Linux a zavislost

Sekcia: Ostatné 09.10.2008 | 14:06
Dotmindes   Návštevník
Kto sa prizna?Kto zmeskal napriklad pre linux rande alebo v lepsom pripade zaspal rano do prace kedze siel neskoro spat a sefovi povedal,ze bol nadraty namiesto toho aby priznal ze je na linuxe zavisly?

    • Re: Linux a zavislost 09.10.2008 | 14:11
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      ja si to priznam... najvacsia blbost v mojom zivote suvisi s ubuntu...

      kecal som o nom zlodejovi ktory ma nasledne okradol...
    • Re: Linux a zavislost 09.10.2008 | 15:29
      still   Návštevník
      Ehm.. niekto tu tusim rano zaspal do prace, alebo zabudol na svoju lepsie polovicku? ;-P

      Osobne by som kvoli linuxu a ani inym informacnym vecickam rande nezmeskal :-)
      ale do skoly, prace a na ine udalosti meskavam takmer pravidelne, ci uz kvoli linuxu alebo inym srandickam :-)
      • Re: Linux a zavislost 09.10.2008 | 16:33
        Dotmindes   Návštevník
        Nie,mne sa nestalo ani jedno.To bol len taky priklad...Ja by som sa skor musel vyhovorit na linux,lebo keby som sefovi povedal ze som chlastal tak by som sa nevyhovaral ;-)
    • Re: Linux a zavislost 09.10.2008 | 15:48
      Avatar Laco Debian Lenny  Používateľ
      ja mam skor taku zabavnu prihodu s mojou priatelkou. Linux som zacal pouzivat, ked som sa dostal do zahranicia, no a po zopar mesiacoch ma prisla navstivit priatelka, ktora je jeden velky analfabet do pocitacov:) pouzivam iba icewm, cize ziadna krasa, a 'start' button nesie pomenovanie 'LinuX'. Ked si priatelka sadla za komp tak povedala pre mna pamatnu vetu: "Lacko, to je nejaky novy Windows ten Linux??":)))
      • Re: Linux a zavislost 09.10.2008 | 16:20
        Avatar *;o)-->mini Debian GNU/Linux  Používateľ
        toto sa stava aj mne kedze ja mam len fluxbox takze ako vravis ziadne tlacidlo "start" a ludia ktori nevedia ze som linuxak sa taku podobnu vetu uz neraz opytali...
        Dost mi to vtedy zlepsi naladu ked sa im snazim vysvetlit ze to nie je win, ale linux a ze to je nieco ine ze to je uplne iny operacny system.. ;)
        Dost casto potom od nich pridu dalsie vesele otazky... :)
        Linux is like a teepee. No Windows, no Gates, Apache inside... *:)
    • Re: Linux a zavislost 09.10.2008 | 16:36
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      ide to tu dole vodou
      • Re: Linux a zavislost 09.10.2008 | 17:41
        marowit   Návštevník
        tiez si myslim, ze podobne temy by sa mali mazat. potom je to tu neprehladne a zahltene balastom.