warcraft3 kUUNTU8.10 a wine

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.11.2008 | 22:02
arty   Návštevník
Zdravim mam Kuuntu 8.10 mam nainstaloveane wine 1.17 mam nainstalovany originalwarcract 3 a nato nadstaavbu TFT a stiahnuty patch cesky v.1.22
kde sa jasne pise ze po tomto nainstalovani uz nebude pytat cd pri spusteni.
Bol som na WIne stranke pisali ze neco treba z mrkosoft stranky stiahnut stialol som nainstaloval ale aj tak STALE PYTA ZE VLOZTE CD
poradte pls nakolko to cd nemam tak mi to nejde spustit
    • Re: warcraft3 kUUNTU8.10 a wine 03.11.2008 | 09:02
      Avatar tompson Debian "lenny"  Používateľ
      tak stiahni noCD crack
      GNU/Linux debian "lenny" ? ..hurd ? :D !@#$%^*(^%$#@#$% :]
    • Re: warcraft3 kUUNTU8.10 a wine 03.11.2008 | 09:57
      Avatar partizan Arch  Používateľ
      vytvor si image cdcka (dd if=/dev/<cdmechanika> of=w3.img) ktore nasledne primountujes do nejakeho adresara sudo mount /casta/k/w3.img /priecinok/pre/mount -o loop
      cez winecfg si to pridas ako dalsiu cdrom a mozes parit...
      Arch & Metal
      • Re: warcraft3 kUUNTU8.10 a wine 03.11.2008 | 16:02
        arty   Návštevník
        pouzivam acetoniso alebo tak nejako sa vola ten program a cezneho som to aj instaloval
        a stale mi to nejde
      • Re: warcraft3 kUUNTU8.10 a wine 03.11.2008 | 16:10
        Peter   Návštevník
        Ale nezabudaj ze vdaka drbnutym distributorom hier je vytvorenie si obrazu disku CD hry na HDD rovnako nelegalne ako pouzitie noCD cracku. To ze sa ti stale opotrebuvava CD (DVD) nosic s hrou, casto su problemy so spustanim hier lebo tie niekedy aj tak stale pytaju CD aj ked je v mechanike a pod. uz distributori kaslu (kvoli neucinnym a zabugovanym "ochranam proti kopirovaniu".)

        • Re: warcraft3 kUUNTU8.10 a wine 03.11.2008 | 18:40
          arty   Návštevník
          ok s tym suhlasim ale preco stale pomne pyta cd ked od patchu 1.21 ho uz pytat niema
          a mometalne je patch 1.22
          ja potrebujem vysvetlenie precomi to na kubuntu 8.10 nespusti cez wine ked som vsetky kroky dodrzal co boli jak na nete tak aj na ich str
          • Re: warcraft3 kUUNTU8.10 a wine 03.11.2008 | 19:52
            Jožko   Návštevník
            Kup si Windows... a máš po problémoch. Linux je pre žobrákov !!!!!
            Ak by som mal dať za Mandrivu 2009 PowerPack cca 2100 Sk, tak si idem radšej kúpiť nejaký Win.
            A ten posratý Wine.... o čo by ste už linuxcáci počali bez Windowsuuuu.
            • Re: warcraft3 kUUNTU8.10 a wine 03.11.2008 | 20:04
              arty   Návštevník
              haha
            • Re: warcraft3 kUUNTU8.10 a wine 03.11.2008 | 20:42
              Avatar Dušan Ďurech Debian Lenny 5.0  Používateľ
              >Linux je pre žobrákov !!!!!

              Do toho "Linuxu" som investoval viac ako do "Windowsu"

              >A ten posratý Wine.... o čo by ste už linuxcáci počali >bez Windowsuuuu.

              Ked uz tak, tak potom aplikacii pre Windows
            • Re: warcraft3 kUUNTU8.10 a wine 09.04.2009 | 16:40
              Porto   Návštevník
              Ked si amater, co si nic nevie spravit tak tvoj problem a neutieraj si hubu o Linux, pravdepodobne o nom nevies vobec nic...
    • Re: warcraft3 kUUNTU8.10 a wine 09.04.2009 | 19:29
      tomas.pruzina   Návštevník
      No nvm mne to slo s noCD crackom uplne bez problemov, problem som mal len s tym, ze pripouzivani Compizu s viacerymi obrazovkami som nemohol scrollovat do stran, pretoze pre chadzal akosi mimo obraz. To som si vsak riesil docasnym prepnutim na metacity (metacity --replace) a vypnutim viacerych ploch....