Vyber distribucie na Deskopt (na programovanie)

Sekcia: Aplikácie & Desktop 26.07.2005 | 23:50
Lion   Návštevník
Prepacte ze vas vyrusujem ale potrebujem takuto distribuciu - graficky pekne upravena - stabulna -vela softu -a by sa tam dalo programovat v php a mysqul a tvorenie HTML. Dakujem
    • Re: Vyber distribucie na Deskopt (na programovanie 18.07.2005 | 14:42
      Lion   Návštevník
      okrem Mandrake ,suse,gento a debian tie som skusal a nesedia mi niako
      • Re: Re: Vyber distribucie na Deskopt (na programov 18.07.2005 | 14:52
        BlueWay   Návštevník
        Ja pouzivam Kubuntu. Na DVD verzii je vela softu a na nete ani nehovorim. A je upne zadara :)
    • Re: Vyber distribucie na Deskopt (na programovanie 18.07.2005 | 14:54
      marian   Návštevník
      niesom ziadny linux guru , ale graficky pekna sa da urobit kazda distr. , stabilna je hadam kazda , a programovat sa da tiez v kazdej :) K tomu softu -na nete sa da najst skoro vsetko , takze je to tiez relative , ale ked neni pristup k netu, tak hadam debian 3.1 , ten je na cca 15cd , takze toho softu je dost :) ked ste uz vyskusali tie, kt. vam nevyhovovali /smiem sa spytat preco ? :) / , tak treba skusit Fedoru , slackware , Knoppix , Ubuntu / Kubuntu / ...
      • Re: Re: Vyber distribucie na Deskopt (na programov 18.07.2005 | 15:00
        Lion   Návštevník
        mam pristup k netu ale debian sa mi moc nepaci prosim vas das mi blueway screen s tvojho kubuntu ten bi som si mozno dal pocul som uz o nom
        • Re: Re: Re: Vyber distribucie na Deskopt (na progr 18.07.2005 | 15:03
          TomiT   Návštevník
          Skutocne pokial nepovies aspon priblizne preco ti nesadli tie vyskusane tak tazko poradit. Lebo aj tie splnaju to co pises.
          • Re: Re: Re: Re: Vyber distribucie na Deskopt (na p 18.07.2005 | 15:12
            Lion   Návštevník
            No napr, su to distrapre deti a debian sa mi nepaci ten nechcem ani zanic,radsej dake dobre distro by som chcel napr.kubuntu je dobre ake ma vyhody?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Vyber distribucie na Deskopt ( 18.07.2005 | 15:16
              TomiT   Návštevník
              Neviem v com ti pripadaju ako distra pre deti. Inac nie si ty nahodou patrik94? Ak ano tak kasli uz na to.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyber distribucie na Desko 18.07.2005 | 15:18
                patrik94   Návštevník
                Nie preco? Inac ten kubuntu vyzera pekne rozhodol som sa pren diki TomiT za napad kubuntu,inac ak budem nieco potrebovat pomozes mi???
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyber distribucie na D 18.07.2005 | 15:21
                  borgcube   Návštevník
                  > Nie preco? toto by sa nemal pytat nahodou Lion? patrik94 si asi pomylil nicky pri vyplnovani :)
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyber distribucie 18.07.2005 | 15:24
                    patrik94   Návštevník
                    ja som debil :D :D :D ha ha ha,sory len vy bi ste mi neodpovedali tak nic ale ten kubuntu vyzera dobre dal by som si ho na skusku TomiT ty pouzivas ubuntu kolko tam mas softu
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyber distribu 18.07.2005 | 15:54
                      patrik94   Návštevník
                      halo
                      • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyber dist 18.07.2005 | 16:09
                        Xfree 86 DX   Návštevník
                        Ved ho nechajte tolko uz asi 1000 krat sa vam ospravedlnoval ja by som ho uz nechal tak ved uz sa poucil,Ale somariny pisal pekne
                        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyber 18.07.2005 | 16:15
                          TomiT   Návštevník
                          Sak aj pise. Myslis ze lion je niekto iny ako on? Mam na krku vyse 400 uzivatelov takze vymaknem takehoto experta dost lahko. Tak ako hned prvykrat ked som mu radil.
                      • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyber dist 18.07.2005 | 16:17
                        TomiT   Návštevník
                        Darmo to skusas aj pod inym menom. Vyber si nainstaluj a vyskusaj.Sam uvidis. A neotvaraj tu uz tieto tvoje stale rovnake threads. Ide to na nervy. Ak chces obrazky poslem ti ale pod podmienkov ze tu uz prestanes otravovat a nieco si konecne nainstalujes. ( najlepsie win a pod nim nejake hry aspon sa nebudes nudit )
                        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyber 18.07.2005 | 16:21
                          patrik94   Návštevník
                          OK POSLI A NEBUDEM TA OTRAVOVAT DO VTEDY DO KYM NEBUDEM MAT LINUX NAISTALOVANY A BUDEM HO VEDIET OVLADAT DIK CAU
                          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy 18.07.2005 | 16:25
                            borgcube   Návštevník
                            http://www.lynucs.org/ mas tam cez 3000 screenshotov a uz neotravuj blbymi temami!
                            • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 18.07.2005 | 16:31
                              patrik94   Návštevník
                              no to su ine deskopty, To robili pomocou superkaramby tie ich plochy
                              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 18.07.2005 | 16:38
                                TomiT   Návštevník
                                Borgcube ma predbehol. Ak si nainstalujes linux po pol hodinke si nastavis desktop ktory bude vyzerat ako hociktory z nich. Ak teda mas aspon ponatia o linuxe alebo win. Lebo po hodine ti hociktory z nich urobim aj pod win Ale to si musis najprv nieco nainstalovat a nie iba spekulovat.
                                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 18.07.2005 | 16:41
                                  patrik94   Návštevník
                                  Uhm Dik, TomiT bude stacit na nastavovanie plochy program superkaramba a potom by som si na stranke www.kde-look.org stiahol na to naike temy alebo tak
                                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 18.07.2005 | 16:46
                                    TomiT   Návštevník
                                    Uz mas ten linux? Nainstaluj vyskusaj. Za ten cas co tu spekulujes som vyskusal knoppix 4 a xandros. Ty len spekulujes. Este nemas lin a uz spekulujes v com nastavit desktop. Nainstaluj linux a skus v kde sa pohrat s nastaveniami a ked nebude stacit tak potom sa opytas. Zatial uz jedina odpoved> NEOTRAVUJ
    • Re: Vyber distribucie na Deskopt (na programovanie 18.07.2005 | 20:40
      Tomáš Srnka   Návštevník
      graficky pekne upravena -> zalezi na desktop manageri, kazdy sa ta pekne upravit.Ja si vzdy nastavim KDE takze ani neviem, ze som v inom distre :-D. Tak ako tu uz niekto napisal stabilne su (skoro) vsetky distra. Vela softu ma tiez kazda distribucia(ak nema binarne balicky staci stiahnut zdrojaky a skompilovat). PHP+MySQL - z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze sa da programovat v kazdom distre(skusal som: RedHat, Fedora Core, SuSE, Mandrake, Slackware, Debian, Kubuntu a Gentoo(rulezzz :)))))
      • Re: Re: Vyber distribucie na Deskopt (na programov 18.07.2005 | 21:01
        patrik   Návštevník
        zapni skype
        • Re: Re: Re: Vyber distribucie na Deskopt (na progr 19.07.2005 | 00:29
          Avatar mika gentoo  Používateľ
          omg
          • Re: Re: Re: Re: Vyber distribucie na Deskopt (na p 19.07.2005 | 23:37
            UF   Návštevník
            Ja by som mu ziadne distro neodporucal. Nech sa pekne vrati k widlam. Skor by som sa ho opytal, naco ten lin potrebuje, ak kvoli obrazkom, naco...
    • Re: Vyber distribucie na Deskopt (na programovanie 26.07.2005 | 23:50
      Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
      Zhodli sme sa na tom, že každá distribúcia sa dá pekne graficky upraviť, každá je stabilná, ma veľa softu a v každej sa dá programovať :). Uzatváram preto túto diskusiu.