Zvuk na youtube

Sekcia: Hardware a Drivery 23.10.2008 | 20:09
Avatar Palqo Ubuntu 12.10  Používateľ
nazdar lidi. nasiel som na svojom notase problem. ked si chcem pozriet nejake video na youtube tak mi nejde zvuj. obraz je fajn akurat nejde. hlasitost mam na plno a aj tak nic nepocujem. viete cim to moze byt???
dik
    • Re: Zvuk na youtube 23.10.2008 | 20:24
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      hmmm... zeby problem s kodekmi?

      skus iny prehliadac
      skus doinstalovat nejake kodeky zo synapticu
      skus si nahodit medibuntu
      • Re: Zvuk na youtube 23.10.2008 | 20:49
        skywaker   Návštevník
        ten isty problem som riešil u kamarata ktory mal čerstvo nainštalovane Ubuntu. problem nastava ked je zaroven spusteny nejaky iny prehravac napr. totem, mplayer ale mam taky dojem ze aj zvukova schema gnome.. jednoducho flashplayer je shit. asik nedokaze sdielat zvukove zariadenie. lukas.
        • Re: Zvuk na youtube 23.10.2008 | 21:23
          xapoh   Návštevník
          mne to ide takze skor by som to zvalil na tie kodeky...
        • Re: Zvuk na youtube 23.10.2008 | 22:09
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          mylis sa a zaroven mas pravdu. ubuntu ma problem ked je pustenych viac programov suvisejucich so zvukom. treba nastavit zvuk vsade na alsu
          • Re: Zvuk na youtube 23.10.2008 | 22:13
            bobo   Návštevník
            pokial viem ubuntu pouziva pulseaudio (shit), a flash ma s nim problemy, sudo apt-get install libflashsupport by to mal vyrieisit, ked nie tak hladaj na ArchWiki stranku pre pulseaudio a tam najdes aj flash
            • Re: Zvuk na youtube 23.10.2008 | 22:17
              Peter2   Návštevník
              libflashsupport sice celkom pekne vyriesi problemy so zvukom pri prehravani flashu, ale je to fest nestabilne, napr Fx pri tom pada snad pri kazdom tretom spusteni flashu napr. na youtube.
              • Re: Zvuk na youtube 24.10.2008 | 15:51
                bobo   Návštevník
                tak potom nevidim dovod bud pouzivat pulseaudio, je sice pravda, ze on zato nemoze, ze loosri z adobe su neschopni spravit ten flash poriadne, ale nevidim nejake vyhody pulseaudio oporti alse na desktope
                • Re: Zvuk na youtube 24.10.2008 | 20:59
                  Avatar Predrag Ubuntu 10.04  Používateľ
                  Vsak vysiel uz novy flash 10 a presne riesi aj pulse audio a sekanie mozilly pri prehravani videa.takze stahujte a teste sa
                  Fujitsu Siemens Amilo Pa 1510, Ati Radeon x 1100.
                  • Re: Zvuk na youtube 07.06.2009 | 16:15
                    mottak   Návštevník
                    Ja mam operu a mam nainstalovany flash player 10.Ked spustim nejake video na nete(napr stream.cz, nova.cz) tak mi seka video....Neviete ako to opravit??? Hladal som uz vsade ale nikde som tomu nechapal....
                    • Re: Zvuk na youtube 07.06.2009 | 17:00
                      ---   Návštevník
                      ovladac na grafiku mas nahodeny?