iPhone + Ubuntu

Sekcia: Ostatné 01.03.2009 | 16:08
Avatar Jakub Ostrochovský Ubuntu (11.10), Debian 6, iOS4  Používateľ
Mam taky problem. Dostal som novy iPhone 3G, ale nedari sa mi zistit ako ho zosynchronizovat s linuxom (resp. nejakou aplikaciou). iTunes odpada, pretoze ja k nemu potrebujem aspon verziu 7.7 a cez wine facha posledna verzia 7.3. Uz vobec sa mi nechce stahovat vsetko z iTunes store, cez iphone samotny. A tak sa tu pytam, ako vyriesit tuto situaciu, plz. Rieseniu cez vmware+windows+itunes by som sa rad podla moznosti vyhol, uz len pre to ze sa mi dari drzat komp uz asi pol roka bez warezov.

Vopred dakujem za rady. :D
Don't be evil ;) Ľudia, čas na zmenu, ženieme sa do záhuby .. zabráňme bankárskym zrůdam zotročiť svet!
    • Re: iPhone + Ubuntu 01.03.2009 | 16:16
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: iPhone + Ubuntu 01.03.2009 | 17:37
      Avatar Peter Ubuntu 14.04  Používateľ
      alebo skus toto Floola
      kazdu xvilu dobry napad :-)
    • Re: iPhone + Ubuntu 01.03.2009 | 23:07
      Avatar Grawp   Používateľ
      Nahod si do iPodu ROCKBOX a uz nikdy nebudes potrebovat ziadny program na davanie hudby donho a budes moct prehravat FLAC!
      • Re: iPhone + Ubuntu 01.03.2009 | 23:09
        Avatar Grawp   Používateľ
        ak budes potrebovat pomoct tak napis a rovno prihod XMPP adresu.
      • Re: iPhone + Ubuntu 01.03.2009 | 23:15
        Grawp   Návštevník
        sorry... iPhone... precital som iPod.
    • Re: iPhone + Ubuntu 27.03.2009 | 16:56
      Avatar Jakub Ostrochovský Ubuntu (11.10), Debian 6, iOS4  Používateľ
      No nic ... nenasiel som vhodne riesenie, prisiel na rad VirtualBox s windowsom ;(
      Don't be evil ;) Ľudia, čas na zmenu, ženieme sa do záhuby .. zabráňme bankárskym zrůdam zotročiť svet!
    • Re: iPhone + Ubuntu 27.03.2009 | 17:14
      Avatar Fero Volár mac OS, Ubuntu  Používateľ
      Jednou aplikaciou to nevyriesis - skus http://lifehacker.com/388785/sync-your-iphone-wirelessly-in-linux