zretazeny zoznam...PLS.help...

Sekcia: Programovanie 06.04.2009 | 19:26
Avatar 01Laky Fedora 20,Android,Windows 8.1 PRO  Používateľ
ahojte...Ucim sa c++ z literatury s nazvom "Mistrovstvi v c++" no a doteraz som nemal nejaq moc problem,ale dosiel som na ADT zretazeny zoznam a z toho vzoroveho prikladu co tam dali som moc nepochopil,teoreticky je to lahke,ale no..Proste chcel by som poprosit keby tu niekto hodil nieco jednoduche,moze byt aj cosi zlozitejsie,len ide mi o to,ze by to bolo nejaq strucne no zato vystizne zakomentovane,pripadne moze byt aj viac prikladov a aj zlozitejsich...predsa len pre zaciatok by sa mi to vazne hodilo...ak,thak dopredu vazne DAKUJEM...
    • Re: zretazeny zoznam...PLS.help... 06.04.2009 | 19:51
      Grinhlida   Návštevník
      "Programatori" co pisu "q" namiesto "k" a "thak" namiesto "tak"?
      Kam sme sa to dostali? ;)

      Dobra C++ referencia je na cplusplus.com. Neviem sice co je zretazeny zoznam ale zrejme mas na mysli sablonu list -> http://www.cplusplus.com/reference/stl/list/
      • Re: zretazeny zoznam...PLS.help... 06.04.2009 | 19:57
        Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
        List je presne zreťazený zoznam. K tomu listu .. ono sa to cez fórum dosť zle vysvetľuje .. lepšie to je pri pive ;) No ale keďže sa mi nechce vysvetľovať cez fórum .. tak len poviem, že kvalitný text je na wikipedii. No a k štýlu písania .. odporúčam sa vyjadrovať trochu ako človek. Už len zo slušnosti je vhodné na fórum písať normálne.
      • Re: zretazeny zoznam...PLS.help... 06.04.2009 | 19:57
        Avatar 01Laky Fedora 20,Android,Windows 8.1 PRO  Používateľ
        ja nie som programator,len niekto kto sa tomu po veceroch venuje...Bohuzial anglicky neviem...Mne by sa vazne hodil ten klasika priklad...Dalej si uz upravim a pomozem sam podla knizky,len ten zaciatok potrebujem...hlavne o tu formu zapisu mi ide...