Mepis Linux

Sekcia: Ostatné 02.08.2005 | 00:38
Avatar patrik94 patrikmajcher@yahoo.co.uk  Používateľ
Teraz ked som u oca a dovolenke v spanielsku tak mam net 1/mbs,Tak stahujem vsetko mozne a o mepise som pocul len same dobre veci je to pravda?
    • Re: Mepis Linux 31.07.2005 | 23:47
      d   Návštevník
      preboha ved skus a uvidis. ja som stiahol asi 30 roznych distier a nikoho s tym neotravujem.
      • Re: Re: Mepis Linux 01.08.2005 | 00:26
        patrik94   Návštevník
        ;) ok,
        • Re: Re: Re: Mepis Linux 01.08.2005 | 01:24
          Tvoj Aniel strazny   Návštevník
          patrik94 ! Este raz budeš otravovat ludí svojimi trivialnimy [trapne-stupidne] otazkamy ludí na foré , Ježiško ti na Vianoce neprinese nič ! to je odkaz od velkého BOSSa tam z hora !
          • Re: Re: Re: Re: Mepis Linux 01.08.2005 | 02:47
            patrik94   Návštevník
            Ja som sa len pytal ci ho nepoznate lebo vyzera perfektne :D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mepis Linux 01.08.2005 | 07:26
              stdio   Návštevník
              Kazdy linux vyzera perfektne, ked vies ako si ho perfektne nastavit. Ak posudzujes svoj vyber distra pomocou vzhladu tak si, dovolim si povedat a dufam ze tym nenastvem tvojho velkeho otca v spanielsku, ktory ti zrejme plati kazdu hovadinu co ti vidi na ociach (takze by ti zaplatil zrejme aj win, tak sa k nemu prosim ta vrat, ak si vobec za kompom uz niekedy sedel a nedegraduj komunitu linuxu na uroven hupacieho mentalne retardovaneho, bez jednej plutvy a jedneho oka tuxa, ...tak si velka LAMA. VELMI TA PROSIM, NEPIS SEM HOVADINY TVOJHO STYLU, NEROB STUPIDNE WEBY (BLOGY) S ESTE STUPIDNEJSIMI CLANKAMI. Ak chces skutocne prejst do tajov linuxu (co sa ti asi nechce) tak ho studuj, nastavuj, reinstaluj, pouzivaj, nadavaj nan a zaroven ho maj rad... A POTOM SPRAV SOLIDNY WEB O LINUXE
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mepis Linux 01.08.2005 | 23:10
                Avatar mika gentoo  Používateľ
                n1ce :D
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mepis Linux 01.08.2005 | 23:33
                  Chembro   Návštevník
                  Neviete ake baliky vyzaduje panel s K menu v KDE ?
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mepis Linux 02.08.2005 | 00:38
                    Chembro   Návštevník
                    btw niesu nejake problemy s KDE 3.4.2 pri Gentoo?
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mepis Linux 01.08.2005 | 14:23
                patrik94   Návštevník
                Mate pravdu. A ospravedlnujem sa budem pisat uz iba s rozumom