Pomoc s JavaScriptom

Sekcia: Programovanie 23.03.2009 | 00:54
Avatar ovi Ubuntu 9.10 "Karmic Koala"  Používateľ

Ahojte, trápi ma jeden problém, neviem JavaScript a jeden chlapík ma poprosil, aby som mu spravil galériu kombináciou dvoch galérií.

Potrebujem spojiť túto galériu (ImageFlow) s LightBox-om.

Ak viete niekto pomôcť... Ide asi tak o toto:

LightBox funguje len na a href="" rel=""... A ten ImageFlow zase berie len img tagy vo vopred preddefinovanom dive. Pozeral som tie dva scripty dlho dlho, asi 3 hodiny, ale so svojimi vedomosťami som sa ďalej nedostal. Potreboval by som alebo LightBox prerobiť tak, aby reagoval na OnClick na IMG v danom DIV-e, alebo naopak aby ten ImageFlow bral aj LINKY typu A (v html). Jediné, čo sa mi podarilo bolo prepísať v LightBoxe, aby to reagovalo aj na IMG, ale otvorí obrázok aj tak v novom okne...

Jednoducho, chcem, aby to fungovalo tak, že keď kliknem na obrázok v galérii, nech mi ho otvorí v tom LiteBox-e. Ak viete pomôcť, prosím napíšte mi e-mail, alebo sa ozvite na ICQ: 292 012 353. Vopred veľmi pekne ďakujem :-)

    • Re: Pomoc s JavaScriptom 27.03.2009 | 14:59
      Avatar Lapajko Arch Linux  Používateľ
      ahoj,

      to si si zadal dost tazku ulohu. Mozem povedat, ze JS ovladam dost dobre, ale ked som upravoval LightBox, trvalo mi to cca 8 hodin.
      Najhorsie bolo zisit co ako funguje - v cudzom kode sa zle orientuje. Chcem tym povedat, ze sa s tym zabavaj iba v pripade,
      ze z toho budes mat skutocne dobre benefity (ci uz pocit dobre vykonanej prace, alebo mzdu).

      Vacsinou, ked povies zakaznikovi, ze sa to da spravit, ale je to drahe, tak si vyberie nieco ine :o)))
      • Re: Pomoc s JavaScriptom 27.03.2009 | 16:41
        Avatar ovi Ubuntu 9.10 "Karmic Koala"  Používateľ
        Skúsim ti napísať e-mail, ok? Už mám trocha jednoduchší problém :-)
        • Re: Pomoc s JavaScriptom 27.03.2009 | 21:56
          Avatar Lapajko Arch Linux  Používateľ
          máš mail :o)