Existuje nieco ako Warcraft pre Linux?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 29.07.2005 | 21:08
phil   Návštevník
Prosim vas existuje warcraft pre linux, ktory by som si mohol zadara stiahnut. Ďakujem
    • Re: Existuje nieco ako Warcraft pre Linux? 27.07.2005 | 13:04
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      skus program winex pod nim ti pojde Warcraft. Myslim, ze existuje Freeclon Warcraftu ale nie som si isty. Ja poznam len nieco ako Generals - Boson je to vcelku fajn strategia :-).
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: Existuje nieco ako Warcraft pre Linux? 27.07.2005 | 13:07
        Avatar patrik94 patrikmajcher@yahoo.co.uk  Používateľ
        Ide po winex cital som si to v zozname tomas plz zapni skype
      • Re: Re: Existuje nieco ako Warcraft pre Linux? 27.07.2005 | 13:31
        Avatar Nathan <!--  Používateľ
        WineX je síce fajn, ale skôr sa prihováram za Cedegu.. Sama o sebe je zadarmo, musíte si ale povinne zaplatiť technickú podporu.. Ak to však spravíte na 3 mesiace, budiž a Cedegu vám už nik nevezme a ak vám náhodou nepôjde nejaká z oficiálne podporovaných hier, s radosťou vám poradia :-)
        <!--
      • Re: Re: Existuje nieco ako Warcraft pre Linux? 27.07.2005 | 15:06
        yerry   Návštevník
        Skus Freecraft, ktory ti pobezi aj s datovymi subormi z Warcraftu II., dobry je aj Stratagus. Ta grafika je trochu slabsia, ale je to vyborne hratelne. Podrobny navod na rozbehnutie Freecraftu s datami z Warcraftu II. najdes na root.cz.
        • Re: Re: Re: Existuje nieco ako Warcraft pre Linux? 27.07.2005 | 20:00
          indian   Návštevník
          to je sice pravda, ale FreeCraft oficialne neexistuje kvoli firme Blizzard (vid freecraft.org). stratagus je branch engin-u freecraftu a datove veci su zvlast. V skratke, stratagus je pokracovanim freecraftu.
          • Re: Re: Re: Re: Existuje nieco ako Warcraft pre Li 27.07.2005 | 21:31
            yerry   Návštevník
            Podstatne je, ze ako Stratagus, tak FreeCraft sa da bezne stiahnut. Aspon Debian ich ma vo svojich repozitaroch, a este zopar dalsich strategii...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Existuje nieco ako Warcraft pr 29.07.2005 | 21:07
              indian   Návštevník
              aha... zas ten debian... to je pravda, ze ma, ale nejaku staru verziu (FreeCraft) ktora ma kopec bugov (napriklad, ze uprostred hry pri zaplneny urciteho limitu resoursov hodi segfault) anyway, je to mrtva vec.
    • Re: Existuje nieco ako Warcraft pre Linux? 27.07.2005 | 13:12
      Avatar dusan Arch Linux + Openbox  Používateľ
      Ano, existuje - Glest
      • Re: Re: Existuje nieco ako Warcraft pre Linux? 27.07.2005 | 13:13
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        aha, na to som zabudol, ma to supernu grafiku :-).
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: Re: Re: Existuje nieco ako Warcraft pre Linux? 27.07.2005 | 14:12
          Avatar patrik94 patrikmajcher@yahoo.co.uk  Používateľ
          cedega je tiez fajn ale je vobec zadarmo netreba platit za downwald ? hod link s kadial si to ztiahol
          • Re: Re: Re: Re: Existuje nieco ako Warcraft pre Li 29.07.2005 | 21:08
            indian   Návštevník
            AFAIK technicky je cedega zadarmo, len je nutne si kupit technicku podporu (za ktoru sa zamozrejme plati)