vypinanie pc v xp

Sekcia: Ostatné 15.07.2005 | 18:07
Avatar vali   Používateľ
cafte uz dlhsiu dobu mam problem s vypinanim pc v XP. Ked uz je proces v poslednej fazi vypinania,pc sa mi nevypne.Musim ho vypnut manualne.Neviem co mam robit. Za radu vopred dakujem
    • Re: vypinanie pc v xp 06.07.2005 | 20:59
      dano   Návštevník
      ehm XP ako Win XP???tak to chod na www.microsoft.sk alebo si zavolaj na podporu:-P, tuna najdes len hardcore linuxakov:-)))
    • Re: vypinanie pc v xp 06.07.2005 | 21:00
      Drakster   Návštevník
      hmm... vo Win XP(uz ani neviem co to je ten Win) neviem... keby si mal linux, tak by som skusil modprobe apm... ale vo windowsze(ci ako sa to pise) neviem, srry
      • Re: Re: vypinanie pc v xp 07.07.2005 | 19:05
        Majo984   Návštevník
        skusal si prehrat BIOS?? ak mas povedzme starsiu dosku... no mozno bude stacit pohrabat sa v nom... alebo ovladaci panel-> system a pohrab sa tam, si uz presne nepametam, kde sa to nastavuje skusaj, bo skus iny system ak chces Win skus xpSP1,SP2,media center v sp2, a media center mi to nerobi a vypina sa v poho, ale skus aj ten linux :o)
    • Re: vypinanie pc v xp 07.07.2005 | 22:22
      Toudy   Návštevník
      Kebyze aspon priznas, ze to sem nepatri alebo nieco podobne.. Zaplatil si si za ten win? Nie? Tak si ho kup a potom k nemu budes mat aj podporu.. Za XP teraz zaplatis okolo 3 litre.. Zacni sporit lebo "coskoro" je tu longo-longo..
      • Re: Re: vypinanie pc v xp 15.07.2005 | 18:07
        Majo984   Návštevník
        :o) no mas sice pravdu ze to sem nepatri, ale musis uznat ze ako hracia konzola (PlayStation) aj ten win sa da, ked ho mozes mat napaleny za 20Sk :o)