crunchbanglinux skype video scale

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.02.2009 | 20:44
Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
nainstaloval som do crunchbang linuxu (odvodene od ubuntu + openbox) skype, vsetko funguje ako ma az na to ze ked mam videohovor (zapne sa normalne) ale video sa neda zvacsit, teda okno sa zvacsi ale video je v povodnej velkosti (v strede okna + cierne okraje) rovnako aj fullscreen

neviete cim to moze byt ??

ovladac na grafiku nainstalovany (nvidia-glx-180, pre NV8600GT) a video drivre by tam mali byt out of box lebo videa idu no trouble, netusite co s tym ??


+ podotazocka daju sa a ako rozchodit Fn klavesy v openboxe ?? respektive ktory ubuntu balik treba doinstalovat pre ich funkcnost, lebo viem ze ked som k ubuntu pridal openbox tak isli a boli zhodne s tymy v gnome (tiez gtk+)

++ako sa vola balik v ubu co je v menu PRIDAT A ODOBRAT PROGRAMY, niektore veci sa cez to lepsie instaluju ako cez synaptic (lepsi popis a kategorie)
Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • Re: crunchbanglinux skype video scale 07.02.2009 | 12:18
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      posledne: ten balik sa vola gnome-app-install
      • Re: crunchbanglinux skype video scale 07.02.2009 | 20:07
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
        dik za ten balik, ostatne uz funguje, neviem ako instaloval som tam teraz vela tak veci asi nieco z toho pomohlo
        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment