neda popisat ten pocit z genta je to ako keby lietam v oblakoch a okolo mna padaju dolare, Gnetoo je naj a hotovo
          • Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy in 08.07.2005 | 16:44
            newb   Návštevník
            odkel si ho stiahol
          • Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy in 08.07.2005 | 17:08
            borgcube   Návštevník
            a zajtra ta dostane Mandriva :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikd 08.07.2005 | 19:02
              L3Go   Návštevník
              neni normalny :)....
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a 08.07.2005 | 22:39
                swondrowey   Návštevník
                alebo fetuje :) (sorry za OT ale toto sa neda)
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne cas 13.07.2005 | 23:02
                  Avatar SuSEr SuSE, Kubuntu  Používateľ
                  Nemuzu si pomoct, ale tyto diskuze mi pripadaji naprosto zbytecne. Pokud jste opravdu dobri v Linuxu, tak je vam jedno jake dostanete do ruky distro. Je ovsem pravda, ze Gentoo se rucne konfiguruje lepe nez Mandriva nebo SuSE, ale kdo umi, ten si poradi. Byl bych hrozne rad, kdyby si konecne linuxova komunita uvedomila, ze je jedno kdo co pouziva za distribuci, hlavne, ze nejakou pouziva. Ja jsem treba nikdy nevidel debian. Za dobu co pracuju s linuxem jsem prosel pres MDK, SuSE, Gentoo + chvili Fedora. A presto jsem pres ICQ pomohl kamosovi debian vyladit. No a vo tom to je :-)
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne 14.07.2005 | 17:39
                    Avatar mika gentoo  Používateľ
                    loooooool ze to cislo za nikom je rok narodenia, yeah! kewl frk :D
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na v 14.07.2005 | 20:18
                      patrik94   Návštevník
                      asi nie to my vygenerovalo pri registraci do post.sk Takze asi tak asi ti mas 10 rokov ked si sprosta a smejes sa
                      • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware 16.07.2005 | 07:57
                        whiteline   Návštevník
                        toto musi byt joke a ferko94 .. ci hacker patrik94 musi byt vymysleny... to inac nejde ... nic
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne 17.07.2005 | 21:29
                    ja   Návštevník
                    hej tato diskusia je uplne mimo
                    Kazde distro je dobre len uzivatel je blbec (nuz co vlastna chyba je za 10 kamaratovych) najprijemnejsi rozdiel medzi slackom a ostatnymi distrami je ze slack ma BSDlike konfiguraciu zatial co vacsina linuxoveho sveta sa vybrala cestou SystemV PS pouzivam slackware
    • Slackware na vecne casy a nikdy inak 16.07.2005 | 13:21
      jahman1@azet.sk   Návštevník
      Zaznelo tu par hanlivych slov na adresu ostatnych distribucii. Pouzivam sice slack a neplanujem prajst na ziadnu inu, ale nebudem sa vozit po inych distribuciach. Do kazdej vlozili jej autori kus seba. Kazda ma svoje klady a zapory a kazda vyhovuje niekomu inemu. O tom je cely linux. O moznosti vyberu.
      • Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 16.07.2005 | 14:25
        patrik94   Návštevník
        cau jahman to som ja patrik z fora post.sk, Konecne normalny clovek ma pochopil linux je o moznosti vyberu a ja som sa vas pytal ze ktrosy si mam vybrat a nie s umyslom vyvolat flame-war. Slackware je podla mna dobry lebo ma dobreho spravca balickov a da sa na nom zabavit aj pracovat
        • Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 17.07.2005 | 13:28
          :)))   Návštevník
          caute. volam sa patrik a chcem byt heker. ...prislo to naraz... ani neviem ako ale myslim ze prvykrat ma to napadlo ked som bol v tesku a videl som tu tetu ako tuka do pokladne, ale nemala tu staru pokladnu ale mala tam napojenu normalnu pocitacovu klavesnicu... tak som sa rozhodol BUDEM HEKER Kapitola I. .zacinam. takze ako prve som si uvedomil, ze ked chcem byt heker, musim uplne zmenit od zakladov svoj zivot. uz to nebude salamovy chleba+jablko+tatranka na desiatu, uz to nebudu nachystane ciste ponozky na stole, uz to ani nebude best of dj bobo nahrate na walkmene. uz to bude uplne ine. ako prve som sa ale rozhodol zmenit svoj satnik. ved nemozem nosit kenvelo rifle dole do zvona a pulover po jurovi (akoze keby ste nevedeli tak juro je moj brat, starsi brat, to on kupil cdromku). nevedel som co mam robit tak som isiel za mamou. "mamina prosim ta, ked dorobis tu prazenicu, mozes prist ku mne do deckej izby?" "jasne pato, hned som tam, ale najprv zjedz tu prazenicu lebo to budes mat studene" prikyvol som a zachvilu som mal pred sebou tanier prazenice. viete, ja mam rad prazenicu. tak som sa do nej pustil a zachvilu som ju mal zjedenu. mama ale medzitym zabudla ze ma ist ku mne do deckej tak som aj ja nemyslel na to a isiel spat. ale pred tym som si umyl zuby. viete, rad si umyvam zuby lebo ocino kupil taku dobru pastu jahodovu, ze ju niekedy jem samotnu, ale to nikomu nehovorte lebo bola draha. spalo sa mi dobre, len som sa sem-tam zobudil ked som stale myslel na to ze chcem byt heker. velmi dobry heker. rano v televizore davali nejake dokumenty o hekeroch. viete, ja rano vzdy pozeravam televizor. no a tam ukazovali nejakych hekerov a tak som program sledoval z nadsenim. aj som si ho nahral na video. viete, ja si niektore veci nahravam na video, sa musim vam pochvalit ze uz mam nahratu celu seriu skola zlomenych srdc. ako prve som si vsimol ze ti hekeri su zvlastne obleceni. vytahane svetre, menzestraky tiez take vytahane, zarasteni, hrube okuliare a stale tukali do klavesnice. bol som nadseny. prekutral som celu izbu. a podarilo sa mi to ! nasiel som vytahany sveter. hned som si ho obliekol. pozrel som sa do zrkadla a musim sa vam priznat, ze som si hned pripadal trochu ako heker. potom som isiel jurovi do skrine a nasiel som mu tam take nohavice, ake mali ti hekeri v tom televizore. aj tie som si obliekol. este som si dal ocinove okuliare lebo prave spal tak ich nepotreboval a pozrel som sa do zrkadla. ten pohlad ma uistil. ja budem heker. volam sa patrik a som buduci heker. vecer isli vsetci na navstevu k bapke. viete, my chodime niekedy k bapke ku nej, ze ako sa ma, ona mi da vzdy sto korun ze "tu mas patko, kup si nieco". bapka je dobra. ale bapka tiez nevie ze ja som buduci heker. to este nikto nevie. ticho som zavrel dvere v mojej deckej izbe a zapol pocitac. musim sa totiz naucit niektore tie techniky co pouzivaju hekeri. tak som zacal. klikol som na start-prislusenstvo-prikazovy riadok. viete, hekeri robia tie veci pomocou roznych prikazov ale to nikomu nehovorte lebo to je tajne. skusil som copy ako kopirovanie - skusal som si prekopirovat nejake subory na disketu a naspat do pocitaca. islo to. ja budem dobry heker ked mi to hned islo. teraz som sa chcel otestovat ci som zatial fakt dobry. strcil som si tu disketu do vacku a sadol na postel. pozrel som sa na hodinky. musim byt rychly. na hodinkach som spustil stopky. stlacil start a zacal. vybral som disketu z vacku a strcil do pocitaca, skopiroval subory z pocitaca na disketu a disketu znova strcil do vacku a hned sadol na postel. parada. trvalo mi to len 4 minuty. to je dobry cas. dobry cas na to aby som si na tu disketu nahral napriklad nejake tajne dokumenty o zbraniach, vojne a tak. bol som rad ze som taky dobry a taky rychly. zrazu som zacul strngotanie klucov vo dverach. rychlo som sa vyzliekol z tych hekerskych veci a dal sa do pyzama. viete, ja spim v pyzame. mama prisla do deckej a pytala sa: a coze, ty uz spis ?" "ano, som nejaky unaveny" "no len si pospi aby si zajtra nebol unaveny. ale mama to nevedela. vobec to ani netusila. mama nevedela ze som si predchvilou skusal hekerovanie a ze sa mi to podarilo. bol som rad ze som to utajil. budem heker a budem tajny. zavrel som oci a predtym nez som sa rozhodol ist naozaj spat, tak som rozmyslal ze co budem robit zajtra. ano, budem sa ucit nejake nove techniky. zacalo sa mi snivat...
          • Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 17.07.2005 | 14:05
            marian   Návštevník
            ja len dakujem autorovi toho saleneho pribehu, tento tyzden som sa konecne zasmial :)
          • Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 17.07.2005 | 16:38
            Chembro   Návštevník
            Pekny pribeh. ROFLMAO
          • Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy inak 17.07.2005 | 16:43
            borgcube   Návštevník
            z kyberie? :)
            • Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikdy in 17.07.2005 | 21:01
              patrik94   Návštevník
              Toto si vyprosim toto je tema a uz tu netrepte somariny
              • Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a nikd 17.07.2005 | 21:30
                borgcube   Návštevník
                patrik aj ja si vyprosim, ze ak niekto nie je online niekolko dni aby si mu nadaval cez skype a to niekolko krat sa sebou.
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne casy a 17.07.2005 | 21:32
                  patrik94   Návštevník
                  zapni si skype mam na teba par otazok neboj sa nadavat ti nebudem to ja som iba tak, Uz som sa rozhodol pre slackware a tak to zostane
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne cas 17.07.2005 | 21:49
                    TomiT   Návštevník
                    Prosba na administratora. Vyblokuj uz toho magora. V niekolkych prispevkoch tu nadava ludom co sa mu snazia pomoct. Prec s nim!
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na vecne 17.07.2005 | 21:54
                      borgcube   Návštevník
                      ano zasil som to, bol som prec, otvorim skype, a co nevidim kopec sprav s nadavakami, chlapec si mysli za na kazdu prihluplu otazku dostane hned odpved. tymto sa pridavam k TomiTovi aby tento thread spolu so slackware vs vidalinux(gentoo), boli uzamknute a zmazane. patrik lezes na nervy.
                      • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware na v 17.07.2005 | 22:10
                        PATRIK94   Návštevník
                        PREPACTE ALE JA SOM Z TOHO LINUXU VYSINUTY JE 1000 DISTRIBUCI A HLADAM TU PRAVU BOL SOM NERVOZNY HLADAL SOM KAZDY DEN DISTRIBUCIE A POTOM SOM SI VYBRAL SLACKWARE,OSPRAVEDLNUJEM SA VSETKYM KTORYM SOM NADAVAL A UZ SA TO VIAC NESTANE PRISAHAM UZ SOM SA VYSTRESOVAL A UZ O VYBERE DISTRIBUCI NEBUDEM UVAZOVAT UZ SOM SI NASIEL SLACKWARE A BASTA
                        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slackware 17.07.2005 | 22:20
                          Tomáš Srnka   Návštevník
                          Ak chces aby ti niekto radil tak by si mu za to mal byt vdacny a nie aby si mu nadaval(toto sa fakt nerobi!). btw. vypni si CapsLock lezie mi to na nervy ;) p.s.: skoro kazdy Linuxak skusil tych 1000 distier az potom zistil ktore je to spravne. Len pre priklad ja som skusil: RH, FC, Suse, Mandrak, Debian, Kubuntu, Slackware a najviac sa mi pacil Gentooo pri ktorom som teraz zostal :-).