opwnoffice writer

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.12.2008 | 15:20
Avatar arty Kubuntu 8.10  Používateľ
Zdravim vo Writery mi nefunguju ani sipky hore dole doprava dolava ani backspace
delete mi funguje ale hento nie
neviete co som mohol vypnut alebo preco mi to nefunguje
v excely mi to ide v pohode ale v tom writery ee
dakujem za radu
    • Re: opwnoffice writer 15.12.2008 | 00:47
      Avatar arty Kubuntu 8.10  Používateľ
      pls
      • Re: opwnoffice writer 15.12.2008 | 01:00
        WlaSaTy   Návštevník
        NumLock, ScrollLock alebo fn?
    • Re: opwnoffice writer 15.12.2008 | 01:16
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      v exceli? mas naraz aj openoffice aj microsoft office?
    • Re: opwnoffice writer 15.12.2008 | 10:40
      stevo   Návštevník
      Chod v lubovolnej aplikacii OpenOffice.org cez menu Nastroje / Prisposobit / Klavesnica
      Tam sa pozri, ako mas nastavene sipky - Up, Down, Left, Right

      Dalsia vec: skusas pouzivat sipky v uz hotovom dokumente, ku ktoremu mas pravo na zapisovanie ?
      Lebo v dokumente, ktory je iba pre citanie, Ti sipky fungovat nebudu.
      Sipky tiez nefunguju v prazdnom dokumente. Kym nevytvoris aspon par prazdnych riadkov, neda sa sipkami nikam pohybovat.

      Pouzivas nejake vlastne rozsirenia (extensions) pre Writer ? Tam by potencialne mohol byt tiez nejaky problem.

      Aku presnu verziu OpenOffice.org pouzivas ? Stiahol si si nejaku z internetu ? Alebo pouzivas tu, ktora bola sucastou systemu ? Je to verzia 2.4.1 ?

      Ak budes mat vyssie uvedene veci nastavene spravne, tak mi to pripada ako nejaka podivna chyba, ktoru by asi nebolo zle nahlasit tvorcom Ubuntu/Kubuntu.
      Ak je to pre Teba vazny problem, riesenim by mohla byt aj rucna instalacia OpenOffice.org 3 - ktory v systeme dokaze fungovat popri OpenOffice.org 2.x.
      • Re: opwnoffice writer 15.12.2008 | 19:39
        Avatar arty Kubuntu 8.10  Používateľ
        takze mal som 2.4.1 co bola sucast noveho kubuntu
        potom som si pridal repozitaze pre openoffice a stiahol cez adept novu 3 ku a ted bola chyba nejaky bug a nesiel openoffice otvorit aj na nete som to nasiel .
        takae som to odinstalovat a nainstaloval si z netu tu verziu pre ubuntu 64 bit a slovensku verziu

        vsetko somspravil podla navodu a hold sipky ani Backspace nejde ale v tom
        Openoffice SpradSheed mi vsetko funguje bez problemov iba v tom Writer i mi to nejde :(