Kde-look.org

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.01.2009 | 19:08
Petra   Návštevník
Pekny vecer, ahojte, stiahla som si temu do KDE prostredia (mam Kubuntu 8.04), zo stranky "http://www.kde-look.org/content/show.php/Azenis?content=77150" tema je pre: kurzor, dekoracia okien, KDM login, OOo, Superkaramba aplikaciu, a walpaper. Ale neviem jak si ju mam spojazdnit, jak ju mam nastavit :(, Dakujem Vam. Nazov temy je "Azenis_Theme1.1.tar.gz.
    • Re: Kde-look.org 20.01.2009 | 19:32
      Petra   Návštevník
      v prostredí Gnome to viem, som už robila, ale v KDE to neviem nastaviť :-(, Som skušala cez Systemove nastavenia -> vzhľad , ale nepodarilo sa mi. Alebo mi poradte dobru linku na navod, dakujem Vam.
      • Re: Kde-look.org 20.01.2009 | 19:48
        ujo   Návštevník
        ako pozeram tak ako prve ma zaujala ta boldom napisana veta, ze v archive je subor readme.pdf ktory ti povie ako nainstalovat tie temy, ono su to totiz temy pre rozne komponenty takze jednym klikom to nepojde ;)
        • Re: Kde-look.org 20.01.2009 | 19:54
          Petra   Návštevník
          asi hej, teraz si čítam (ale po anglicky) je tam .pdf HowTO. dosť je to mix, ale pokúsim sa :-). A sú aj jednouchšie, napr jak pre Gnome?
          • Re: Kde-look.org 20.01.2009 | 20:01
            Petra   Návštevník
            som si odinštalovala KBFX Configuration a už sa v tom kúsok pohrávam :-), asi to pôjde. Ďakujem Vám
            • Re: Kde-look.org 20.01.2009 | 20:27
              Avatar lubos679   Používateľ
              Ake nezvycajne ze na linuxos.sk stretnes aj osobu opacneho pohlavia. To sa stava naozaj vynimocne :-D
              • Re: Kde-look.org 20.01.2009 | 20:50
                Petra   Návštevník
                no stava sa, ale mam to od priatela. Lebo som sa bála kontroly laptopu na legálne verzie softvéry. :-)