Panely sa prehadzuju

Sekcia: Aplikácie & Desktop 08.10.2008 | 18:47
Martingt89   Návštevník
Mám Ubuntu 8.04 a problém je v tom že panely som si dal oba na dolnu časť monitora, ale po restarte listy byvaju naopak, napr. ulozim si ich tak aby na hornejsej liste bolo ubuntu menu a po restarte sa lista dostane na spodok :( Neviete ako problem odstránit?
    • Re: Panely sa prehadzuju 08.10.2008 | 20:14
      Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
      skontroluj ci ma prava na zapis do gnome konfigurakov. (/home/tvojemeno/.gnome2 - aspon myslim ze to uklada sem)
      git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
      • Re: Panely sa prehadzuju 08.10.2008 | 22:28
        Martingt89   Návštevník
        Aby som to upresnil nedeje sa to vzdy.
        • Re: Panely sa prehadzuju 09.10.2008 | 23:53
          Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
          pouzivas compiz? ak ano skus ho odstranit zo spustanych programov pri starte a skusit par dni nechat system bez kompozitneho manazera okien ci sa to deje aj tak
          git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
          • Re: Panely sa prehadzuju 10.10.2008 | 22:45
            Martingt89   Návštevník
            NIe compiz nemam zapnuty
            • Re: Panely sa prehadzuju 10.10.2008 | 23:13
              Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
              a co robis v sedeni predtym nez sa to stane, treba asi iba casom odsledovat ze co si spustal pred sedenim v ktorom sa to stane a vylucovacou metodou na to prist.

              Este by som urcite pozrel logy z tych chybnych sedeni ze ci nahodou nebude nieco v nich.

              Ono to vyzera ako keby ti nieco/niekto prepisoval pri niektorych vypnutiach sedenia konfiguracny subor v ktorom su zapisovane nastavenia tychto panelov (chybny sektor na disku?) a potom si to vzdy prepises tym ze ich natiahnes do polohy v ktorej ich chces mat a po case sa situacia zas opakuje.
              git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!