SuSE

Sekcia: Ostatné 20.09.2006 | 12:55
new_lixosko   Návštevník
Dobry vecer pani (mozno aj damy), mam jednu otazocku... Nieviem, ci sa mi to zda, alebo je to faktom, ze SuSE 9.2 je pomerne pomaly system (distribucia). Doba odozvy pri ukonoch v ramci KDE sa mi zda pomerne dlha v porovnani s mojim predoslym systemom (WinXP). Moja konfiguracie je Intel 4, 2.4GHz, 512 RAM a mnoho miesta na HDD. Viete mi tento dojem potvrdit? Pripadne odporucit inu distribuciu? Dakujem.
    • Re: SuSE 06.07.2005 | 23:04
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      ano, aj mne sa zdalo, ze vsetko v SuSE je o nieco pomalsie. Teraz mam Gentoo a tam to je ovela rychlejsie, napr.: firefox nabehne do 3sec. OO.o do 5sec, konqueror okamzite.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: SuSE 07.07.2005 | 11:13
        cobain   Návštevník
        Zdravim, Tomas vies mi povedat ako pod gentoo ide wine, a ako to je z hranim sa ?
        • Re: Re: Re: SuSE 07.07.2005 | 11:35
          Tomáš Srnka   Návštevník
          wine, winex(cedega) by mali ist normalne(emerge cedega). Z mojej skusenosti povedat neviem lebo ja sa hravam len Supertuxa, America's army a Wolfenstein: Enemy-Territory.
          • Re: Re: Re: Re: SuSE 07.07.2005 | 12:22
            cobain   Návštevník
            no mna zaujima nieco na styl red alert, coman & conquer, delta force III viem ze red alert sa da nahradit bosonom ale to som este uspesne nenainstaloval takze zato sa pytam
            • Re: Re: Re: Re: Re: SuSE 07.07.2005 | 12:37
              Tomáš Srnka   Návštevník
              Aj ja som dlho hladal nahradu za RedAlert :) a nasiel som Boson. Nahrada za delta force moze byt kludne America's Army.
        • Re: Re: Re: SuSE 20.09.2006 | 12:55
          semih   Návštevník
          ehbsemlrkiraşknmakfarıks