Kaffeine nastavenia

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.03.2009 | 16:18
Lotar   Návštevník
Nainstaloval som na skusku kaffeine. Je celkom dobry ale mal by som par otazok ohladom nastaveni:

1. Da sa nastavit kratke skoky vo filme na 10 alebo menej sekund (tich 20 je pre mna vela)?

2. Da sa nastavit kaffeine aby po ukonceni programu a pri opatovnom spustani pokracoval vo filme tam kde prestal (podobne ako v Smplayeri)?

3. Niektore flash filmy prehra kompletne ale pri niektorych prehra len zvuk a obrazovka zostane cierna. Preco to?
    • Re: Kaffeine nastavenia 02.03.2009 | 18:17
      ARny   Návštevník
      mne zas vadi ina vec a to je ze kaffeine nemaze tmp subory z filmov ktore otvori a potom sa mi dost casto stava ze mi po otvoreni video suboru zaplni cely disk. To mna stve najviac uz len preto ze to uklada do KDEckoveho tmp folderu na systemovom disku kde mam vyhradenych iba par GB pre system, takze sa mi dost casto stava, ze sa mi ta particia zaplni a som v keli. Viem ze ten adresar si mozem presmerovat na inu particiu ale take riesenie sa mi nepaci. Bol by som radsej keby si kaffeine mazal po sebe ten bordel co narobi.
      • Re: Kaffeine nastavenia 02.03.2009 | 19:36
        Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
        kde presne ti vytvara tie tmp subory?
        Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom
        • Re: Kaffeine nastavenia 02.03.2009 | 23:51
          Avatar berki92 Mandriva 2008.1, Slax_USB  Používateľ
          /home/meno_uziavtela/tmp :to je ono
          • Re: Kaffeine nastavenia 03.03.2009 | 00:53
            ARny   Návštevník
            ano tam. Zatial jedine riesenie ktore mam je, ze som si spravil program ktory to raz za cas vycisti ale nezda sa mi to ako dobre riesenie.