launchpad

Sekcia: Ostatné 15.12.2008 | 20:17
Avatar Predrag Ubuntu 10.04  Používateľ
ahoj ma niekto skusenost s uploadom na launchpad alebo getdeb?
Fujitsu Siemens Amilo Pa 1510, Ati Radeon x 1100.
    • Re: launchpad 15.12.2008 | 20:43
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      na launchpad sa musis regnut do daneho tymu (neviem ako sa teraz uz presne vola), musis poslat potom na urcene miesto balik, kde ho niekto kompetentny pozrie, a ked ho schvali (nebude mat vyhrady), tak ho da do repozitara. teda ak si myslel balicky
      • Re: launchpad 16.12.2008 | 23:42
        Avatar Predrag Ubuntu 10.04  Používateľ
        jj presne toto som myslel.vdaka
        Fujitsu Siemens Amilo Pa 1510, Ati Radeon x 1100.
    • Re: launchpad 09.06.2009 | 01:51
      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
      Je tu zopár dobrovolníkov, čo robia preklady na launchpade a kedže sa tam tiež trochu motám, tak by ma zaujímalo, o čo by bol momentálne najväčší záujem . Viem je tam toho obrovské množstvo a tých mojich 4000 preložených riadkov je len kvapkou v mori a preto ak má niekto záujem o niečo konkrétne, mohol by som mať aspon ujasnené na čo sa vrhnem hned zajtra...
      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
      • Re: launchpad 09.06.2009 | 05:26
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        uzitocna kvapka v mori, a robis velmi dobre to co robis. slubil som Ti ze sa pridam aktivne do prekladania linuxoveho prostredia gnome, tak to skusim naplnit po vydani 5ky.
      • Re: launchpad 14.06.2009 | 14:09
        Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
        V poslednom týždni som sa motal hlavne v okolí Enlightenment-u a už je toho preloženého pomerne dosť a v budúcom týždni by toto prostredie malo byť už úplne v slovenčine !! Veľmi veľké rezervy sú však pri KDE4 (nepoužívam, tak sa mu zatiaľ nevenujem, ale pravdepodobne to bude daľšie moje pole pôsobnosti..) , no najskôr by som sa potreboval asi venovať veciam, ktoré najviac používam a tu mám ešte jedno biele miesto a tým je cairo dock v najnovšej verzii, kde je len pár vecí preložených, tak ak je tu niekto, kto by mi vedel poradiť ako sa dostať k tomuto prekladu..!!??
        skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?