linuxos.sk shop

Sekcia: Komunita 05.03.2009 | 19:48
tomas.pruzina   Návštevník
Cawte, aké máte skúsenosti s eshopom linuxos.sk?
Ja len tak, pretože som nikde na stránke nevidel kontakty, na ktoré by mi neikto odpovedal, resp sídlo firmy atď.
Predpokladám však, že moje tričká mi dôjdu :)
    • Re: linuxos.sk shop 05.03.2009 | 21:23
      dzimi   Návštevník
      skusenosti mam dobre. stale mi vsetko prislo. raz mi omylom poslali 2 rovnake cd ale po tom ako som sa im ozval mi ihned poslali to spravne. kontakty najdes v lavom stlpci pod polozkou o nas.
      • Re: linuxos.sk shop 05.03.2009 | 22:26
        kikki   Návštevník
        jasne, vzdy vsetko dorazilo, kvalita je super, ceny tiez. bol som velmi spokojny, mozem odporucat
    • Re: linuxos.sk shop 06.03.2009 | 10:50
      drakster   Návštevník
      Ahoj,

      velmi dobre, za 10 dni som mal tricka doma, zatial ich mam rok a vsetko super. Kontakt by som hladal v sekcii O nas.
    • Re: linuxos.sk shop 06.03.2009 | 11:23
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      po roku naozaj casteho pouzivania tricka sa uvolnili asi 3 nitky. asi tolko o kvalite.

      a pokial ide o zaslanie, za par dni som ho mal doma
    • Re: linuxos.sk shop 10.03.2009 | 22:01
      Avatar rendolf ubuntu, mandriva  Používateľ
      trička čo povedať super kvalita vrelo odporučam
      • Re: linuxos.sk shop 25.03.2009 | 00:12
        tomas.pruzina   Návštevník
        Nj, písali mi, že bude vyexpedované do 15-20 dní a už prešiel mesiac aj pár dní. Ani na emaily sa nido neozýva..... Dúfam, že nie sú nejaké vážne problémy..
        • Re: linuxos.sk shop 25.03.2009 | 17:25
          Avatar Jaroslav Štulajter Mandriva 2009.1  Používateľ
          no mozno ze budes vynimka ktora potvrdzuje pravidlo, :D ,aj mne tricko prislo ale pockal som si a podla mna sa tie tricka zrazaju (ale iba po prvom prani potom to uz drzia formu)
    • Re: linuxos.sk shop 25.03.2009 | 12:08
      Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
      So vsetkym som velmi spokojny. Fakt 100 bodov. Tricka super!!! Nalepky na PC gratis :)
      sudo apt-get remove windows
      • Re: linuxos.sk shop 06.04.2009 | 08:26
        tomas.pruzina   Návštevník
        uhm... stale nic. Je vobec nejaka sanca, ze po cakani mesiac a pol aj nieco dostanem?
        • Re: linuxos.sk shop 06.04.2009 | 19:09
          Avatar rendolf ubuntu, mandriva  Používateľ
          neni si sam ja tiez cakam mesiac a stale mi nic neprislo :( pritom prvy krat mi objednavka prisla do 12 dni.
          zaujimalo by ma kde je chyba???
          • Re: linuxos.sk shop 06.04.2009 | 23:33
            tomas.pruzina   Návštevník
            Mam taky pocit ze komunitna distribucia nejako zaspala...
        • Re: linuxos.sk shop 07.04.2009 | 12:50
          Avatar peter mutkovic   Administrátor
          Vazeni priatelia,
          Nechcel som pisat skor ako to bude iste, ale doslo k situacii, ze choroba vyradila cloveka, zabezpecujuceho tricka. Konecne je spat a zajtra tricka budu odoslane
          Peter
          • Re: linuxos.sk shop 07.04.2009 | 17:40
            tomas.pruzina   Návštevník
            naaaaajs
          • Re: linuxos.sk shop 07.04.2009 | 20:01
            Avatar rendolf ubuntu, mandriva  Používateľ
            to je dobra sprava ale to musela byt vazna choroba ked tricka meskaju aj 1,5 mesiaca , no radsej to nebudeme riesit ale hlavna vec ze pridu konecne po dlhom case lebo je uz strasne teplo
            • Re: linuxos.sk shop 07.04.2009 | 20:06
              tomas.pruzina   Návštevník
              Tak tak... jeden a pol mesiaca je ozaj dlha doba....
              No asponze su uz tricka na ceste....
              Mate stastie, ze tie trika tak moc xem, inak by som cely shop poslal do prdele.
              Nedal sa poslat aspon email skor?

              Ci sa ten chlapik z eshopu schoval do temnej diery a bol tam mesiac bez toho, aby dal dakomu vediet?
              • Re: linuxos.sk shop 17.04.2009 | 12:46
                tomas.pruzina   Návštevník
                \Bullshit

                Dalsi tyzden a neprislo mi nic..
                Uz ani posielat nemusite, prepacte za slovnik ale jebem to!
    • Re: linuxos.sk shop 22.04.2009 | 20:27
      Avatar rendolf ubuntu, mandriva  Používateľ
      konecne po mesiaci a pol mi prisla moja objednavka ale niejako mi tam chybaju tie nalepky ktore vraj davaju ku kazdej objednavke no smola chcel som si jednu nalepit v skole na lavicu
      • Re: linuxos.sk shop 23.04.2009 | 15:44
        tomas.pruzina   Návštevník
        Detto. Konecne mi to po viac ako 1.5 mesiaci prislo a zrejme to budu tiez len tricka, este som nemal cas si to vyzdvihnut....
        • Re: linuxos.sk shop 18.06.2009 | 17:05
          Avatar rendolf ubuntu, mandriva  Používateľ
          uzasne 24.4 som si objednal dalsie 4 tricka ktore mi dodnes neprisli :( s eshopom som uz skoncil alebo si budem objednavat tricka v novembri aby mi to do juna vobec prislo a akoze toto ma dost vytocilo :

          dakujeme Vam za nakup v nasom internetovom obchode. Urobime vsetko preto,
          aby sme Vasu objednavku vybavili v co najkratsom case a aby ste s nou boli
          spokojny.

          Vasu objednavku by sme mali vyexpedovat priblizne do 15 - 20 pracovnych
          dni. Ak by nas nejake nepredvidatelne okolnosti prinutili tuto dobu predlzit,
          budeme Vas informovat e-mailom.

          • Re: linuxos.sk shop 18.06.2009 | 17:08
            Avatar borg Fedora  Administrátor
            iny kraj, iny mrav
            • Re: linuxos.sk shop 23.06.2009 | 15:53
              Avatar Martin Čarnogurský Fedora 15  Používateľ
              ja som si tiez objednaval tricko a doteraz my neprislo co ma linuxos.sk shop dost sklamal. Zase ale neverim ze by mal linuxos shop tolko objednavok zeby to nestihal ani posielat.
              ..::RootLUG::..
              • Re: linuxos.sk shop 24.06.2009 | 11:12
                qwerty   Návštevník
                Ja som naposledy cakal tiez asi 1,5 mesiaca...odvtedy som si povedal ze radsej idem ku cinanom :-)
                • Re: linuxos.sk shop 01.07.2009 | 14:21
                  Avatar Martin Čarnogurský Fedora 15  Používateľ
                  Da sa prosim nejak stornovat objednavka?
                  Pretoze mne do toho daco voslo.
                  ..::RootLUG::..
                  • Re: linuxos.sk shop 01.07.2009 | 14:49
                    Avatar borg Fedora  Administrátor
                    do 7 dni mozes vratit tovar bez udania dovodu.
                    • Re: linuxos.sk shop 01.07.2009 | 15:59
                      Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
                      Upozornujem že toto by bola jednorázová záležitosť pre maximálne 10 ludí z dôvodu sklamania z fóra. A tým nechcem akokoľvek konkurovať Fóru LinuxOS a tým uberať ich o určitý zisk.


                      Ak niekto potrebuje, dávam do ponuky že môžem spraviť tri druhy tričiek:

                      Biele, krátky rukáv: Vzadu potlač tux-a v predu voliteľný názov.
                      Biele: krátky rukáv: Vzadu potlač Debian logo, v predu voliteľný názov
                      Biele: krátky rukáv: Názov Linux a Close The Windows Open The Source, v predu voliteľný názov

                      Ak má niekto záujem, kontaktujte ma prosím na
                      ICQ: 268401409
                      mail: hanzeladvice@azet.sk

                      Ak by táto vsuvka akokoľvek porušovala osobné rozhodnutia, či administrátory fóra LinuxOS mali určité podnety, súhlasím z vymazaním príspevku, vyhlásením jeho neplatnosti, či vyjadrením ospravedlnenia na fóre LinuxOS.sk.
                      Close the Windows Open The Source