Windows Ubuntu Linux

Sekcia: Aplikácie & Desktop 26.04.2009 | 23:07
Nastraty   Návštevník
Som kupoval vcera komp. Chalanovi som doniesol cdcko s xpckom a jasne mu hovorim nech mi to tam nahodi to pc. On ze nelegalne veci nepodporuje a ze si mam kupi original za 2 a pol litra. Ja mu na to ci je ko.........? Tak mi potom povedal ze tu ma nejake Ubuntu ci co. Ze to je zadara a legalne. Ze to je to iste ako xpcko. Ho........vno. Uplne ine. Som z toho v pi............ Uz druhi den tu ani za boha nahodit moje oblubene programy a hry. Co to ku.......... vlastne je za windows to ubuntu linux? Ked som hladal nejake forum o tom windows ubuntu ani za boha po dvoch dnoch najst. Som musel volat tomu buz............. co mi to tam nahodil nech mi s tym poradil, stale nechapal co meliem a nakoniec ma odkazal na tuto stranku. Este bol nasraty, ze mu volam v nedelu na sukromni mobil.
    • Re: Windows Ubuntu Linux 26.04.2009 | 23:24
      pejta   Návštevník
      opytaj od kamosa windows, alebo si ho kup
      • Re: Windows Ubuntu Linux 26.04.2009 | 23:30
        Avatar rudHas ubuntu 10.10  Používateľ
        Nauč sa instalovat XP.Bud si easy alebo si kkt,,,
        http://rudhasweb.ic.cz/
        • Re: Windows Ubuntu Linux 27.04.2009 | 00:01
          pejta   Návštevník
          ???
    • Re: Windows Ubuntu Linux 26.04.2009 | 23:30
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      ubuntu je fajn, lepsi ako windows. skus si prezriet dake to citanie, napriklad na ubuntu.kayle.sk ci na fore ubuntu.cz. tu je linuxakov fura, kopec ich pouziva prave ubuntu.

      aky programy a hry chces nahodit?
    • Re: Windows Ubuntu Linux 26.04.2009 | 23:42
      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
      Ubuntu teda nie je windows!! A pre nas mnohych je lepši , ale iny.. Tiez to robim podobne ako tvoj kamarat a windows nepodporujem. V linuxe je to sice podobne, ale pritom uplne ine, hlavne co sa tyka bezpecnosti na webe no pri hrach to urcite nie je ta prava volba, aj ked ak to vies da sa vela spustit aj v linuxe ale linuxove vo windowse asi sotva!!! Je to podobne, alebo rovnake u niektorych programoch ako je firefox, thunderbird, skype a napr, Openoffice je viac nez dobra nahrada mrvo officu a je taky isty ako vo win.. na hry sa da pouzit aj wine (program emulujuci prostredie win) alebo si vytvorit windows vo virtualboxe ci urobit si dualboot na HDD a da sa spustat lubovolny OS. Instalacia programov je v Ubuntu asi jednoduchsia lebo staci si vybrat v synaptiku to co chces mat a on sa o ostane postara.. Za vyskusanie to urcite stoji, ale musis sa cosi naucit aj o tom ako to funguje a urcite to nie je len na par hodin!! Takze ja by som ti zazelal menej rozculovania a pouzit napr. google.sk a ak nieco nevies odpoved vzdy najdes, alebo si priamo stiahnut manual a co-to si nastudovat.
      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
    • Re: Windows Ubuntu Linux 26.04.2009 | 23:43
      Avatar mayko ubuntu kk  Používateľ
      to je dobreeeeeeeeeeeeeeeee:D... uz dlho som na tomto fore nevidel taky humor... hlavne ze si sam nevies ani to xpcko nainstalovat:D
      • Re: Windows Ubuntu Linux 26.04.2009 | 23:46
        Avatar trkota Ubuntu 10.10  Používateľ
        to bude FAKE ....
        Nachysteje uzenáče, na snídani jsem zpátky!
      • Re: Windows Ubuntu Linux 26.04.2009 | 23:57
        Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
        Raz pride cas, ked sa to nauci a možno pochopi nieco, co je teraz nepochopitelne... ale tiež tomu moc neverim!!! Nevie co je to windows-ubuntu tak sa nicomu necudujme
        skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
    • Re: Windows Ubuntu Linux 27.04.2009 | 00:00
      Martin   Návštevník
      Pripadá mi to ako drzá provokácia. Vzhľadom na použitý tón a slovník by ma prekvapilo, keby nie.
      • Re: Windows Ubuntu Linux 27.04.2009 | 00:05
        Nastraty   Návštevník
        Kde mam hladat ten synaptok? Su tu najake divne menu a dokonca tri a neviem to najst.
        • Re: Windows Ubuntu Linux 27.04.2009 | 00:09
          Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
          system-sprava-spravca balikov synaptic
          skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
          • Re: Windows Ubuntu Linux 27.04.2009 | 00:13
            Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
            to menu nie je divne, mne pripada neprehladne to vo windowse!!
            Zamysli sa co mas nainstalovane na cistom windowse, ved tam si ani mp3-jku nespustis bez doinstalovania kodekov a tu mas na vyber z viacerych moznosti..
            skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
        • Re: Windows Ubuntu Linux 27.04.2009 | 00:09
          Avatar lazzio F16  Používateľ
          stlac galt+ej2 ,a napis synabtog. alebo cez fenu pohladaj neboj sa na to kliknut , alebo tiez v gondole/dermimale napis synabtog a pojde ti to. potom uz vies co mas robit ;-)
          $ € £ > /dev/null ; fg human_mind [1] zazen
          • Re: Windows Ubuntu Linux 27.04.2009 | 00:14
            Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
            lazzio... precital si si to po sebe ? To by mu asi pomohlo...
            skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
    • Re: Windows Ubuntu Linux 27.04.2009 | 00:26
      123   Návštevník
      niekto si tu robi z nas riadnu prcu....
      • Re: Windows Ubuntu Linux 27.04.2009 | 00:42
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        presne, niekto menej inteligentny
        • Re: Windows Ubuntu Linux 27.04.2009 | 00:48
          anes   Návštevník
          ale preco, celkom som sa pobavil
    • Re: Windows Ubuntu Linux 27.04.2009 | 01:22
      Avatar lubos679   Používateľ
      Chces mat srandu istu? Nainstaluj Vistu.
      Chod za kamosom, ktoremu nevadi ze budes mat nelegalnu cracknutu verziu Windows, nech ti ju nainstaluje, tebe pojdu vsetky hry a my budeme mat pokoj.
      Maj sa.
      • Re: Windows Ubuntu Linux 27.04.2009 | 09:07
        Avatar jajo Debian|Sabayon|win7  Používateľ
        myslim ze idealne bude ak si kupi nejaku konzolu, napr. xbox, ked sa chce iba hrat