Neda sa vytvorit fotoalbum???

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.09.2008 | 11:53
Avatar Miloš Linux Mint, Ubuntu studio  Používateľ
Zdravim!
Som si vsimol ze cez Mozillu sa neda vytvorit na pokeci fotoalbum. Myslel som ze to robi iba mne ale robi to aj kamaratovy co ma tiez Mandrivu. Skusal som to aj cez Operu a nefunguje to tam. Zaujimave ze to ide cez Konqueror ale ten je zasa taky prehladny ze to je lepsie sa na to vykaslat.
http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Linux
    • Re: Neda sa vytvorit fotoalbum??? 11.09.2008 | 12:50
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      neviem kto Ti tu poradi... malokto totiz beha na pokec...
    • Re: Neda sa vytvorit fotoalbum??? 11.09.2008 | 13:27
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      ak to maju blbo napisane, tak sa niet co cudovat. mozno ze je to len flash, ktory chce novsiu verziu nez mas.
      • Re: Neda sa vytvorit fotoalbum??? 11.09.2008 | 13:41
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        pokial viem tak Tomas Hanzel je regnuty na pokeci... alebo aspon bol... pod menom linuxftp :)
        • Re: Neda sa vytvorit fotoalbum??? 11.09.2008 | 15:25
          Avatar Miloš Linux Mint, Ubuntu studio  Používateľ
          Ani ja tam totiz casto nechodim ale co uz.... Spravil som to cez konqueror
          http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Linux
    • Re: Neda sa vytvorit fotoalbum??? 11.09.2008 | 20:13
      Martin   Návštevník
      Ja som si tiež skúsil pridať foto do albumu, ale buď mi to vôbec nezačalo načítavať, alebo ak načítavalo, tak po dosiahnutí 100% prehliadač spadol, a to som skúšal Konqueror, Operu, Firefox, aj SeaMonkey.
      Keď som spustil prehliadač cez konzolu, po jeho spadnutí som tam mal hlášku "Chyba segmentácie".
      Takže treba dať do poriadku "segmentáciu" fotky a malo byto ísť. Ale ako napraviť tú segmentáciu...
      • Re: Neda sa vytvorit fotoalbum??? 13.09.2008 | 00:01
        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
        Chyba segmentácie znamená, že program sa snaží pristupovať do pamäte tam, kam nemá. Tak ho jadro zabije a vypíše spomínanú hlášku.
        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
        • Re: Neda sa vytvorit fotoalbum??? 13.09.2008 | 00:15
          Martin   Návštevník
          Dobre, a ako to napraviť? Poradíš nejakého Metóda?
          • Re: Neda sa vytvorit fotoalbum??? 13.09.2008 | 00:38
            Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
            Obrátiť sa na tvorcu toho programu. Ale ak padajú všetky prehliadače, tak to bude skôr chyba toho portálu.
            Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
            • Re: Neda sa vytvorit fotoalbum??? 13.09.2008 | 02:27
              shade   Návštevník
              V ziadnom pripade nie je pripustne aby zobrazovana stranka zhodila prehliadac. Takze to je chyba prehliadaca, resp. zdielaneho renderovacieho jadra alebo pluginu.