zapnutie Compiz - Expo v Ubuntu 8.10 "pokazilo" mys

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.04.2009 | 13:48
samo   Návštevník
Chcel som zapnut funkciu Expo, aby som mal prehlad o spustenych aplikaciach (standardne spravanie Alt-Tab nevyhovuje) a tak som nastavil jeho spustanie na Alt - Button 1 (predpokladal som ze to je "lavy klik") ale odvtedy nemozem prepinat zalozky v oknach ani vyvovalat Menu, ani zaskrtavat checkboxy... nepomohlo ani odskrtnutie Expo (preklikal som sa tam na klavesnici :D) ani apt-get remove compiz (predpokladal som, ze to odinstaluje compiz)

vie mi niekto poradit co s tym?

P.S. a vobec, vsetky nastavenia klavesovych skratiek v ubuntu su akesi divoke... chcel som si zmenit Alt-F2 na Win-R, ale ako som to urobil, tak tato skratka zmizla z ponuky skratiek a uz to nemozem prenastavit nazad :D :D (to vlastne nie je na smiech... :(( ) oproti Mandrive s KDE je to utrpenie (na toto prosim nereagovat)
    • Re: zapnutie Compiz - Expo v Ubuntu 8.10 "pokazilo" mys 20.04.2009 | 14:13
      qw11   Návštevník
      Kde si to menil? Funkcia expo je tusim funkcia ktora zobrazi vsetky plochy. Standartne alt+tab by malo prepinat okna.
      • Re: zapnutie Compiz - Expo v Ubuntu 8.10 "pokazilo" mys 20.04.2009 | 14:46
        samo   Návštevník
        menil som to v compiz-config .... som chcel vidiet vsetky okna pootvarane, lebo standardne alt-tab mi nedostacuje