OS Linux poďakovanie 4 milboy

Sekcia: Programovanie 20.02.2009 | 22:58
Mike1000   Návštevník
Ahoj, pred nedavnom som mal problem s instalaciou OS linuxu na starsi PC. Konkretne slo o pocitac pentium 633 s RAM pamatou 196 MB, 64 grafikou. Dnes sa chcem podakovat uzivatelom MILBOY a PETER ktory mi pomohli vyriesit moj problem. Doporucili mi UBUNTU, ktore som nakoniec na pocitac dostal. Pomohli mi, preto radim aj ja vsetky. Hlaska SYSTEM HALTED je chyba zadrzania RAM pamate. V tomto pripade vam pomoze uplne vypnutie PC, nie restartovat do okola ako som to robil ja!!!! Pre starsie pocitace doporucujem teda UBUNTU. Skusal som aj XUBUNTU ale zahadne sa to vlieklo :), pripadlo mi UBUNTU lepsi.

Este raz dakujem, som velmi raad ze mam LINUX OS. S pozdravom Mike1000

    • Re: OS Linux poďakovanie 4 milboy 20.02.2009 | 23:09
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      no bacha, xubuntu by tam malo ist urcite rychlejsie ako ubuntu. teda ak sa porovnava napriklad ubuntu 8.10 a xubuntu 8.10. a ak je to samozrejme dobre vypalene.
      • Re: OS Linux poďakovanie 4 milboy 20.02.2009 | 23:32
        Mike1000   Návštevník
        Neviem, mne to slo lepsie na UBUNTU. Ako pocul som ze XUBUNTU ma stavane pakovace na starsie PC, ale fakt uplny rozdiel.
      • Re: OS Linux poďakovanie 4 milboy 12.03.2009 | 16:21
        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
        Kamarát tiež skúšal na staršom PC Xubuntu 8.10 a Ubuntu 8.10. Paradoxne bolo ubuntu na tom lepšie.
        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
        • Re: OS Linux poďakovanie 4 milboy 12.03.2009 | 17:29
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          moze byt. xubuntu je ubuntu s xfce, pise sa ze je vhodnejsie pre starsie pocitace a osobne citim ten rozdiel. nikde vsak nie je napisane, ze je to prave *buntu upravovane pre pouzitie na starsich pocitacoch...
        • Re: OS Linux poďakovanie 4 milboy 12.03.2009 | 20:04
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
          Vyskúšať na starom PC:
          CrunchBang Linux
          Mint Linux
          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."