Compiz fusion settings

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.04.2009 | 18:15
Avatar pinci   Používateľ
Ahojte ludia mam Ubuntu 8.10 nahodil som si compiz fusion aj všetko čo je k tomu potreba zaškrtol všetko čo som chcel a nejde mi to hladal som po weboch po googli a pod nikde som nenašiel pomoc ttttak aspon mi pomožte vy prosim.
    • Re: Compiz fusion settings 04.04.2009 | 19:59
      Avatar qw11 ubuntu mate 22.04 HP 17-ca1006nc  Používateľ
      Co nejde. Efekty, nastavenie? Aku chybu to hlasi. Aku mas gr. kartu a ake ovladace.
      • Re: Compiz fusion settings 04.04.2009 | 20:54
        pinci   Návštevník
        Chybu nehlasi ziadnu len to nejde grafiku mam nvidiu a ovladace na nu ani len netusim aky mam asi klasika z linuxu
        • Re: Compiz fusion settings 04.04.2009 | 22:07
          Avatar qw11 ubuntu mate 22.04 HP 17-ca1006nc  Používateľ
          System-sprava-ovladace hardveru. Tam vybrat najnovsi ovladac a aktivovat. Pocas stahovania ovladaca sa ti moze stat ze ten ukazatel stahovania sa nebude zobrazovat tak tomu daj chvilu casu.
          Po nainstalovani ovladacov a restarte skus znova efekty.
          • Re: Compiz fusion settings 05.04.2009 | 15:29
            Avatar pinci   Používateľ
            dikes už mi to facha.. a nemohol by si mi poradit ako si nahodit nejaku peknu themu a zmenit tak aj prihlasovacie okno ?
            • Re: Compiz fusion settings 05.04.2009 | 17:18
              Avatar lubos679   Používateľ
              http://www.gnome-look.org/
              • Re: Compiz fusion settings 05.04.2009 | 23:03
                Avatar pinci   Používateľ
                no jo to som našiell aj ja ale ked to stiahnem tak nwm ako to nainstalovat
                • Re: Compiz fusion settings 06.04.2009 | 10:04
                  qw11   Návštevník
                  Ak je to tema vzhladu tal len pravym klik na plochu-vyhlad a ten subor len pretiahnes na to okno.
                  • Re: Compiz fusion settings 06.04.2009 | 19:58
                    Avatar qw11 ubuntu mate 22.04 HP 17-ca1006nc  Používateľ
                    Tak je to takto. Pravym klik na plochu-zmenit pozadie plochy-tema a tam ten subor pretiahni.
                    To co som pisal pred tym bolo len tak od oka. Nebol som pri linuxe.
                    • Re: Compiz fusion settings 06.04.2009 | 20:10
                      Avatar pinci   Používateľ
                      nejde mi to ale dik za radu
                      • Re: Compiz fusion settings 06.04.2009 | 20:48
                        Avatar qw11 ubuntu mate 22.04 HP 17-ca1006nc  Používateľ
                        Ktora tema ti konkretne nejde? Mozno to nieje tema vzhladu alebo je urcena na starsiu verziu gnome. Ja som mal tiez urcity cas problem zo svojou temou(glass-icons) ktora po prechode na vyssiu verziu gnome v novom ubuntu nefungovala. Musel som pockat az vytvorili opravnu verziu.Bol tam problem ze v novom gnome premenovali nazvy ikon.
                        • Re: Compiz fusion settings 07.04.2009 | 00:34
                          Avatar pinci   Používateľ
                          aha tak skus nejaky sem hodit priamy link na peknu themu prosim ta mam ubuntu 8.10
                          • Re: Compiz fusion settings 07.04.2009 | 16:07
                            Avatar pinci   Používateľ
                            no už som prišiel na to ako to spravit
                            • Re: Compiz fusion settings 07.04.2009 | 16:12
                              Avatar pinci   Používateľ
                              a môžem ešte jednu vec? že ako nastavit postranný panel ako ma vista aby mi tam ostal pretože ked reštartnem komp stale zmizne
                              • Re: Compiz fusion settings 07.04.2009 | 19:34
                                Avatar qw11 ubuntu mate 22.04 HP 17-ca1006nc  Používateľ
                                Co konkretne pouzivas na ten bocny panel. Ja mam screenlets
                                http://www.screenlets.org/index.php/Screenshots
                                Tam je polozka v aplikacie-prislusenstvo-screenlets(ak su nainstalovane) auto start on login ktoru si nastavujes pre kazdy screenlets zvlast. Po tomto sa ti bude spustat pri starte.
                                http://wiki.ubuntu.cz/Screenlets
                                • Re: Compiz fusion settings 07.04.2009 | 20:35
                                  Avatar pinci   Používateľ
                                  diki