systemovy cas vo Win

Sekcia: Aplikácie & Desktop 26.04.2009 | 20:16
csantibo   Návštevník
Viem ze to sem asi nepatri ale neviete niekto o programe ktory by zakazoval beznemu uzivatelovi vo win prestavovat datum a cas? Nie som registrovany na win forumoch a potreboval by taky program znamy do internet kaviarne.
    • Re: systemovy cas vo Win 26.04.2009 | 20:38
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Toto sa dá nastaviť priamo vo windowse, netreba žiaden špeciálny software.
      • Re: systemovy cas vo Win 26.04.2009 | 20:41
        csantibo   Návštevník
        a ako? wo win 2000 ?
        • Re: systemovy cas vo Win 26.04.2009 | 22:34
          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
          Bolo to vo win xp, tam to je automaticky u neprivilegovaného užívateľa. Pre windows 2000 regedit / HKEY_USERS / S - veľmi dlhé číslo / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / Policies / neviemčo.
          • Re: systemovy cas vo Win 26.04.2009 | 22:43
            Avatar Laco Debian Lenny  Používateľ
            Start->Run : gpedit.msc
            ak ma pamat neklame, vo winoch som nic nenastavoval uz dva roky....je mozne, ze je to iny .msc, na nete je isto niekde zoznam, ale to si uz pohladaj ak hento nie je ono...je to lepsie ako drbat sa s registrami.....
          • Re: systemovy cas vo Win 26.04.2009 | 22:55
            csantibo   Návštevník
            potom uz tam je len zlozka explorer a tam neake tri kluce cdrautorun a nodrivetypeautorun a vychozi. To asi nebude ono :-(
            • Re: systemovy cas vo Win 27.04.2009 | 09:39
              Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
              Nejaký kľúč tam treba vytvoriť ale registre sú nedokumentované seno takže fakt s tým neviem pomôcť.
    • Re: systemovy cas vo Win 27.04.2009 | 10:16
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Splietol si si forum...
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte