Eset smart security pod LINUXOM

Sekcia: Aplikácie & Desktop 05.12.2008 | 12:56
Avatar arty Kubuntu 8.10  Používateľ
Zdravim chcel by som sa opytat ci je mozme rozbehat tuto aplikaciu pod linuxom.
Nejedna sa mi oto ze virusi a tak dalej po linuxom ale jedna sa mi oto aby to stahovalo updaty databazy na tomto pocitaci a ostatne pocitace v sieti ktore su uz Windowsi by si po zadani za server stahovania tej danej ip kde je linux a kde sa stahuju updaty mohli z tgade sosnut po sieti pre seba update.
da sa to nejako spravit??
    • Re: Eset smart security pod LINUXOM 05.12.2008 | 15:40
      Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
      riesilo sa to tu minuly tyzden
      • Re: Eset smart security pod LINUXOM 05.12.2008 | 16:25
        Avatar arty Kubuntu 8.10  Používateľ
        heeej a kde??? lebo som hladal a nic nenasiel dat ak mas pravdu napis link
        • Re: Eset smart security pod LINUXOM 05.12.2008 | 16:34
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          zle si hladal, aj ja som to nasiel do 10 sekund. takze ma pravdu
        • Re: Eset smart security pod LINUXOM 05.12.2008 | 16:37
          Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
          • Re: Eset smart security pod LINUXOM 05.12.2008 | 18:03
            Avatar arty Kubuntu 8.10  Používateľ
            noo ako si vsimnes taksom tamprispel aj ja prispevkami a ziadne riesenie tuto v popisovanej teme tam nepadlo
            cize kuk este raz co som napisal a pak posud ci to je riesenie co si mi pastol linku
            • Re: Eset smart security pod LINUXOM 05.12.2008 | 21:59
              Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
              No, ved tam mas napisane, ze cez wget stiahnut updaty zo servera esetu a potom spristupnit na lokalnej sieti napriklad cez apache.
              Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
              • Re: Eset smart security pod LINUXOM 05.12.2008 | 23:04
                Avatar arty Kubuntu 8.10  Používateľ
                clovece vsak teba som hladal :) som na jabbere aj icq cku ale ani na jednom niesi
                • Re: Eset smart security pod LINUXOM 06.12.2008 | 21:29
                  rmrf   Návštevník
                  Pisal som to tam, skopirujem to teda aj sem:

                  Cau, bez customizovaneho configu to funguje takto: na ich serveroch bezi napr. Apache a pristup sa kontroluje pomocou defaultneho HTTP_AUTH. Na serveri je povoleny directory listing, takze staci stiahnut z ich serveru vsetko co tam najdes a ulozit to do jednej zlozky, ktoru potom podobnym sposobom bud poskytnes dalej, ale namountujes vo Windowse cez Sambu.

                  Ak sa nemylim, tak by to malo ist stiahnut takymto prikazom (nemozem to teraz skusit, pisem to z brucha)
                  wget -cr --no-parent --user=nejakyuzivatel --password=nejakeheslo http://downloadserveresetu.example.com
                  • Re: Eset smart security pod LINUXOM 07.12.2008 | 17:43
                    Avatar arty Kubuntu 8.10  Používateľ
                    caf no mne sa jedna oto ze mam jednu verejnu ip a tam chcem sosat updaty na eset a potrebujem aby ked niekto zada do toho mena servera napr http://neviem:2221 tak sa mu budu dat z tej ip adresy stiahut updaty na ten eset
              • Re: Eset smart security pod LINUXOM 08.12.2008 | 17:39
                Avatar arty Kubuntu 8.10  Používateľ
                ozvi sa mi pls