Dneska som znechteny

Sekcia: Ostatné 18.02.2009 | 11:42
Avatar Jaroslav Štulajter Mandriva 2009.1  Používateľ
Serwus toto pisem pre tych nasich skalnych.....

Ludia rad popozeram fora, ze co ludia riesia a ci nahodov neviem pomoct, ale poslednu dobu ma to prestava bavit, viete preco ?
Citim ze sa tu rozbiehaju osobne boje kto z koho a casto uz sa ani neodpoveda da dany problem ale snazite sa presadit si svoje pravdy. Trochu ukludnit by to chcelo.
Na prezentovanie nazoru ktore distro je lepsie su tu ankety, ako sami dobre viete vsetko ma svoje pre a proti a neoplati sa uprednostnovat jednu pred druhou. Kazdy predsa ma moznost volby tak preco mu natiskat ,doslova nasilu, to co sa mne paci a opovrhovat ostatnymi distrami a uzivatelmi.

Ak mate problem chodte na linuxfest a pomlate sa pre budovou :D ale nezatazujte cloveka ktoremu nejde napr. net aby cital namieto pomoci vase prispevky mimo temu.

Apropo co mate proti Stanovi a jeho grenie ?
podla mna chalan sa snazi,(nie vsetko co spravi a povie je super ale ja som zatial nespravil ani tolko co on, viem uznat jeho pracu, a viem uznat pracu hocikoho kto nieco urobi, viem si to porovnas so mnou, nemam s tym problem, A Vy ?)
Stano si vybral svoju cestu presadzovania linuxu, a tak ho nebudem dehonestovat len preto ze som to nebol ja kto nieco spravil.
    • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 12:01
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      radsej si nainstaluj fedoru ;)
    • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 13:02
      Martin   Návštevník
      Skoda ze nejde hodnotit prispevky. Dal by som +
      Plne s tebou suhlasim aj s tym ako sa obuvaju do Stana. Vdaka jeho prirucke som sa dostal k linuxu (Ubuntu)...Greenie som este neskusal :-)
      • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 14:07
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        obuvaju... jooooj :) inak vies ze tu prirucku momentalne prerabam? teda ze samozrejme ostane na svojom mieste, ale robim pokracovanie?
        • Re: Dneska som znechteny 19.02.2009 | 00:55
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Ja som sa kvoli tej prirucke taktiez dostal k linuxu, resp. po prvej instalacii opensuse a prvom odpaleni grub-u ( v pribehu 2 dni ) som studoval tvoju prirucku a instaloval ubuntu. A ani som si nikdy neuvedomil, ze mam moznost ti podakovat. Tak este raz, dik ;). A tu prirucku prerob / dorob, urcite sa vela ludom zide a budem ju rad odporucat ludom ktori s ubuntu a celkovo s linuxom zacinaju. ;)
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 13:30
      l_barbarossa   Návštevník

      trosku si tento ...ny prispevok osmrncajte nejakymi emotikonmi...

      "Ak mate problem chodte na linuxfest a pomlate sa pre budovou"...
      - dost dobry napad pre pripad, ze sa nenajdu prednasajuci so zaujimavymi prednaskami ..., neverejne sa premietne Klub bitkarov a mela sa moze zacat ...

      Apropo co mate proti Stanovi a jeho grenie ? - na tomto fore asi takych ludi nebude vela, mozno ani nie percento - vacsina "utocnych" prispevkov su podla mna skor kamaratske "doberacky". Koniec-koncov, Stano ti to moze potvrdit/vyvratit, akonahle tu prikvitne (s tou jeho zelenou paskudou),
      skus sa na to pozerat takto optimisticky a nekaz si den, nie si predsa e.m.o.

      • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 14:09
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        uz kvitnem :)

        ako som uz spominal, kritika je vsade. kritika ma vela foriem, a kto ju neberie hned ako urazku, ten ma vybrane. a taktiez sem tam mi niekto nieco napise kvoli tomu, ze nieco robim bez velkych skusenosti. nikdy som necital dokumentacny projekt, moje znalosti prikazov su miestami fakt hrozne... a? no co, keby som bol daky expert, tak by som upravoval mozno gentoo... a co z toho? :)
      • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 16:38
        Avatar Jaroslav Štulajter Mandriva 2009.1  Používateľ
        :D nie emo teda niesom a som rad ze mam pubertu za sebou, dnesne detiska to maju asi tazsie, hlavne ked si predstavim dobre narezaneho teenegera s ciernymi vlasmi aby bol cool.
        • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 16:50
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          pisal som o tom zhodou okolnosti na blog - o linuxe pre emakov :D
          • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 21:30
            l_barbarossa   Návštevník
            vsak preto ta vsuvka, lebo som na to vcera natrafil
            - inak, neviem "cim to je", Stano, ze si tvoje zapisky v blogu musim zakazdym precitat, hoci vzdy uz dopredu viem, ze to bude zase nejaka ... ,povedzme ... hm, ... ako sa to slusne povie, ... zeby strata casu?
    • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 14:05
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      joj Jarik... neries...

      vies niekedy sme na seba zly naozaj a niekedy v ramci srandy.

      Pokial ide o Greenie, som naozaj rad ze ho ludia skusili a vacsina nenadava. Tot vsetko.

      Ak myslis teraz nejake komenty napriklad od kotrcku, tak to je podla mna blazon - blazon s inym pohladom na svet, ako mam ja - a to som rad.

      toto forum je totiz plne rozlicnych nazorov, a vyhra ten, kto si vycucne trochu z kazdeho. Bez objektivnej kritiky by nebolo Greenie, nebol by Linux a snad by ani koleso nevymysleli :)

      inak dakujem za zastanie ;)
      • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 16:47
        Avatar Jaroslav Štulajter Mandriva 2009.1  Používateľ
        Ok dalej neriesim, len sa nedaj.
        PS: ale aj tak si predstav ze sem pride daky newbee a cita rady ze: daj si Fedoru alebo daj si to naistalovat niekomu, popripade Stano ty a tvoje farbicky :) hned mu bude vsetko jasne a povie si "linux..... why not ?"
        • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 16:49
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          nie si nejaky PR pracovnik?
          • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 21:17
            Avatar Jaroslav Štulajter Mandriva 2009.1  Používateľ
            nie niesom
            • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 21:37
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              sa mi zdalo, ze tvoj prispevok onicom bol ako na "objednavku"
              • Re: Dneska som znechteny 19.02.2009 | 10:19
                Avatar Jaroslav Štulajter Mandriva 2009.1  Používateľ
                Je o nicom ? no pozri kedze ma to sralo a aj ty si odpovedal tak asi o niecom bol :) lol
                • Re: Dneska som znechteny 19.02.2009 | 10:27
                  Avatar borg Fedora  Administrátor
                  tiez som odpovedal reakciou o nicom na prispevok o nicom.
                  • Re: Dneska som znechteny 19.02.2009 | 22:59
                    Avatar Jaroslav Štulajter Mandriva 2009.1  Používateľ
                    vies ja vedsinou reagujem len ked mam k tomu nieco povedat aby som nedaval len prazne reci, ako vidim ty si jednoznacne z ineho sudka. No co kazdy sme niaky :)

                    Verim ze mi este odpises ale uz si dovolim odignorovat tvoj komment v tomto vlakne sam vies preco :D
                    • Re: Dneska som znechteny 19.02.2009 | 23:03
                      Avatar borg Fedora  Administrátor
                      veruze aj odpisem, ale city si na forum vylievat nebudem
    • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 18:05
      Avatar Marián Ščerbák   Používateľ
      Ahoj všetkým

      No, ak si týmto príspevkom mieril na mňa, tak sa všetkým ospravedlňujem, že vás tá moja nedávna "debata" znechutila :( Viedli ma však rovnaké dôvody, ako uvádzaš, a práve preto som takto reagoval. I ked netvrdím, že najsprávnejšie... V každom prípade, budem sa snažiť nezasahovať takýmto spôsobom do budúcich tém. Je to minimálne nevkusné, viem a fakt ma to mrzí, ale už som skrátka nemohol byť ticho. Fakt mi bol takýto prístup proti srsti...

      A čo sa týka Stana, mne tiež nevadí, ked robí to, čo robí - myslím Greenie. (Lepšie ako piť v krčme, že? ;) Problém nastáva podľa mňa vtedy, ked nerobí to , čo by mal... myslím tým, že by mal viac preniknúť do problematiky, o ktorej debatuje. Kedysi sme debatovali o tom, či je potrebné nastaviť heslo používateľa... Takéto veci môžu ľahko skresliť názor neinformovaného používateľa. A to môže mať negatívny dopad na jeho postoj k linuxu ako takému. Čiže Stanova pozitívne myslená reakcia na podporu linuxu môže celkom ľahko vypáliť úplne opačne. (Ved už aj "windowsáci" vedia o nutnosti používať heslá pre používateľský účet...) A to by snád sám Stano nechcel.
      K ostatným tebou nastoleným témam som sa už vyjadril, tak sa nebudem opakovať. Ale predsa len si ešte neodpustím : Stano, viac čítať ako písať ;) a bude to ok.


      • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 22:25
        Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
        nesuhlasim.. pit v krcme je lepsie...

        P.S.: nainstaluj si fedoru
        • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 22:32
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          Preco su posledne tvoje komenty od veci ? Zamysli sa nad tym, co pises. Vdaka.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Dneska som znechteny 18.02.2009 | 23:00
            Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
            zamyslim. vdaka
            • Z knihy Mozilly, 18:9 19.02.2009 | 00:01
              l_barbarossa   Návštevník

              I mamon lstou chytil Zviera a vynasal nad nim sud. A nasledovnici mamonu kricali: uKomentujte ho, ukomentujte! ...'
          • Re: Dneska som znechteny 19.02.2009 | 10:45
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            Tomas, ty si este asi nevidel moje komentare na mojom osobnom blogu na atlase... tam je problem najst jeden k veci :)

            ale ano, toto nie je blog. a inak som zvedavy, preco vlastne takyto prispevok vznikol. a ak mi chce niekto nieco mudre napisat, tak mam na to zverejneny kontakt v profile