Zdanie

Sekcia: Komunita 19.11.2008 | 12:06
Opin dog   Návštevník
Ahojte,

nezda sa Vam, ze cim dalej, tym je pcet dotazov vo fore mensi a mensi ? Moja otazka znie:

1. ludia sa postupne ucia a systemy su viac userfriendly

alebo

2. trosku to tu upada a nebola by zla nejaka inovacia

Co takto sa vyjadrit resp. dat daku tu anketku ? Pokial mas rozumny vlastny nazor, napis ho sem, inak si toto vlakno radsej nevsimaj ;-) a nechaj priestor takym , ako som ja. dik

    • Re: Zdanie 19.11.2008 | 12:09
      Karkulka   Návštevník
      suhlasim, tiez sa mi zda, ze to ide dolu vodou ;-)
      • Re: Zdanie 19.11.2008 | 13:33
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
        neviem ci to upada ale topicov je fakt menej, ale musim povedat ze vacsinumojich problemov sa mi tu podarilo vyriesit

        mne by sa pacila inovacia typu sprav, ten stlpec napravo si skoro nikdy nevsimnem pritom tam byvaju celkom zaujimave informacie, prijal by som keby boli niekde navrchu, nad clankami malym pismom a clanky pod nimi (ako prikald uvediem stranku www.dsl.sk)
        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • Re: Zdanie 19.11.2008 | 14:04
      hm   Návštevník
      zabudol si na moznost c. 3

      3. ludia zistili ze ked vyriesia jeden problem pride hned dalsi a linux odlozili do krabice, otazka je kedy ho znova vybalia
      • Re: Zdanie 19.11.2008 | 14:29
        Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
        3a. ked zistia ze pri windowse im problemy vznikaju sami od seba aj bez toho aby sa vrtali v systeme?

        3b. ked si budu musiet za vsetok soft ktory maju platit?

        3c. ked prestanu byt stadom a zacnu rozmyslat kazdy vlastnou kotrbou?
        git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
        • Re: Zdanie 19.11.2008 | 21:52
          Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
          Plne suhlasim.
          - Lenivost vladne svetu
          PS: Pred takymi 3 rokmi to tu vazne ficalo 24 hodin denne :( . Mozno za to fakt mozu user friendly distribucie, co je na druhej strane dobre - rozrasta sa komunita :)
          sudo apt-get remove windows
          • Re: Zdanie 19.11.2008 | 21:57
            Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
            Kvantita zial nikdy nenahradi kvalitu a to by si mali vsetci uvedomit. Preto vzdy ignorujem rozne statistiky a ankety, kedze nie kazdy hlas alebo pouzivatel ma rovnaku vahu. Napriklad ja vazim 110kg.
            Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
            • Re: Zdanie 19.11.2008 | 22:23
              Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
              Tiez Full suhlas. Ja som o nieco lahsi ;)
              sudo apt-get remove windows
    • Re: Zdanie 19.11.2008 | 18:48
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      podla mna uz kazdy pouziva firefox 3 a stranka stale nie je pren dobre optimalizovana... tak z toho maju tazke depresie a nechodia sem :(
      • Re: Zdanie 19.11.2008 | 18:53
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        skor off topic prispevky odradzaju...
      • Re: Zdanie 19.11.2008 | 19:21
        Martin   Návštevník
        Náááááááááhodou, ja Firefox nepoužívam, frčím väčšinou v Opere, občas v Konquerore alebo v Žiabronôžke (SeaMonkey). Firefox mi k srdcu neprirástol. A stránka sa mi najlepšie (= najkrajšie) zobrazí v Opere.
      • Re: Zdanie 19.11.2008 | 21:51
        Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
        Donedavna boli rozhodene tlacidla pri odoslelani prispevku. Ale inak som si nevsimol ziadne problemy, zobrazuje mi to rovnako ako v Opere.
        Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
    • Re: Zdanie 19.11.2008 | 19:32
      WlaSaTy   Návštevník
      Cau,
      skus si spracovat kvalitu a kvantitu otazok za poslednych 5 rokov na tomto portali a budes mat odpoved.

      PS.: Pre Stana s tym FF3, to si dobre zadrel. Ten bug je uz dlho opraveny, vsimol si si?
      • Re: Zdanie 19.11.2008 | 22:03
        Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
        vazne? tak preco sa mi pri zadavani prispevku zobrazia ikonky nad sebou? to bol zamer webdesignera? a nie je to ziadna zapadnuta distribucia typu greenie, ale najpopularnejsie ubuntu, aha:

        http://img528.imageshack.us/my.php?image=skveleal8.png
        • Re: Zdanie 19.11.2008 | 22:09
          Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
          Mas nieco s cache, lebo uz je to hodnu chvilu opravene. Ved si pozri tu nedaleko topic, kde sa to riesilo.
          Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
          • Re: Zdanie 19.11.2008 | 22:15
            Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
            cisty system (dve hodiny nainstalovany), kazdy den restartovany router. co viac mozem urobit?
            • Re: Zdanie 19.11.2008 | 22:20
              WlaSaTy   Návštevník
              Jaj, chalani to asi nehali specialne pre teba za trest lebo si uz dlho neurobil nejaku anketu ze co by sme chceli mat v blbuntu. ja tam chcem mat kernel s podporou omap dsp.
              • Re: Zdanie 19.11.2008 | 22:23
                Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
                no ale povedz, co mam urobit, aby to tak nezobrazovalo.. ked je to vraj opravene.

                robi mi to tak vsade. linux, windows (xp).. v kazdom ff3
              • Re: Zdanie 19.11.2008 | 22:24
                Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
                a ja robim ankety? nemylis si ma s niekym?
                • Re: Zdanie 19.11.2008 | 22:40
                  WlaSaTy   Návštevník
                  Sorry, vedla. To malo byt Stanovi.
                  • Re: Zdanie 19.11.2008 | 22:42
                    Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
                    okiii
              • Re: Zdanie 20.11.2008 | 09:07
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                no ked je to uz u mna... tak preco nie?

                ale tak ankety mozes pridat aj ty. btw robil som to prave - konkretne o spravcoch suborov :)
    • Re: Zdanie 20.11.2008 | 08:57
      Opin dog   Návštevník
      Som rad, ze sme sa mohli pobavit na tuto temu a mozno, kto ma viac casu a chuti, ukeca tvorcov aj na daku inovaciu ;-)
      (wed aj gooogle dnes spustil motivy :-D)

      PS: Pokial je tu daky admin, kludne to vlakno zmazte .. a dik, ze sa tak nestalo uz vcera pod hodke a ze sa to nezvrhlo blbym smerom ;-)