cairo-dock

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.09.2008 | 12:37
Avatar pitke ubuntu  Používateľ
ake mate skusenosti s tymto dokom? mne sa zasekava a zabera az 400MB operacnej.
instaloval som najnovsiu verziu dla anglickej dokumentacie-https://help.ubuntu.com/community/CairoDock.
Ale posledna cast a to:
autoreconf -isvf
./configure –prefix=/usr
make
sudo make install
co som mal zadat v priecinku rozbalenych balikov, tieto prikazy mi terminal nevzal. neviem, ci je to tym, ze pouzivam Greenie a prikaz pr: autoreconf mi neberie, alebo neviem, kde je zrada.
cairo-dock je pekny, ale ked mi bude zaberat tolko pamate, rozlucim sa s nim, pojde out...
    • Re: cairo-dock 11.09.2008 | 12:49
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      a co takto nainstalovat cairo dock priamo z greenie repozitara? nahod si cairo dock do synapticu...

      ktore presne Ti nevzal? co to vypisalo?
    • Re: cairo-dock 11.09.2008 | 12:52
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      takze... dock Ti nejde nainstalovat a stazujes sa ze funguje no seka? nechapem...
    • Re: cairo-dock 11.09.2008 | 14:07
      Avatar Peter Paška Ubuntu 11.04, LinuxMint  Používateľ
      Ja som si ho nedávno nainštaloval podľa návodu na ubuntu wiki cz a ide mi úplne v pohode.
      PC Intel Core2Duo {3200}, 2GB RAM, ASUS Nvidia GTS250 1GB, 1 TB HDD, MB ASUS P5QE-L / NTB Fujitsu Lifebook AH512
      • Re: cairo-dock 11.09.2008 | 15:51
        Avatar pitke ubuntu  Používateľ
        stano, hovori ti nieco cairo-dock-plugins?
        • Re: cairo-dock 11.09.2008 | 17:00
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          hmmm... zeby pluginy pre cairo dock? fakt narocne...
          • Re: cairo-dock 11.09.2008 | 18:25
            Avatar pitke ubuntu  Používateľ
            neviem, ci z tvojich repozitarov sa daju nainstalovat pluginy, alebo nove ikony, lebo som doplnoval repozitare a neviem, z ktorych to bolo nainstalovane. preinstaloval som to a zda sa, ze je to OK.
            ......takze... dock Ti nejde nainstalovat a stazujes sa ze funguje no seka? nechapem...
            asi viac veci nexapes, ja som nepisal, ze mi to nejde nainstalovat.....
            .....hmmm... zeby pluginy pre cairo dock? fakt narocne...
            pises, ze staci nainstalovat cairo-dock, prepac, ja som si nainstaloval aj cairo-dock-plugins, aj cairo-dock-new-icons, preto som tie pluginy spominal.
            a co sa tyka narocnosti, narocne a to, ako si vsimam pre viacerych, je ta poxopit!!!!!
            inac, dnes nerobis ziadnu zo svojich ankiet????
            • Re: cairo-dock 11.09.2008 | 21:02
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              co sa deje?

              pisal si ze Ti neberie prikazy ako make, make install... tak som myslel ze Ti to nejde nainstalovat tak som sa pytal...

              neviem ci je problem pochopit prave mna. o ake ankety ide ak mozem vediet?