Statistika linuxos.sk (uz zase)

Sekcia: Komunita 28.10.2008 | 18:40
Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
Tentokrat len dva grafy. Statistika poctu clankov za mesiac od roku 2004 - ta je relativne v pohode. Horsie je to s diskusiami - Statistika poctu prispevkov v diskusiach za rok 2008 po mesiacoch - tam sa klesajuci trend neda popriet. Myslim ze to ale dokonale odzrkadluje stav v akom sa cca posledne 2 roky linuxos.sk nachadza. V porovnani napr. s abclinuxu.cz kde sa o zmenach na portale vela hovori a tieto zmeny aj vidno, sa tu nic nedeje (napr. blogy?). Ak by niekto chcel zalozit konkurencny web (ako onoho casu workyb a par dalsich), myslim ze je vhodna doba. Alebo snad nieco planujete?
    • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 28.10.2008 | 20:42
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Ja plánujem veľa vecí ale nemám čas na nič.
      • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 00:18
        fckr   Návštevník
        To bohuzial len potvrdzuje to co napisal Dusan. Nerealizovane plany nikomu nepomozu a nasincom ostavaju len ceske portaly ako abclinuxu.cz alebo root.cz. Osobne si myslim, ze pokial sa linuxoveho portalu neujme komercna firma, ktora do neho investuje (ked nic ine tak aspon plati 2-3 ludi pre ktorych je praca na portale fulltime job) a vyzaduje od neho aj nejaky zisk, tak to bude stagnovat ako linuxos.sk. Mozno by nebolo od veci skusit vyvinut iniciativu smerom na nejake vacsie slovenske vydavatelstvo typu iinfo.cz. Poznate nejake?
        • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 12:38
          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
          No ja som plánoval robiť niečo na tento portál vrámci bakalárskeho projektu .. lenže to mi nezobrali takže teraz robím veľa vecí v pythonovi, c, c++ ... a nejako na úpravu linuxos nemám čas. Jaj a ešte robím nejaké weby (nie za peniaze).
    • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 00:20
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      za malo penazi, malo muziky. nemozes porovnavat poloprofi linux web s hobby linuxovym webom.
      • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 00:21
        Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
        No, ale je pravda, ze Linux s.r.o. by mohlo trochu zainvestovat :)
        Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
        • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 00:24
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          zainvestovat aspon do dokoncenia niektorych serialov. ale do toho im ja nemozem kecat do coho maju investovat a do coho nie.
    • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 09:15
      Avatar chatpall   Používateľ
      Ja osobne v tom nevidim problem. Pocet prispevkov suvisi asi s "trendovostou" distribucie Ubuntu u IT populacie, ktora prechadza z MS na nieco ine. Preto ten skok v maji (vydane 8.04). Potom pokles lebo prisli prazdniny. Z dlhodobeho hladiska je nasytenie "linux" priestoru na webe asi rovnake. Chcelo by to dlhodobejsie statistiky. 3000 prispevkov plus minus 1000 je na portaly s cca 30 000 navstevnikmi uplne normalny jav. Ak posobi linuxos na webe tri roky a komunita zaznamenava nejaku standardnu migraciu (prisli-odisli) tak pri vybudovani si nejakeho zazemia sa to asi menit nebude. Nevidim dovod preco by portal ak ma nejake ciele, musel investovat do zvysovania navsetvnosti, ak to nie je jeho cielom. Mozeme si pozriet ako dopadol root.cz.
      NERUSTE TENTO UCET!!!
      • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 10:00
        fckr   Návštevník
        Skus prosim blizsie popisat ako podla teba dopadol root.cz, lebo ja vidim 1-2 clanky kazdy den z coho minimalne jeden tyzdenne je pre mna prinosny. Za poslednu dobu vidim tiez sekciu blogov - blog.root.cz - a novu sekciu pre web vyvojarov - zdrojak.root.cz. V linuxovej komunite sa pohybujem len 6 rokov a tak mi mozno usiel nejaky stary hardcore root.cz, no dnes je pre mna symbolom uspesneho portalu zameraneho na OSS. Takze vazne by ma zaujimalo ako podla teba dopadol - no flame!
        • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 16:21
          Avatar chatpall   Používateľ
          Tak to si tu dost rokov. Root je prepchaty reklamami, uroven clankov sa znizila na opis distribucii a programov. Jedine co si tam ja rad precitam su clanky od Tisnovskeho.
          NERUSTE TENTO UCET!!!
          • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 17:27
            Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
            Pod toto sa podpisujem. Keby nebolo Tisnovskeho, tak sa tu stranku ani neoplati otvarat. Uz to je skoro ako Lupa2.
            Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
          • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 17:56
            fckr   Návštevník
            Tak len namatkovo som vybral nieco z minuleho tyzdna:
            20.10. - Aircrack-ng: slovníkový útok na WPA-PSK
            22.10. - Softwarová sklizeň
            22.10 - Qt na mobilních telefonech s operačním systémem S60
            23.10 - Accelerated graphics port (AGP) a sběrnice PCI-X
            Nizka uroven? Komercia?
            • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 18:51
              Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
              Pozri si prosim uroven tych clankov (neplati pre posledny). Ved to je hrozne. Keby to niekto uverejnil ako blog, tak sa to da pochopit, ale plnohodnotny clanok na vysoko specializovanom odbornom portali? To je hanba rootu.

              Clanky tu nie su vacsinou na vyssej urovni, ale linuxos sa aspon nesnazi hrat na profesionalny odborny portal a hlavne z neho nie je asi prilis vela penazi na zaplatenie autorov.

              Takto si ja predstavujem kvalitny odborny clanok, z ktoreho sa clovek dozvie vsetko, co potrebuje o danej problematike vediet.
              Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
            • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 20:59
              Avatar chatpall   Používateľ
              Ano, nizka uroven, neplati o clanku ako bolo uz spomenute. Softverova zatva nie je klasicky clanok ale pravidelne sa opakujuci vyber. Kolko programov pouzivas z nej ty? Ja ani jeden. Ale napad je to dobry, ale nejako inovacie a odbornosti tak chyba.

              Qt na mobiloch s S60 je cista reklama na trolltech (pardon, QT Software). Tych par riadkov o telefonoch a novych veciach je tlacenim na pilu.
              NERUSTE TENTO UCET!!!
              • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 21:52
                fckr   Návštevník
                Softverovu sklizen povazujem za najlepsi informacny zdroj, ktoreho pravidelnym citanim sa da ziskat prehlad o OSS programoch. No a clanok o Qt na S60 som len tak zhltol lebo konecne budem moct kodit seriozne veci na svoj mobil. Flame: Som teda ubohy konzument plytkych a komercnych clankov ? Co si mam precitat na tomto portali aby som videl kvalitne clanky ?
                • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 31.10.2008 | 13:12
                  Avatar chatpall   Používateľ
                  Pozri sa ja ti tvoj nazor neberem, Som rad ze ludia robia to co ich bavi. Ak ti postacuje root.cz ako dobry informacny zdroj, tak nech sa paci. Mne nie. Ja sa zaoberam uplne inymi vecami. A tu sa niekedy objavi viacej pre mna zaujimavych veci v sprvickach ako v celych clankoch na root.cz.
                  NERUSTE TENTO UCET!!!
                • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 01.11.2008 | 17:03
                  Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
                  No článok o Qt .. v podstate sa to isté dalo kľudne zhrnúť v drobnej správe napravo. Podľa mňa by mal omnoho väčší prínos niečo podrobnejšie už z pohľadu programátora alebo najlepšie drobný Qt tutoriál (áno sľúbil som, raz aj napíšem ;) ). No aby som nebol kritický ku "konkurenčnému" portálu musím uznať, že tam chodím pravidelne prevažne kvôli článkom pána Tišnovského.
    • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 10:57
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      zaujimave a podnetne nazory. som zvedavy, ako sa dalej rozvinie diskusia.
      • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 11:02
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        v ramci clankov by mohlo byt nieco na styl softwareove sklizne ...
    • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 12:18
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      sorry, ze vam kazim tie pocty prispevkoch v diskusiach, ale nemam na to cas. ale pokial to mozem zhodnotit, obmedzil sa tu vyskyt viacerych ludi

      a aspon trochu zaujimavych diskusii si vsimam tiez dost malo
      Debian. apt-get into it…
      • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 12:59
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        jj, aj kvalita threadov je nizsia ako dakedy. preco sa len ten linux siri aj medzi lamy.
    • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 13:18
      Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
      No dobre a co keby sa k Mirovi pripojili este aspon 2-3 ludia a pomohli mu stymto webom ???
      Slackware
      • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 14:15
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        miro je progrmator, nie owner.
        • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 17:11
          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor

          Momentálne ani nie programátor ale budem sa snažiť s tým niečo urobiť .. momentálne mám tak 10h roboty denne. No ale takto keďže kašlem na akékoľvek informácie zo zákulisia tak predsalen niečo napíšem ...

          Pracuje sa na novej verzii shakala, síce to bude ešte pekne dlho trvať ale malo by to byť kompletne pod gpl. Funkcie zatiaľ neplánujem nové, bude stačiť, že implementujem súčasné, ak to bude ako-tak fungovať potom sa zameriam na niečo nové. Aby sa nepovedalo, že kecám tak .. screenshoty.

          Čo sa týka zmien potom .. no ešte neviem, blogy možno (budem konzultovať o tom či je to dobrý nápad), hodnotenie príspevkov ako to má root určite nie, podpora avatarov zatiaľ tiež nie je plánovaná (i keď možno .. upload na náš server by nebolo asi moc dobré riešenie rovnako ako nepovažujem za dobré riešenie priamé vloženie odkazu na obrázok, namiesto toho by sa to mohlo vyriešiť použitím služieb iných serverov, napr gravatar) .. ak máte nejaké nápady tak prosím zatiaľ nepíšte, až keď to bude relevantné, mám totiž tendenciu stratiť TODO ;)

          No a čo by som celkom rád implementoval by bolo užívateľske RSS alebo ako by som to mohol nazvať. Proste užívateľ by si vybral čo chce mať vo vlastnom RSS, napríklad chce sledovať diskusiu tak nemusí zapínať notifikáciu e-mailom, stačí pridať do vlastného rss kanálu.

          • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 21:03
            WlaSaTy   Návštevník
            Peknô, čačanô.

            Ale odporučil by som pozrieť si stávajúci dizajn v FF 3.x (ten prúžok s obrázkami pri pridaní nového príspevku asi nebude feature i keď to má už zodpovedajúci vek) a nezabudnúť aj na jednoduchšiu verziu pre linuxové PDA. Ten nový dizajn by ich mohol odpáliť.
            • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 21:12
              Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
              Ten dizajn nebude na linuxos, je to lem môj pracovný dizajn, reálne nebude .. je to len pre mňa aby sa na to lepšie pozeralo pri ladení. No a samotný design vyzerá takto, možno bude ako alternatívny.
              • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 21:35
                WlaSaTy   Návštevník
                O tom vravim. Chces to vidiet na starej opere ktoru pchala nokia do PDA?
                • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 22:18
                  Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
                  Tam to funguje (až na zlú veľkosť obrázka v titulku) ale to nie je podstatné keďže štandardný štýl bude niečo konzervatívne (pravdepodobne to čo je teraz default na linuxos). Akurát kód bude viac optimalizovaný aj pre textové prehliadače. Samozrejme testujem aj pre operu mini a neplánujem odstaviť mobilných užívateľov alebo užívateľov bez javaskriptu, nie som až také prasa.
                  • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 22:39
                    WlaSaTy   Návštevník
                    Pretoze mne ten link zobrazil len ponuku na pridanie RSS kanalu koy ktory zlyha, ale to mohlo byt al naozaj starou operou (8.02, 0.4.34 maemo). ale bol by som rad keby novinky neodstavili osvedcenu funkcionalitu. Nie kazdy bude riesit upgrade zostavy koli jednej stranke, cena by mohla byt neunosna aj ked uzivatelia za vyuzivanie stranky neplatia.
                    • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 11:55
                      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
                      Tak bez hlavičky xml to vyzerá takto, je to tiež správne podľa štandardu ale nefunguje v IE a FF, to je ale fuk keďže je to len ukážka, skutočný kód nebudem genrovať ako prasa a namiesto <br /> budem používať <br></br>.
                      • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 21:49
                        WlaSaTy   Návštevník
                        to uz vypisalo aspon text. no nic, nebol by v zalohe stary design s vypnutymi stlpcekmi? na 800x480 to posobi zvlastne.
                      • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 01.11.2008 | 15:39
                        WlaSaTy   Návštevník
                        Wow, vidim ze sa uz pohli lady a je podporovany FF 3.x. Pruzok uz ma polohu tak ako bolo dizajnovane.

                        Pochvala, chlape.
                        • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 01.11.2008 | 15:59
                          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                          Jo, FF3 tlacitka som fixol.
                          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 17:15
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      mne je tu dobre :)
    • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 17:17
      Avatar Castler OpenSuse 12.1 KDE4.7  Používateľ
      Zdravim,

      Ja sledujem dianie v Linux-e priblizne 2 roky (v IT ovela dlhsie) a musim sa priznat, ze tato stranka "vyzera" pridlho stale rovnako. KAZDY DEN sledujem min. root.cz a linuxos.sk. Pre mna su toto dva naj zdroje o linuxe. Chcem este len vyjadrit nazor, ze podla mna je blog na linuxos.sk dobry napad. V reakciach k tomute prispevku som sa docital, ze uroven prispevkov klesla. Tiez si to myslim. Z mojho pohladu je dost threadov "o nicom". Ja sa priznam, ze ked neviem danemu cloveku seriozne pomoct tak sa k jeho prispevku radsej nevyjadrim vobec. Podla mna su nanajvys nevhode kritiky o pravopise, inej distribucii, OS, softe ......
      Viem, že nič neviem.
      • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 17:28
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        no s tou diakritikou... suhlasim a zaroven nesuhlasim. pretoze ak niekto napise otazku, ktora sa neda ani len precitat, tak s tym treba nieco robit...
    • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 18:03
      Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
      Tie blogy bol od aclinuxu dobry tah; viac to udrzuje komunitu pokope, viac sa diskutuje a ludia na ten server aj viac chodia; tuna su iba clanky (raz za cas) a poradna; co je dost malo; ak by sa zaviedli blogy, tak by uzivatelia sami prispievali obsahom na server a viac by to tu zilo
      • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 20:23
        Avatar chatpall   Používateľ
        Neviem ale mne staci ked chcem citat blogy od ludi co bloguju a maju spolocne nieco (pouzivaju ho) s otvorenym softverom na planet. Na linuxos.sk sa mi paci ze napriklad ma ISSN, lebo to znamena publikacnu cinnost. Chalani nepustaju do eteru veci len tak ako napriklad na dsl.sk (vela chyb, neuplne informacie, zle prekladane vyrazy) alebo aj root.cz (veci pisane bfu sposobom) a nevidel som tu ani jeden reklamny prispevok, ako napriklad itnews.sk, bit.sk atd. A nie je to tu pisane tak odborne ako na abclinux. Mozno tu nie je vela clankov, ale to je mozno aj vecou toho, ze nie kazdi moze a dokaze napisat clanok, ktory ma vypovednu hodnotu.
        NERUSTE TENTO UCET!!!
        • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 20:47
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          mne sa tu velmi paci, ze aj taky clovek ako ja (ktory je z techniky nie vzdy uplny genius) sa tu vyzna...
        • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 22:19
          fckr   Návštevník
          Vznik planetu som zaznamenal ale ako tak na to pozeram je vas tam stale dokopy 5 a pol. Keby nebol tento portal pasivny bola by tu na planet aspon linka a dozvedeli by sa o nom aj dalsi navstevnici.
          • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 22:55
            Avatar uid0 Debian  Používateľ
            linka bola: http://linuxos.sk/sprava_zobraz_komentare/1446/index.html
            je nas tam 5 a pol, lebo je az taky velky zaujem o blogy na linuxos.sk... alebo nie?
            Debian. apt-get into it…
            • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 29.10.2008 | 23:15
              Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
              Tymto opat oznamujem, ze ak viete o nejakom blogu, co ma funkcne RSS a hodil by sa do planet, tak sa mi ozvite na planet@opensoft.sk. Vdaka.
              Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
              • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 00:00
                Avatar Laco Debian Lenny  Používateľ
                a je to problem tam dokodit??!!
                • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 00:05
                  Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
                  Co kam?
                  Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
                  • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 00:14
                    Avatar Laco Debian Lenny  Používateľ
                    pardon ospravedlnujem sa, myslel som si, ze na tej sajte nemate RSS:) nabuduce si najprv pozriem o com sa pise...este raz sori:)
              • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 00:43
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                elven.blog.root.cz

                len je to miestami dost neodborne...
          • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 10:47
            Avatar chatpall   Používateľ
            takze ocividne nie je zaujem o takuto sluzbu u slovenskych uzivatelov linuxu
            NERUSTE TENTO UCET!!!
            • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 16:32
              fckr   Návštevník
              To ma kazdy novy uzivatel searchovat spravicky aspon rok dozadu aby zistil ze existuje nejaky planet? Chcel som len poukazat na to, ze by mal byt banner alebo linka na linuxose.
              • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 17:32
                Avatar uid0 Debian  Používateľ
                1. pred rokom to bola aktualna tema
                2. komu to tu akoze vycitas? preco sa neobratis na kompetentnych?
                Debian. apt-get into it…
                • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 18:04
                  fckr   Návštevník
                  Nevycitam, diskutujem, neflejmuj :)
              • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 21:03
                Avatar chatpall   Používateľ
                A preco by to akoze "malo byt" ? Ukazalo sa to v spravickach minuly rok. Staci. Zhasla fajka. Doteraz sa vyjadrilo neoficialne stanovisko tymu Linuxos. Nie je cas na venovanie sa takym veciam. Mne to nechyba. Ocividne ani dalsim uzivatelom. Podla mna takyto portal je tu informacii az az.
                NERUSTE TENTO UCET!!!
            • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 30.10.2008 | 19:46
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              ak chces nejaky banner tak Ti ho na greenie mozem hodit
            • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 31.10.2008 | 10:37
              Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
              zaujem je, ale vsetkych uz najdes na abclinuxu ;) O ziadnom planet som doteraz nevedel.
    • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 15.11.2008 | 06:40
      if   Návštevník
      Niekedy je menej viac. Blogy na abclinuxu su casto krat od veci, vobec nesuvisia s linuxom alebo ani len s pocitacmi. A ked uz sa tam nieco objavi, tak obvykle nejaky mudrlantsky kec niekoho kto v zivote snad ani nedrzal knihu o Ccku v ruke a uz vobec aby napisal nejaky free software. S takymito "zasvatenymi" "fundovanymi" nazormi sa da akurat tak vytret rit, nic ine. Kvalitnych blogov, ktore su skutocne k veci je tam naproste minimum. A tak ako tam, ludia, ktori maju skutocne co povedat, odidu.
      • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 15.11.2008 | 09:23
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        osobne mam blog na root-e, a tie ankety su tam skvele... btw mam ich tam asi 40 :)
    • Re: Statistika linuxos.sk (uz zase) 19.11.2008 | 15:45
      Avatar Marek Ochaba Gentoo  Používateľ
      Ja chodím na linuxos.sk, hlavne kôli seriálom (ako napr. emacs, OpenVPN) a upozorneniam na zaujímavé akcie (LinuxFest, ...). Dúfam že seriáli budú pokračovať, lebo emacs niejako "zamrzol".