Acer Extensa 5620 a Ubuntu

Sekcia: Ostatné 05.10.2008 | 23:10
Morfo   Návštevník
Zdravim, chcel by som sa opytat ci nema niekto skusenosti s instalaciou Ubuntu na notebook Acer ex 5620. Potreboval by som vediet ci mi bude fungovat wifi, BT, kamera a tak.. Respektive ci nemate niekto nainstalovany na tomto notebooku iny linux, ak ano tak aky? Diky..P.S. Na tomto notebooku sa my vylomil cudlik pre zapinanie/vypinanie wifi. Najblizsi servis v Brne. Cudlik nemozu poslat len ako nahradny diel. Vraj sa to vyraba v celku. Ja teda neviem v akom celku. Kto ma podobny notebook asi nechape tiez...
    • Re: Acer Extensa 5620 a Ubuntu 23.10.2008 | 16:44
      manta   Návštevník
      Mam tento notebook, ale bez webcam, vacsie sklamanie som este nezazil. Tlacitka pre wifi a bluetooth doslova hrkaju. Linux som na nom skusal suse 10.1, live. Az na wifi behalo vsetko, myslim, ze po nainstalovani sa da urcite rozbehat aj wifi karta
      • Re: Acer Extensa 5620 a Ubuntu 22.01.2009 | 21:08
        homebaze   Návštevník
        preco je sklamanie? rozmyslam si ho zaobstarat, ale zatial na nete som nasiel len dobre spravy o nom a o kompatibilite s linuxom. su to len tie BT a Wifi tlacitka?
        • Re: Acer Extensa 5620 a Ubuntu 28.01.2009 | 23:00
          JohnnSy   Návštevník
          Ja mam extensa 5620G a nainstalovane ubuntu (myslim 8.04) a vsetko ide ako ma... (bt som neskusal). Aj z notebook-om som spokojni. A myslim si ze Ubuntu je dobry vyber.
      • Re: Acer Extensa 5620 a Ubuntu 28.01.2009 | 23:10
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
        ja nastastie nemam acer notebook ani zaidny iny vyrobok a priklanam sa k tomu ze to je skor nestastie, uz som sa stretol s acer notebookom ktory nemal zapojene usb porty, dalsi mal vypalovacku co nevypalovala, gombiky a ine suciastky z nich odpadavaju na pockanie, dalsiemu 3 krat v priebehu roka prestalo nabijat baterku (poskodene kontakty)

        neviem ci som iba ja mal take "stastie" ze mi ukazali iba tie chybne kusy ale acer by som si nekupil
        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • Re: Acer Extensa 5620 a Ubuntu 29.01.2009 | 07:54
      Avatar Róbert Dúbravský PC Debian alebo Ubuntu - servery Debian  Používateľ
      Ja som zase fanúšik Acer. Zatial všetky noteboky šlapú ako majú. Teraz mam 5520 s 4GB ramkou a ubuntu 8.10 64 som maximálne spokojný. Ide všetko. Keď budem kupovať nový notebook pravdepodobne zase acer.