kalendar - google calendar

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.11.2008 | 22:45
Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
potreboval by som nejaky dobry kalendar, uz dlhsie pouzivam google calendar a velmi mi vyhovuje ze kdekolvek pouzijem hocijaky komp s netom mam svoj kalendar

ale chyba mi jedna vec, offline kalendar ktory sa da synchronizovat s google calendarom alebo iny online kalendar s moznostou offline pouzivania (aspon prehliadania, najlepsie aj upravovania udalosti)

viete poradit ??

nepotrebujem nijake zlozite funkcie len pridat udalost na konkretny cas a datum s popisom a synchronizovat online
Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • Re: kalendar - google calendar 28.11.2008 | 23:13
      tepla knedla   Návštevník
      sunbird + addon
      • Re: kalendar - google calendar 29.11.2008 | 10:59
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
        vyzera to fajn riesenie ale addon pre google calendar je len pre sunbird/lightning 0.9
        v repozitaroch je iba 0.8 a ked nainstalujem 0.9 neda sa mi pridat kalendar a teda vobec nic nefunguje

        nevie niekto pomoct
        repsektive nevie niekto kedy bude 0.9 sunbird v repozitaroch ubuntu ??
        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
        • Re: kalendar - google calendar 30.11.2008 | 00:33
          michal   Návštevník
          skus si nainstalovat 64 bit verziu lightningu do thunderbirdu}, mozno to pojde.

          http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/calendar/lightning/releases/0.9/contrib/linux-x86_64/
    • Re: kalendar - google calendar 02.12.2008 | 14:09
      Avatar driller Ubuntu, OpenSuSE  Používateľ
      kontact (kdepim) + kitchensync - kalendar sa da synchronizovat s google kalendarom