tlaciaren

Sekcia: Hardware a Drivery 08.10.2008 | 18:29
Avatar pitke ubuntu  Používateľ
dnes som stravil velmi dlhy cas s pojazdnenim tlaciarne. mam ubuntu, tlaciaren hp psc 111O, stary typ. uz som z toho chory. a pritom viem ze driver sa pri prevaznej casti tlaciarni sa pouziva the same.
potom som skusal driver man. instalovat, nej. baliky chybali. ja uz neviem, je to trapne. driver pre konkretnu tlaciaren mam stiahnuty, neviem ho manualne aplikovat,,,,co este mam spravit? viem , ze som lama, ale.....
    • Re: tlaciaren 08.10.2008 | 18:49
      Avatar pitke ubuntu  Používateľ
      srat ubuntu, srat system, ktory nedokaze rozpoznat storocnu tlaciaren a srat cely linux. myslel som, ze to bude o uceni, nie o strate casu s banalnostami.
      • Re: tlaciaren 08.10.2008 | 18:59
        tatar   Návštevník
        tak tak ! pravdu mas!!! srat na cele blbuntu !!!
      • Re: tlaciaren 08.10.2008 | 19:00
        Avatar Laco Debian Lenny  Používateľ
        a myslis, ze by windows rozoznal tlaciaren, ak by k nej vyrobca nepribalil aj driver? nenadavaj na linux, skor na vyrobcov HW, ze seru na linux(cest vynimkam)
        p.s: namiesto hysterickych vyvlevov si radsej mohol napisat, co ti to vypisuje, kde sa ti zadrha atd, mozno by ti niekto aj vedel poradit :)
        • Re: tlaciaren 08.10.2008 | 19:04
          Avatar pitke ubuntu  Používateľ
          vacsina tlaciarni hp pouziva ten isty driver, co tu mam vypisovat?
          • Re: tlaciaren 08.10.2008 | 19:12
            Avatar Laco Debian Lenny  Používateľ
            tak tu vobec nevypisuj...este raz ti vravim, nikto nie je zvedavy na tvoje hystericke vylevy...tak sa krot a radsej sem ani nepis, ked budes mat otazku, na ktoru sa da odpoved tak, ze je nadej, ze vyriesi tvoj problem, tak potom ok...ale rozne nadavky a podobne veci sem nepis, zbytocne sa to tu spamuje potom...dik za pochopenie
      • Re: tlaciaren 08.10.2008 | 19:03
        tatar   Návštevník
        a srat aj na teba kedze si tupy!!!

        http://openprinting.org/show_printer.cgi?recnum=HP-PSC_1110

        ja som mal pred casom HP PSC 1210 a rozbehal som to vez problemov!
        • Re: tlaciaren 08.10.2008 | 19:05
          Avatar pitke ubuntu  Používateľ
          tupa je tvoja matka, ty debil.
          • Re: tlaciaren 08.10.2008 | 19:52
            ---   Návštevník
            bolo jasne od prvej vety co si zac
            • Re: tlaciaren 08.10.2008 | 20:09
              Avatar pitke ubuntu  Používateľ
              sudit je najlahsie. nadaval som na system a urazat nezacal prvy. zvladol som ako lama bez pomoci instalaciu, dualboot, desktop by mi kde kto zavidel,vela inych nastaveni, ale ta tlaciaren ma vytocila a viem, ze nie vo mne je chyba. ved uznajte ze linux, nie je taky dokonaly.
              • Re: tlaciaren 08.10.2008 | 21:48
                WlaSaTy   Návštevník
                Wow, frajer. Zvladol si instalaciu dualboot a desktop by ti kde kto zavidel, aj vela inych nastaveni. Nie kazdy mal to stastie ze si mohol nainstalovat prvy desktop pomocou klik klik klik. A to ze ta vytocilo ze si mal pouzit google len hovori o uzivatelskej pritulnosti linuxu.

                Ked uz clovek ako Ty zvladne instalaciu dualboot, tak to zvladne naozaj kazdy.

                Si frajer, uznavam Ta. Chces byt moj Guru? Pocuvam Kontrafukt.
            • Re: tlaciaren 08.10.2008 | 20:12
              Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
              congratulations, you have been trolled :D
              git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!