Azureus

Sekcia: Aplikácie & Desktop 17.08.2006 | 13:37
max   Návštevník
Pri prvom spusteni Azureusu ma pitalo otestovat nejaky prichadzajuci port TPC 6881 mne napise chyba NAT. Co to znamena? Co trba a kde nastavit aby mi to fungovalo? Mam Suse 9.3
    • Re: Azureus 07.07.2005 | 00:07
      peter golis   Návštevník
      ze sa na teba z vonku neda dostat na porte 6881, protokol TCP. aky mas pristup na internet?
      • Re: Re: Azureus 07.07.2005 | 00:13
        max   Návštevník
        cez sietovku
        • Re: Re: Re: Azureus 07.07.2005 | 00:40
          andrew   Návštevník
          ta chyba ta vobec nemusi zaujimat. ty mozes vklude stahovat, jedine problemy budu pravdepodobne pri uploadovani od teba. cize ziadny strach. a ak si v LAN sieti, aj tak to neovplyvnis, lebo chyby s natkom uz budu pravdepodobne na serveri. cize uplne v poho mozes stahovat bez obmedzeni
          • Re: Re: Re: Re: Azureus 07.07.2005 | 00:43
            max   Návštevník
            Vdaka
          • Re: Re: Re: Re: Azureus 11.06.2006 | 14:30
            ondro   Návštevník
            Aj ja dakujem. Tiez mam ten problem. Cize ma to nemusi trapit? Zdalo sa mi cudne, ze mi to pise lebo stahovat mi ide...
          • Re: Re: Re: Re: Azureus 11.06.2006 | 14:45
            m0d0r   Návštevník
            nieje to az taka uplne pravda ;D ale v podstate ano.Cize ty budes moct uploadovat ina aktivnym pouzivatelom a downloadovat iba od aktivnych uzivatelov ;D. PS: "chyby s natkom" to niesu chyby ;D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Azureus 15.08.2006 | 21:25
              marcel   Návštevník
              no .. ani by som nepovedal . Mam azureus a hlasi mi chybu nat ...upload mi fici aky nastavim ale download je zopar kb ... tiez som cez sietovku ... co s tym ?
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Azureus 15.08.2006 | 23:14
                Avatar borg Fedora  Administrátor
                download zavisi od userov od ktorych tahas, s natkom nesuvisi ;)
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Azureus 17.08.2006 | 13:37
                  Avatar _Lenin Mint Linux  Používateľ
                  ja som tiež sa natkou a sťahujem rýchlosťou cca 5kb/s...ak nastavím port, tak sa to vyšplhá na 70 kb/s ...ale ja neviem aký mám port, kde sa to dá zistiť alebo aspoň nieaký program...čo mi to zistí..
                  • Re: Azureus 12.05.2007 | 16:40
                    Avatar Tommy Angelo   Používateľ
                    ked je clovek 1x za natkom tak sa da nastavit na nom port ktorykolvek stes..ale ked je clovek za 2x natkom, tak o nastavenie toho druheho portu na routri treba poziadat ISP nech ho nastavi...bohuzial wircom take nieco nerobi...